Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

jakieś 6.5-7 oceniając tylko twarz,bo nie wiem jak tam sylwetka :) chociaż też kurwa takie ocenianie jak na każdym zjęciu wyglądasz jak inna osoba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rozkminy jak ty :-) doszłam do wniosków ,że nie jest źle 10-9 łuczenkowa 8-7 ta fajna z teledysku z zającem i ja :-) 6-7 :-) ha ha myśliciel ze mnie no nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z teledysku 9 o ile dobrze pamiętam to tak Ci pisałem :p w każdym razie moja skala wygląda tak. 1-4 nie mają u mnie szans. 5-jak zajebiście nadrobi charakterem to też jest w stanie się podobać. A od 6 w góre to już ładne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałem go kiedy zaczyna brać sterydy bo kilka dni temu mówił,że jest podniecony bo ma cykl zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie dla rozwiania wątpliwości-podobasz mi się :) A pravik mi nic nie odpisywał ale może dzisiaj go dorwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pod tym nickiem. A wy kobiety to tutaj macie raj z tym pravikiem. Ciągle dostajecie zdjęcia prawdziwego mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sprzątasz w pracy i od tego chylania się Cię boli kręgosłup :) ja też mam lekkie problemy z kręgosłupem,im człowiek wyższy tym bardziej jest narażony na takie bóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a zadam trudne pytanie. Zakładając,że musisz się umówic z którymś z nich,kogo wybierasz?pravik czy pijaczyna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×