Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

"a gdzie ja napisałam ,że lubię "dużych ,ciepłych samców do ogrzewania" ? no gdzie? " pisałaś kilka stron wcześniej,nie chce mi się szukać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Idz Ty mi z tym uchem,wieczoru było by mało " czyli moje uszy są bardziej apetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znikam,mnie już tutaj dzisiaj nie będzie więc nawet nie trać czasu na odświeżanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziwię Cię :p jakkolwiek to zabrzmi to dużo częściej słyszę komplementy z ust facetów niż kobiet haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagrywałem 2godziny ale nic z tego jak nie mogłem zasnąć i zdychałem cały czas. Więc zagadka chrapania nadal nierozwiązana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby.Jakby na to nie patrzeć to dla mnie to trochę wstydliwy problem,kurwa chrapać jak jakiś pierdolony wieprz przy kimś to aż głupio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej nie mówisz przez sen cały czas.A jak ktoś chrapie to przez większość nocy... wstyd jak huj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym majaczyć niż chrapać.I uroniłaś łzę przy filmie? (2,3 dni temu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe uchroniłem Cię od łez :p Ja też mam jeden taki film na ,którym uroniłem łzę :D HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tego to już Ci nie powiem :p Niewielu mężczyzn miało by odwage żeby się w ogóle do tego przyznać a co dopiero podać tytuł filmu :D Płaczę to za dużo powiedziane ale jakaś tam łezka w oku się zakręciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczam,że to czysta amatorka,to tak jakbym ja sam sobie zaczął nagrywać i na youtube wrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×