Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

a ja za szampanem nie przepadam,wolę napierdolić ryja wódką hahahaha :D (jaki prymityw) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...nie wiem jaka ty jesteś. Ale dla mnie perspektywa rozjebania czyjegoś małżeństwa i zaliczenie (pijanej) mężatki nie jest niczym fajnym,nie jest czymś z czego bym się cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że żart. Ale kurde ja sobie nie wyobrażam nawet takich "atrakcji" ale też wiem,że nie jeden by z takiej okazji skorzystał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,że żart a już na mnie wjechałeś "nie wiem jaka ty jesteś" oczywiście że dla mnie to nie tylko zabawa na jedna noc, bez konsekwencji. A jeżeli o mnie pomyślałeś w taki sposób to jest mi tylko przykro bo nigdy nie dałam ci podstaw byś mnie w taki sposób mógł "ocenić". A przynajmiej mi się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oceniłem cię. Napisałem wyraźnie,że nie wiem jaka jesteś,nie wiem jak podchodzisz do tematyki seksu,nie wiem z iloma i z jakimi facetami go uprawiałaś dlatego powiedziałem,że po prostu nie wiem jaka pod tym względem jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiem,że wiele dziewczyn i chłopaków by z takiej sytuacji skorzystało (nie powiedziałem,że ty bo po prostu nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz mi się tłumaczyć. Nie pytałem cię o to,nie musisz mi się przecież z niczego spowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tłumacze się. Dobra może nie mówmy na ten temat bo się pokłucimy a chyba tego nie chcemy..jesteśmy daleko od siebie a przez tel/net ciężko wyczuć emocjie temat jednak należy do tematów poważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to temat jakoś szczególnie poważny. Powiem tak: ja nie oceniam dziewczyn,którym się tam zdarzyła przygoda na jedną noc. Nie chodzi o to w jakich okolicznościach. Chodzi o ilość,jak za dużo dziewczyna miała partnerów seksualnych to mnie odpycha po prostu. (nie tłumacz mi się zaraz z niczego bo nie chcę wiedzieć :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie,czytasz post,myślisz kilkanaście minut do czego się doczepić i atakujesz, to jest dziwne,chyba się dzisiaj nie dogadamy, dobranoc. Tyle mam do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ale z niego bydlak i cham. Porozmawiamy teraz jak go niema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
pogadaj zemna zobaczysz ze jestem fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
to pogadaj ze mna mysle ze zlapiemy wspulny kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ten koksiarz to jakis psychol.odpierdala mu po sterydah.walic tego bezrobotnego frajera.nie denerwuj sie nim masz mnie i wiem ze wglembi duszy ci sie podobam i to dla mnie jestes tu na forum i prubujesz wzbudzic zazdrosc we mnie piszac z tym gnojem.a potem go odstawisz w kąt jak zabaweczke i będziesz zemna.oboje o tym wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurra wydechowa
@pijaczyna, a Ty co sie tak wpierrdalasz między wódke a zakąskę, plując jadem?! Zmień nick na trzezwiejący, Twoje szanse wzrosną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
rurra wydechowa ale o co ci chodzi? to zle ze chce ja wyrwac??ona juz wie ze sie dla niej zmienilem i juz nie pije i pakuje na silowni dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurra wydechowa
@pijaczyna, Twój sposób 'wyrywania' jest adekwatny do nicka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ale ze niemam u niej szans wedlug ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurra wydechowa
ciemność widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ale co jest niby zle w moim podrywaniuwylumacz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jestem kulturalny i szczery a ona mnie olewa tylko dlatego ze niejestem takim pakerem jak ten cale koksiarz.ona nawet niewie ze mu nie steje i ma malego fiutka od sterydow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurra wydechowa
' niewie ze mu nie steje i ma malego fiutka od sterydow' a ty skąd wiesz?! z doswiadczenia czy miales okazję zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×