Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

heh :) miło słyszeć,że są jeszcze dziewczyny trzymające się zasad i nie zdradzające partnerów. A w około tyle tych zdrad,że dziewczyny wierne to już niemal wymarły gatunek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety taka prawda także o facetach...ja się brzydzę zdradą. Nigdy nie chcę zdradzić,być zdradzonym ani spowodować zdraty (przelecieć zają panienkę) nie rozumiem po co się zdradzają. Jakby nie można było się rozstać i wtedy z kazdym pierdolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to to mam identyczne zdanie w tym temacie :) na pewno robią to pod chwilą emocji ale bez przesady w każdej chwili trzeba się jakoś kontrolować i myśleć o skutkach swoich czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej na kafe dzisiaj przeczytałem coś w stylu "to tak jakby dać ultimatum: -wybierasz ładną dziewczynę,która cię zdradza -lub brzydką ale wierną. I odpowiedz sobie na pytanie czy wolisz jeść tort z kolegami czy jesć gówno w samotności" hehe :) to ja w pełni świadomie wybierał wpierdalanie gówna w samotności hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można chyba bardziej zranić osoby,która cię kocha niż zdradą. Nie rozumiem po huj są w związkach i zdradzają. Albo co gorsza zdrady w małżeństwach...to już się w głowie nie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet kurwa wchodząc na to forum. Codziennie można znalezc kilkanascie tematów "mam kochanka,zeby mąż się nie dowiedział" "zdradziłam chłopaka na imprezie po pijaku" itp a najgorsze to "zdradziłam chłopaka z jego przyjacielem" no kurwa! Jak takie rzeczy czytam to aż sama się we mnie agresja wzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są jełopy czy facet czy kobieta -takich rzeczy według mnie nie powinno się robić drugiej osobie. Ja Ci mówię , ta Nelka to będzie z Tobą miała dobrze chłopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jak kurwa dziwki założyły temat w stylu"temat dla nas,dziewczyn które zdradziły" i się tam kurwa tym przechwalają ile razy i z kim zdradziły,i weź tu bądz spokojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile się takowa znajdzie :) a ja wiem czy tak dobrze? Jedno wiem,bogaty to ja nigdy nie będę więc stabilizacji finansowej to bym jej chyba nie potrafił zapewnić :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to ja się pisze ewentualnie , jak się inna nie znajdzie, jakaś miła, ładna z dużymi udami .. czy co tam sobie chcesz :p pieniądze pieniędzmi wiadomo rzecz ważna ale nie najważniejsza -przynajmniej dla niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie pomyśl sobie o mnie niewiadomo czego. Poprostu jak już sobie tak szczerze rozmawiamy to zapytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóżmy,że masz chłopaka, jesteście ze sobą długo,zależy Ci na nim itd. I co by Cię bardziej zraniło,co by było absolutnie nie do zaakceptowania? -gdyby Cię zdradził -czy gdyby Cię uderzył? Wiem,że obie rzeczy muszą być ogromnym szokiem i przeżyciem. Która z tych rzeczy by Cię bardziej zraniła? Wiem dziwne pytanie ale tak pytam z czystej ciekawości co by było gorsze patrząc z perspektywy kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×