Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

wchodzisz we mnie, zasłaniasz mi usta ręką nie mogę krzyczeć bo przecież na łóżku obok jest twój brat który nie może nas usłyszeć .. Zaciskam palce na twojej pupie i gryzę cię w szyję z podniecenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zasłaniam ci usta swoimi :) haha a dlaczego robimy to u mnie a nie u ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha i słusznie :) ej a skoro jesteśmy w temacie. Napewno masz jakieś fantazje erotyczne,które chciałabyś kiedyś zrealizować. Opisz jedną z nich :) (tylko mi tu nie wciskaj kitu o seksie na łące lub pod gwiezdzistym niebem. To nie ma być romantyczne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo podnieca mnie wizja kajdanek :) jestem przykłuty do łóżka,obie rece i obie nogi. Ą kobieta mnie drażni podnieca,dotyka i nagle przestaje i patrze na nią tylko. Po chwili podchodzi i znowu mnie dotyka,siada mi goło cipą na pysk i każe lizać, a po chwili gdy już jestem piekielnie podniecony oddala się i kusi wyglądem. Ja uwięziony w kajdanki z całych sil próbuję je rozerwać i ją złapać i "wziąść" tu i teraz ale kajdanki się nie rozrywają(i tu ważne,muszą być mocne i wytrzymałe,a nie jakieś dla ciot,które się po moim ruchu ręką rozjebią) i po chwili droczenia siada na mnie i mnie wykorzystuje :) podnieca mnie taka wizja perwersyjnego wykorzystania po etapie droczenia i doprowadzania mnie do furii seksualnej. :) tylko do tego musiałaby być zaufana partnerka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście w trakcie,wyzywa mnie,bije z liścia po ciele(w granicach rozsądku oczywiście) i "upokarza seksualnie",traktuje jak taki kawałek mięsa służący tylko do zaspokojenia potrzeb. Ale to nie na pierwszy raz fantazja ale na dalszy etap znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to na pewno nie zabawa na pierwszy raz z jakąś dziewczyną. A ty nie masz w głowie nic takiego zboczonego? Nie krępuj się, pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja jakoś chyba takich jak ty fantazji nie mam no może ..wzięcie mnie "siłą" :D tam parę wyzwisk w trakcie ale nie jakoś tak nie mam planu jak ty :-) ale tak jak mówisz , jeżeli byłabym pewna faceta to podejrzewam ,że jestem w stanie zabawić się w nie jedna grę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bo np zostać zakłuty w kajdanki i po chwili laska wyciąga nóż i mnie tnie jak wieprza. Albo okrada i ucieka. Albo wstrzykuje mi coś i mnie mafia bierze na przeszczepy narządów/organów. To by było nierozsądne dać się zakłuć komuś niezaufanemu :) bo huj wie co mu odjebie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa :) pisałem,po prostu jak narazie na tyle ci nie ufam :p ale kto wie,może życie się tak potoczy,że mnie kiedyś w te kajdanki zapniesz i wykorzystasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi cię z tą nogą. Męczysz się niepotrzebnie tylko... A wiem,nawet jego promotor go już nawet nie broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd itp
znikam na 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pomyśle że się przejełeś nogą :-) najważniejsze ,żeby się goiła tak jak trzeba zobaczymy co powie lekarz na kontroli. Ej a tak wszyscy byli z niego dumni że dał radę z takim przeciwnikiem a teraz ... Myślę że w jakimś stopniu przez to stracił swoją sympatię (tzn sympatię swoich fanów) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejąłem lub nie. Tak naprawdę to nic strasznego ci się nie stało,zdrowia nie straciłaś,nie będziesz tego raczej w życiu odczuwiać. Ale wiem jak to jest być "usidlonym" ,więc współczuję ci najbliższych dni i tego,że cię boli. Później się zagoi i zapomnisz o problemie. Pozostanie tylko blizna. Ciesz się,że to akurat łydka a nie twarz.(ja jakbym musiał mieć jakąś okropną bliznę i mógłbym sobie wybrać jej miejsce to byłaby to łydka lub pośladek. Ale dla kobiety to chyba najlepsza łydka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień-hehe,taka prawda. Jedni mają fajne życie,a inni...no cóż...kilkadziesiąt lat gnoju i znoju z paroma fajnymi momentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×