Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

wolę kobiety na normalnych butach a nie szpilkach. -nie lubię odstających pieprzyków -dziewczyna powinna ładnie pachnieć ale czasami jest tak,że idąc mijam kobietę i w odległości 5metrów już czuję jak się wypsikała perfumami. To już lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jeszcze jakimi np jakieś słodziaki :D ee a ja właśnie lubię jak faceta "czuć" (Perfumami oczywiście :P) , ogólnie uwielbiam perfumy ,co jak co bez makijażu wyjdę bez problemu z domu ale bez perfum już mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i kolor włosów nie ma dla mnie znaczenia. Jak dziewczyna jest ładna to jest. Aleeee,jednak brunetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde nie ma znaczenia prawie żadnego ale z tego co zaobserwowałem to jak mijam kobiete na ulicy to prędzej wpadnie mi w oko brunetka niż blondynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie są brzydkie. Kolor włosów nie ma tu nic do rzeczy. Jest wiele ładnych zarówno brunetek jak i blondynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mi też się z tym kojarzy,jak wszyscy mieli po 12-13 lat i się żelowali :) Włosy bez znaczenia ale jednak chyba ciut wolę proste. Ale to bez znaczenia właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zbyt miło czasów podstawówki nie wspominał. Tak o było. Ej a pamiętam,że dziewczyny całe w brokacie były haha :) A owsłosienie u faceta? Na klacie,plecach pod pachami itp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,niektóre kobiety ubóstwiają owłosione torsy u facetów. Mi tam włosy nie rosną haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni znam się na tych miseczkach i rozmiarach. Ale średnie lub umiarkowanie duże :) nie jakieś wielkie jak ma np ewa sonet bo to przesada już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idź :) tak to sztucznie wygląda,że ja pierdole. Ty masz pewnie stosunkowo duży biust. Tak zgaduję po samet twarzy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy widać po twarzy. Szczególnie po policzkach :) serio. A dlaczego niestety? Przez to masz problemy z kręgosłupem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×