Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

zastanawia mnie skąd między nami taka chemia. Od jakiegoś czasu coraz odważniej schodzimy na tematy erotyki. Pociągasz mnie niesamowicie a to tylko zwykłe pisanie przez internet... Gdybyśmy usiedli obok siebie to chyba trzeba by było stoperem mierzyć czas,w którym jesteśmy grzeczni :D haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też :p dobra idźmy już,prześpijmy się z tą myślą i spróbujmy jutro to racjonalnie wyjaśnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jestem kochana :) nuzka sie goi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moc wiatru 10/10 Odśnieżanie I zmywarke przywiezli...zagiętą i ją zabrali w chuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie sprawozdanie mi się podoba ,"zagiętą", zła przywieźli ?? A właśnie ,słyszałam ,że twoje miasto jest ładne ..kiedyś mówiłes coś o jakiś pagórkach i górskich widokach ale myślałam że żartujesz jak to Ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co robiłem w twoim śnie? Bo mój sen o tobie był jak zawsze negatywny. Już 4razy mi się śniłaś i zawsze to był hujowy sen :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za co krzyczałem? Hehe w moim śnie też się kłóciliśmy ale miałem powód :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ładne. Nie znam się na architekturze i nie wiem co jest powrzechnie uważane za ładne. Miasto jak miasto :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mieszkam w tym mieście :) wyraznie ci pisałem,że w okolicach. Mieszkam w wiosce,jestem wieśniakiem :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×