Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

Gość nędzny pijjaczynaa
czytalem to co tu wczoraj pisaliscie.zastanawiam sie czy on niejest jakims damskim bokserem ze ci takie pytania zadaje na pewno ma cos na sumieniu.a tak serio wiesz jak wyglonda i jakby tak stał obok ciebie to nie bala bys sie ze cie pobije?czula bys sie w jego obecnosci bezpiecznie czy nie zabardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
widzialas jak wyglonda i wiesz ze nawet jakbys mu oddala to nie miala bys z nim szans jak by wpadl w furie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
czula bys sie bezpieczna czy jednak mu dokonca nie ufasz i sie go troszke obawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to,że za mało ostre(już Ci wysyłałem rożne listy i był też bardzo lightowe np MES) ale jakoś Zeus mi do gustu zbytnio nie przypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie chce mi się nigdzie iść,zabalowałem w tygodniu.Jeszcze miałem Ci wysłać listę z Podkarpackim rapem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
???? ODPISZ MI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej myślałem o chrapaniu wczoraj i nastawiłem dyktafon w telefonie i poszedłem spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
nie boisz sie go???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jednym pokoju.Nie sądzę by mi wkręcał z tym chrapaniem.O tym,że to mi się zdarza dowiedziałem się w czerwcu od kolegów (którzy zresztą też chrapią :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijaczyna--Dlaczego miałbym ją pobić??? :D Ja nie muszę swojej wartości podbudowywać na upokarzaniu kobiet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
i ty mu wierzysz w te opowiastki?Zdajesz sobie z tego sprawe ze jakby sie na ciebie rzucil to byla bys bezradna i bez ZADNYCH szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem tak jak jest w filmach jak żona przyłapie męża na zdradzie "Kochanie to nie tak jak myślisz" HAHAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
A co jak by cie zgwalcil?myslalas o tym?przeciez nie dasz rady sie obronic!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×