Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

Gość nędzny pijjaczynaa
martwie sie i pytam czy jestes swiadoma kim on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzisiaj ale jest permanentnie zmęczona , głowa boli mnie każdego dnia od tej roboty i po prostu nie dam rady , nie pójdę po to by się męczyć następnego dnia podwójnie,. Stara już jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myłem naczynia :p Ty kurrwa nie lepsza jesteś, też czasami muszę czekać w huj na odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha bo ja buduję napięcie w Tobie :D w tel czasami bardzo mi się tnie net,wybacz. wiesz co, mam kilkoro takich osób ale uważam ,że słowo przyjaciel to za dużo, czasami zawiedli a ja nie jestem osobą która potrafi się "żalić" innym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałem Ty kurrwO tylko Ty kurrwa (czyli jako takie zaakcentowanie poważnej wypowiedzi :) Nie chciałem Cię urazić,gdzież bym śmiał :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czasami zawiedli a ja nie jestem osobą która potrafi się "żalić" innym " A już myślałem,że "nie jestem osobą,która szybko wybacza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałem odgryzła, ale delikatnie i namiętnie wgryzła lekko zaśliniając moje niewinne ucho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,ciekawe czy kideyś zrealizujemy tę niewątpliwą przyjemność :D Potencjał? haha, chyba są potencjalną ofiarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym :D tylko żebym nie musiał jechać do szpitala przyszywać ucha :D ale chciałbym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×