Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

chyba Ty umierałaś z tęsknoty. Lepiej się przyznaj ile razy o mnie w tym czasie pomyślałaś. 20?30? :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej z soboty na dziedziele spimy a nagle brat na caly ryj Aaaaaa Ja:co kurwa drzesz ryja On:bo mi sie snilo Ja:co sie sniło? On:mieso w kawałkach. Haha ja pierdole. I wtedy pomyślałem "ile bym dał żeby ona tu była zamiast niego. Też podobno majaczy w śnie ale przynajmniej nie drze pyska i byłoby się do kogo wtulić" haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięso w kawałkach :p ha ha czyli prawda ,że nie śpisz po nocach tylko myślisz o mnie :D a ty mi się śniłeś z piątku na sobotę a przynajmiej tak mi się wydaje bo byłeś moją pierwsza myślą po przebudzeniu ,dziwne to jakieś było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa jestem twoją pierwszą myślą po przebudzeniu i ostatnią przed snem każdego dnia :) Co było w tym śnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po nocach śpię. Co nie znaczy,że bym cię nie przygarnął pod swoje skrzydła i pod swoją kołderkę ;) miałbym kogo otoczyć opieką hahahehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,szczerze to sprawia mi taką małą satysfakcję to,że zaraziłem cię rapem. A szczególnie to,że polubiłas Onara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż mam odpowiedzieć..ja też się bardzo cieszę że zmieniłam gust muzyczny ,nawet nie wiesz jaką radość mi sprawia słuchanie i ile sił do daje kiedy ich brak :-) szczerze to powinnam Ci podziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rap jest moim zdaniem w społeczności traktowany jak taki podgatunek muzyczny. Rapu praktycznie nie ma w mediach. Podejdz na ulicy do przypadkowego 50latka i zapytaj co to rap lub hiphop. To ci odpowie,że to tacy łysi chuligani w bluzach z kapturem,którzy piją,ćpają,biją ludzi,kradną i w kawałkach przeklinają i machają rękami...a kurwa taka prawda,że w rapie jest więcej uczuć,prawdy i emocji niż w tym jebanym chłamie jak pop techno i inne gówna. A niektórzy raperzy inteligencją mogą zawstydzic niejednego pseudogeniusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się ,jest cholernie nie doceniany a w dodatku traktowany jak "coś" gorszego. Chociaż teraz trochę przez film "jesteś bogiem " gatunek stał się bardzej rozpowszechniany aczkolwiek szum nad filmem ucichnie i wieksząść zaprzestanie słuchania.. no cóż ja tylko od siebie mogę powiedzieć że to ich strata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mysle,że to się powoli zmienia. W internecie jednak panuje rap. I to kwestia czasu aż społeczeństwo się zestarzeje. Starsi odejdą z tego świata a ci,którzy teraz są młodzi będą mieli po 5,6dych i będą rapu słuchać. A młodzi tez. Ja to tak widzę,kwestia 10 może 15lat a rap będzie juz doceniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz i tak jest duzo lepiej , w latach 98-99 to dopiero raperzy mieli ciężko. Bo nawet neta nie było. I wez tu się kurwa przebij :p dla mnie rap to temat rzeka. Najlepiej to byłoby w 4oczy porozmawiac bo ja moglbym artykuly pisac z rapu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem ..na pewno jest o nim głośniej niż 1-3lata temu. Popatrz że jednak w internecie co sezon jest jakiś nowy "hit" i tego o mój boże słucha najwięcej ludzi typu "Ona tańczy dla mnie " czy psy "gangam stal " nie wiem czy to słyszałeś.. Wiesz dla mnie to też kwestia tego co dla poszczególnych przypadków oznacza słowo "muzyka" dla niektórych to tylko rytm by sobie nogą potupać.. Ja w każdym bądź razie życzę rozgłosu dla rapu bo naprawdę jest dużo kawałków wartych uwagi i głębszego zastanowienia. Zresztą komu ja to mówię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak,podałaś dwa idealne przykłady hitów. Ale to są pojedyncze kawałki(owszem,popularnością bijące na łeb wszystko inne) a mi chodziło nie o siłe pojedynczych kawałkow rapowych. A o rosnący w siłe cały gatunek muzyczny. Prosty przykład. Na yt śledz najpopularniejsze w ostatnim czasie filmiki. I zawsze wsród nich jest kawałek hiphopowy(a czasem nawet kilka) i to pokazuje,że jednak w necie rad dobrze stoi i jest w miare doceniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest doceniany tylko przez grono wiernych sluchaczy,ktorzy z utęsknieniem wypatrują nowych kawałków i się na nie minuty po premierze utworu rzucają :) myślę,że słuchacze rapu są też najbardziej związani emocjonalnie z własnym gatunkiem muzycznym. Napewno bardziej niż słuchacze konkurencyjnych styli muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zmienili wygląd yt to nie wiem ale jak wejdziesz nawet na tel na m.youtube.pl to odrazu masz najpopularniejsze w ostatnim czasie filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dużo znaczące. Gdyby ciebie niebyło to niebyłoby rozmowy. A sam to najwyżej mógłbym sobie porozmawiać ze swoim alter ego(gdybym je miał :) hehe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku znajomości(chyba w moim drugim poscie o ile pamiętam) zapytałem cię. Dlaczego potrzebujesz faceta do rozmowy, a ty odpowiedziałaś coś w stylu:bo faceci są bardziej zdecydowani i luzniej podchodzą do różnych tematów(chyba coś w tym stylu). Z perpektywy czasu...znalazłaś we mnie,w rozmowie ze mną, to czego szukałaś? Czy nie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×