Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

a co tu do ogarniania? Włączasz samowyzwalacz stawiasz tel odchodzisz na 3-4metry i pstryk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem takich kobiet,które robią makijaże i się za tym maskują. A pozniej facet się koło takiej budzi i mysli "o kurwa w co ja się wjebalem" jak ją bez tapety zobaczy. I to jest sto razy gorsze niz pokazanie się odrazu naturalnie... :) a pózniej płaczą,że "wyruchał i uciekł" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy daje ale juz nie raz tego typu historię słyszałem. Ale to pewnie alkohol+makijaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak serio. To jak się spotkali gdzies powiedzmy na imprezie. Wylądowali w łozku. Budzą się rano i facet wychodzi. Wiesz,jeżeli sobie nic nie obiecywali Mialbyc tylko seks i tyle. A dziewczyna się zauroczyla no to juz nie wina faceta,oczywiscie jezeli sprawe przed seksem postawił jasno,ze to jeden raz i tyle. Co innego jak typ chce dziewczyne zaciągnąc do lózka obiecując milosc,związki itp to wtedy tak. Zgadzam się to jest ostatnie chamstwo i wykorzystanie uczuć drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem tego zdania niech się dogadają wcześniej, żeby nie było nie potrzebnych pretensji czy jakiś żalów ..chłopie gdzie ty się uchowałeś z takimi mądrymi poglądami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam odrazu mądrymi :p po prostu chodzi o to żeby nikogo nie krzywdzić. Ba,nawet sam może się kiedyś w życiu skuszę na taką przygodę ale podstawą jest jasne określenie zamierzeń i planów wobec drugiej osoby. A nie kurrwa nawciskać kitu byle tylko jak najszybciej wyruchać... Wykorzystać i porzucic,bo to jest chamstwo jak chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiasz i siebie i ją w jasnej sytuacji liczycie tylko na zabawę. Nie chodziło mi tylko o ten przykład mądrych poglądów tylko o całokształt tego co pokazujesz tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znowu nie chciałbym uprawiać seksu z byle kim. A decydując się na taką jednorazową przygode nie miałbym pewności czy za chwiję nie wyliżę cipki jakiejś dziewczynie,którą chwile wczesniej "posuwał" jakis zul :) więc takie przygody z nieznajomymi jednak odpadają :) A co do poglądów,każdy ma tam stoje. Ja staram się żyć przede wszystkim tak aby nie krzywdzić niewinnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde niemógłbym pójść do łożka z jakąś prostytutką(lub byłą prostytutką) ani z puszczalską laską,która co miesiąc rucha się z innym typem. lub z laską,która uprawia seks z żulami :) kurde rozumiem jak dziewczyna miała tam w przeszłości powiedzmy dwoch,trzech czy czterech chłopaków z którymi uprawiała seks to ok,normalna sprawa. Ale nie jakieś dwu lub trzycyfrowe liczby kochanków hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale teraz to rzadkość " i trza brać to co jest i nie wybrzydzać? To jest dokończenie Twojej myśli? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mów co tam u ciebie ciekawego bo mamy z każda minuta mniej czasu " zobaczymy czy za 90minut będziesz się tak śmiała HAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorowa dobra sprawa,teraz przy jedzeniu tej zupy będziesz o mnie myślał hahaha :-) tak serio to podejrzewam ,że będzie później bo brat mi oblega komputer nie ,nie mydle ci oczu mówię całkiem poważnie. :-) A co będzie jak będą za duże uda i za małe cycki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie pózniej to tracisz kontakt ze mną do poniedziałku,jak nie będzie dzisiaj w ogóle zdjęcia to zrywamy kontakt na zawsze :p stawiam sprawę jasno a uwierz,że ja nie rzucam słów na wiatr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×