Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

znalazłam ,nawet więcej niż oczekiwałam i nie mówię tego przez wygląd na to ,że Cię lubię. Jesteś ciekawym rozmówca i wielu tematach jesteś w stanie zająć jakieś miejsce i udowodnić swoje tezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ;) za miłe słowa jakby nie patrzeć. Tak mnie na takie pytanie natknęło bo sobie przypomniałem początek tej wirtualnej znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 październik chyba :p ja też nie żałuję. W życiu bym nie pomyślał,że będę jakiejś "babie"z kafe wysyłał swoje półnagie zdjęcia hahaha :) ja pierdole jak to brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie :-) powiem ci że potraktowałan to zdjęcie jako dowód zaufania bo nie oszukujmy się zdjęcie dość zabawne z którym w dzisiejszej dobie internetu i chamstwa w około możne je wykorzystać na inne sposoby. Może przesadzam, zwalmy to na upadek z łóżka i ostre uderzenie głową w metal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha racja,to z odkrytą twarzą mogłabyś niezle wykorzystać :p hehe na portalu erotycznym profil z takim zdjęciem biłby rekordy popularności hehe,żartuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak,ufam ci. Widać,że z ciebie dobra dziewucha,która mi nie odpierdoli chamstwa. Ale też oczywiście są granice tego zaufania bo niektórych rzeczy bym się bał :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spierrdalaj :p nie wiem kto na takich portalach przesiaduje ale takie panie mnie w sferze seksualnej nie interesują :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro dokończymy. Idę spać bo trzeba rano wstać. A tymczasem niech ci się przyśni goły Mikołaj zakłuty w kajdanki :D haha ja pierdole! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko ochoty narobiłeś na jedno i drugie " taaa, Twoje marzenie to chwile spędzone z Mikołajem, a w tle lecący rap nadający tym momentom niesomowitego smaku :D Listka(krótka) już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nic nie poradzisz? Wystarczyłaby odrobina dobrych chęci i byś uregulowała tę nieścisłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×