Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Flow_2012

tAKA SUKIENKA NA CYWILNY????

Polecane posty

Jest śliczna, ale czy na cywilny ? nie wiem. Ja raczej ubrałabym ją już po cywilnym na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananaaa
nie jest elegancka. Może na jakąś imprezę, ale nie na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________www__________www___
ta kieca pasuje na wiejską potańcówkę w remizie. Powodzenia cebulaku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdvfv
tez wydaje mi sie tandetna, w ogole te sukienki z allego wygladaja tanio i tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za opinie juz przegladalam tyle tych cukienek ze mi sie gust zpaprał :D he he :) NIEE WIEM kurcze musze szukac dalej :P ja taka bardziej kragla jestem i nie wszystko mi bedzie pasowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ostatnia jeszcze
ujdzie ale reszta straszna. Poszukaj czegoś bardziej eleganckiego. Ja na ślub cywilny kupiłam sukienkę w salonie sukien ślubnych, często właśnie szyją takie krótkie, proste i zarazem eleganckie sukienki właśnie na cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta tandetna kieca
nadaje się na przaśną imprezę w remizie , w żadnym wypadku do urzędu !, chcesz byc jak cukrowana lala , obśmiewana za plecami ? ty chyba sobie jaja robisz ,czy na poważnie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowababa
Ładna ta biała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ta pierwsza sukienka na łśub wcale nie pasuje. Najbardziej podobała mi sie ta 3. Widać, że podobaja Ci sie asymetryczne. Mówisz , że jesteś okrągłą ja proponuje odcinana pod biustem. Zakryje co nie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ostatnia moim zdaniem najlepiej będzie pasować. Chociaż jak jesteś okrągła, to pewnie masz spory biust i musiałabyś się upewnić, czy przy takim dekolcie sukienka dostatecznie go przykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhym biala calkiem w porzadku, dzieki za rade zeby zagladnac do salonu sukien slubnych moze znajde cos dla siebie:)) wlasnie tez mysle o takiej odcinanej pod biustem :) nieee no chyba biustu nie mam takiego duzeego ;p ciezko mi o obiektywnosc :P Dzieki dziewczyny za rady:) P.S - aha i jest chyba oczywiste ze nie hcce byc obsmiewana, serioooo pytasz? :D haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka0101
ten ślub to na pewno tylko po to, żeby założyć ślubną kreacje, dziecko chociaż już w drodze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie po to by zalozyc slubna kreacje... Poprostu pytam, chce poznac opinie innych, bo chcialabym wygladac Ładnie :) Dziecko juz na swiecie....ale jakie to ma znaczenie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z H&m piekna :) skromna taka sybtelnaa a zarazem elegancka i generalnie komplletne przeciwienstwo tego co proponowalam w linku na poczatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos takiego??
No wlasnie,tamte sukienki to na lato na potancowke sie nadaja,Ty musisz miec cos eleganckiego !!! a jaki masz rozmiar?? moze ci znajdziemy podobna? idz tez do tego salonu slubnego,pomierz kilka fasonow i bedziesz wiedziala czego szukac.A kiedy masz ten slub? ja to bym wziela fote i poszla do krawcowej,mi kiedys wlasnie szyla na wymiar sukienke z koronki i byla piekna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiowababa
Ja jednak myślę ,że na ślub powinnas sukienkę kupić w salonie,przymierzysz i stwierdzisz czy Ci pasuje.Przez internet to możesz tylko popatrzeć a jak Ci przyślą jakieś badziewie ,to dopiero będzie kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×