Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

oj wątpię,gejem nie jestem :p a to by nawet nie było gejostwo a zoofilia haha :D ja pierdole,o czym my gadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie chcę myslec o tobie w kategoriach seksu z wezem" haha,no chyba,że ze żmijką haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie tyle komplement co potwierdzenie,że nie mam jakichś dziwnych zboczeń haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to ze swojej rękawicy a nie władka. Bo jakby zmniejszał grubosc rękawicy kliczki to sam by się do grobu wpędzał :p ach te kobity :) haha pomysł lepiej dostać w ryj grubą rękawicą,która zamortyzuje cios czy cieniutką? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mało myśląc zadałam pytanie a "po co to zrobił" wiesz co ja to się tak nie bawię nie wiem która to już przygodna osoba na temacie cię wychwala :-) a mnie nikt nie chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to ja dziękuję za takie komplementy,już mnie nie pocieszaj sam miałeś grupę fanek :p i się mądrzysz. Ja przez te jego zdrobnienia imienia przestałam je lubić, czuje się źle gdy słyszę "justynko" :D ale kurwa rozkminy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwójki212
Bardzo was proszę o pomoc, a dokładniej o żywność. Jestem samotną matką dwóch synów, jeden ma 6 lat , a drugi niecałe dwa latka. Utrzymuje sie tylko z alimentów i zasiłków rodzinnych, niestety chłopcy przechodzili zapalenie oskrzeli, byli na antybiotykach nie pomogły póżniej na zastrzykach. zostałam bez grosza i z długiem w wysokośc 203 zł oddam z alimentów których mam w sumie 600 plus zapłace prąd mieszkanie i mało co zostanie.Nie wyobrażam sobie świąt, ale nawet o tym nie mysle,na dzień dzisiejszy nie mam nawet chleba, Błagam o jakomś żywnośc, mój meil anna.mama29@onet. pl.....jako dowód mogę wysłac zdjecia dzieciaczków, lub jakies papiery, piszę w akcie desperacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się nawet podoba jak mówisz"Staś" :p jakie ja niby miałem grono fanek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie lubiałem,ale z czasem się przekonalem :p p przynajmniej do"staś" bo "stasiu" dalej hujowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koledzy stachu Kolezanki stachu,staszek,stanley haha :D Ale byka zrobiłaś :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanisław,staszek,stachu,staś,stasiu,stasiek, trochę tego jest :) jak się koledzy zwracają to najlepiej stachu brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×