Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

Chce wrocic do Polski...

Polecane posty

Gość gość
Wuefista wszystko kupuje w Polscie bo go stac, nie trzeba mu dobrych rad, najbardziej lubi kupowac zlewy na ciepla wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste ze go stac, a ciebie osla lako na co stac? Na trollowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie porownuj Nicei do Lublina, ciekawe skad to orownanie, w google sobie taki temat nieboraku, czy kupiles tam jedno ze swoich szesciu mieszkan burzuju? Sam jestes dymana koza Je constate que vous êtes un idiot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SIIerdalaj stad qrwo bez szkoly. Ciagnij lache turbanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z chorym psychicznie nie ma co dyskutować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem z zona łachu emigracyjny, a córka sie urodziła juz w UK. Wróciliśmy bo chcemy by chodziła do polskiego przedszkola. Wlasnie o to chodzi, ze w PL chcesz byc hrabianka z własnym mieszkaniem i samochodem, a w Norwegii będziesz żyła jak dziad na wynajmowanym, bo żaden bank ci nie da kredytu. Zobaczymy jak orzykdzie ci płacić tam prawie 50% podatków. Pieprzone niemoty z marginesu społecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest z czego to można płacić! a od kiedy to niespłacone mieszkanie jest twoją własnością???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jesli komus w Norwegii zle to musi malo zarabiac. Na zachodzie sie wynajmuje bo to np 25% twojej wyplaty. U nas wynajem to czesto 100% wyplaty. Takie sa roznice. Ja jadac na zachod wlasnie o tym myslalem bo kredyt na 30 lat...to nie jest twoje mieszkanie.Nie mowi sie o licytacjach komorniczych ale jest ich bardzo duzo w PL. Tak wiec ja mysle ze ci co pojechali tam i oczekiwali pieniedzy z nieba sie zawiedli. Jedna z tych osob musi byc osoba tutaj tak brzydko piszaca. Oczywiscie ze w Polsce jest sie u siebie ale czy Polska robi cokolwiek bysmy czuli sie jak w domu? Ten trend upadku Polski jest juz nieodwracalny,za duzo nas wyjechalo(mlodych i czesto wyksztalocnych), a ci co mowia ze sam margines wyjechal to powiem tyle, to tez ludzie,na zachodzie znajduja prace w fabrykach na tasmie, przy obrobkach itp i zyje GODNIE i nie sa przez to gorszymi ludzmi. Po prostu nie kazdy musi byc inzynierem i dyrektorem. I to sa ludzie, ktorych u nas brakuje i bedzie brakowac. Juz widac te braki.Widac puste miasta, puste kamienice, kurczace sie miasta. O tym sie nie mowi wiele bo jest tworzona iluzja ze pare inwestycji na przedmiesciach to rozwoj. Mlodzi sie zadluzaja i sa niewolnikami na pol zycia. Oddaja ponad 2x tyle. Mama paru znajomych co zaryzykowali i wrocili do PL, niektorym sie powodzi ale wiekszosc zaluje. Bo co ze maja domy jak teraz zapierniczaja po 12h zeby to utrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos powinien co szrobic z tymi wulgaryzmami bo tego czytac sie nie da:O Mozna miec swoje zdanie ale czy od razu trzeba ludzi wyzywac? :O Coz to za jakis koszmarny prymityw sie tu zalegnal :O :( Myle, ze wielu ludzi wrociloby do Polski gdyby panowaly tam inne warunki. Z mojego doswiadczenia wynika, ze Polacy lubia spokojne, rodzinne zycie i uregulowana prace. A niestety w Polsce to jest czesto niemozliwe :( Znam wielu, bardzo bogatych Polakow, ktorzy studiowali nawet w Oxbridge, czy na Harwardzie i powodzi im sie fantastycznie. Ale oni nie mysla nawet o powrocie..., a juz na pewno nie jezeli PIS te wybory wygra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upadek to ty masz w swojej śmierdzącej dziurze miedzy nogami szmato. Wyjechała sama patologia z PL. Srać na was śmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upadek to ty masz w swojej śmierdzącej dziurze miedzy nogami szmato. Wyjechała sama patologia z PL. Srać na was śmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bac polaczkowych trolli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście polaczkowych emigracyjnych troli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze ze już nie mieszkam w UK tylko w PL. Nie muszę patrzeć na te parszywe, zakłamane, polskojęzyczne mordy w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo twoja kasa wuefisto będzie zagrożona bio PiS opadatkuj****nki i hiparmarkety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martw sie lepiej szmato o to by Cameron cie nie deportował. C ty niemoto będziesz w mojej pięknej Polsce robić, jak ty masz tylko dwie lewe ręce i dyplom WSBzdetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co c/h/u/j/a podkręcacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjne śmiecie ujadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hau Hau pieski i suczki. Macie rodowody na tej emigracji? Czy jestescie mieszance bez narodowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu sie dzieje? masakra jakas, administrator tej strony powinien cos zrobic z takim jezykiem bo to jest autentycznie nie do pomyslenia. Ludzie staraja sie miec wymiane zdan, doswiadczen a tu taka patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracja jest patologia wiec co sie dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na emigracji jest ok; Nie jest w UK i nie zamierzam wracac;, Nareszcie jestem szczesliwa, W Polsce tak nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę sie z twojego szczęścia, siedź ram gdzie siedzisz. Nic tu po tobie. Ja sie cieszę ze wreszcie nie jestem ukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, że prostytutka po pięciu latach dawania tyłka nie jest już prostytutką tylko porządną kobietą??? jesteś takim samym ukowskim śmieciem jak cała reszta którą wyzywasz!!! jesteś prostytutką która stoi pod burdelem i wyzywa inne od kuref!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat z 2008 :P pewnie dostali juz ten kredyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uka to syf dla przegrancow i dopomyjow. Kocham Cię PL. Srac na uki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 14 latach wracam z Niemiec do Polski, powod to glos serca,poznalam faceta w Polsce ktory nie chce wyjechac to ja wroce do niego, znamy sie juz ponad 2 lata planujemy slub itd, jestem w stanie sama sie utrzymac i w polsce..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Pani co po 14 latach wraca. Co znaczy moge sie sama utrzymac? Nie chce tutaj absolutnie krytykowac ani ingerowac. Po prostu chce znac definicje Pani "utrzymania sie" bo dla jednego to skrzynka piwa dziennie i jest gut, a drugi chce isc do teatru,kina, restauracji, wakacje 2-3razy do roku, dobry samochod, mieszkanie czy dom w nowym budownictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×