Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

wiesz ja jakoś się tym bardzo nie przejmuję , mogło być naprawdę gorzej stało się to na wysokości jakiś 1.5m w dół a mogło na ok 5 kwestia tego ,że zaczęłam od dołu , tak załatwiłabym również udo. Jest ok :) Chwilę się przemęczę i będzie w porządku. Ćwiczyłeś? Cień ,no chyba trochę przesadzasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem z życiem moim zdaniem jest taki, że się starzejemy, (czekamy na ból starości) i dlatego uważam, że życie jest bez sensu, niby robimy wszystko by się rozwijać, a i tak w pewnym momencie staje się to wszystko bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mam zajść? Nigdy nie będę szczęśliwy? To zrozumiałem już w wieku 12 lub 14 lat coś koło tego. Cóż takie sprawiam wrażenie przez neta i w życiu na pierwszy rzut oka. Czasem jestem szczęśliwy, ale się tym nie chwale naokoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gdzie mam zajść? Nigdy nie będę szczęśliwy?" Ja wiem jedno jeżeli kierowałabym się takim myśleniem w swoim życiu to żadna rzecz którą zaczęłam nie wyszłaby mi , to co mam usiąść i płakać bo i tak umrę, dla mnie takie myślenie jest po prostu głupie. Staram się korzystać z każdego dnia i się nim cieszyć może to kwestia charakteru ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej do tego podchodzę czyli nie siedzę i nie płaczę bo to też nie ma sensu nic mi to nie da. Raczej robię to co lubię, przynajmniej staram się znaleźć codziennie choć trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedziałam o Tobie cień ,że siedzisz i płaczesz, wyraziłam tylko swoje zdanie. koks w końcu obejrzałam filmik od Ciebie o Tyberiuszu Kowalczyku, wydaje się fajnym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może wynikać z pewnego mojego poglądu w życiu "bardziej boję się w żyć i być przy tym słabym, bezsilnym i zależnym od innych niż umrzeć" przynajmniej mam takie przemyślenia co nie znaczy, że nie boję się śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex analny z facetem. Ale bez lewatywy,wiesz kocham się z jakimś facetem w pupe a po chwili zwieracze się rozluzniają facet wyciąga fiutka i jest brązowy z kupy. A ja go biore do ust i do czysta wylizuje.taki brudny seksik tez podnieca mnie mysl o tym zeby facetowi palcowke zrobic analną. Może to troche chore ale podniecające. Albo małą kupkę do buzi mi robi jakiś przystojniak i się z nim całuje a na językach mamy brązowo hehe ale to z osobią,której ufam moglabym zrobić. Podnieca cie to? Nie uznaj mnie za dziwną to tylko fantazja jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? Nie podnieca mnie to ani troche. Kupa w ustach?? To już mysz lepsza :) haha . Nie wiem z kim,ale ze mną takich fantazji żadna kobieta nie zrealizuje. Co w tym podniecającego? Całowanie się z gównem w ustach...miałbym po prostu odruch wymiotny. Może jestem sztywniak ale to nie dla mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślę o takich regularnych stosunkach ale od czasu do czasu :) fajne by to było.Wiedziałam że to ci się nie spodoba ale trudno napewno znajdzie się taki który to ze mną zrobi i da sie wtedy poniesc sex fantazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksiasz
jakiegoś kandydata zapewne znajdziesz. Powodzenia w poszukiwaniach :) aż strach pomyśleć co ty byś mi zrobiła jakbym był w kajdankach haha :D ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten post wcześniej to ja. Kąpałem się dlatego mnie nie było chwile. Oglądałem ten filmik o Szpilce,haha a idź,on się zbyt pewnie czuje,pyskuje jak Najman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ,tak jak to Peja w jakimś kawałku powiedział "z rapem wyrosłem,lecz z rapu nie wyrosnę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×