Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

na początku było jak w bajce. Pamiętam,że leżymy na łóżku,całujemy się i rozmawiamy wlepiając w siebie oczy (hahaha :) jakie sny). I gadamy i gadamy,ja się uśmiecham,ty się we mnie wpatrujesz i mówisz,że mam zjebane zęby,coś w stylu: -Ale to hujowo wygląda -co? -te zęby -tzn? -jedynki masz jaśniejsze od reszty -wiem -ale to jest niezdrowe mieć takie różnice w kolorze zębów. Haha i kazałaś mi wyrwać te jedynki i zrobić ciemniejsze haha a ja się wkurwiłem i cię opierdoliłem. Ty nie pozostałaś mi dłużna i wzajemnie się kłóciliśmy i na końcu wyjebałaś mnie ze swojego domu. Hahaha jaki sen o kurrwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha i ja tych głupkowatych historyjek nie wymyślam. Nie moja wina,że mi się śnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :-) trzeba było mnie sprowadzić do parteru i już, a nie się obrażać i krzyczeć :D nie martw się nie ważny jest kolor twoich zębów :D hehe masz inne zalety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrażać??? Przecież to ty mnie z domu wyjebałaś :p bezduszna żmija! Haha :) a co do zębów to mam takie szarawe. Śnieżno białe to one nie są. Ale jak się w dzieciństwie o nie nie dbało to teraz trza cierpieć :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nic nie jest dziełem przypadku :p żmija kąsa a pyton dusi (przytulaniem).No jest w słowie "pyton" jeszcze wątek seksualny ale tę kwestię przemilczymy :p :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra mój sen to taki bez ładu i składu .. Ukrywałam się na jakiejś kurwa kopalni :D standardowo z telefonem w ręku , jakiś facet mnie ganiał i krzyczał co ja w tym tel wiedzę co tam jest,coś chciał mi za to zrobić :-) a ja tak ciebie szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka-haha,to jak śmierć z telefonem w ręku :D Cień-oglądałem ten twój "rap". haha to taki kwałek na jaja,ale żeby tego słuchać regularnie na słuchawkach,bez oglądania teledysku to nie bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie aż tak to nie,posłuchać i obejrzeć perypetie tygo kurczaka można ,ale tak sobie to słuchać to nie.Nie w moism stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cień :-) bo wiesz koks wczoraj jak jechałam do pracy przemkneła mi przez głowę myśl o szpitalu nie wiem,dziwne to było ..potem już w pracy poszłam w zupełnie inne miejsce niż zawsze bo ktoś mnie wysłał tam gdze to się stało , no po prostu jakoś wszystko było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co masz na myśli...ja też czasami mam wrażenie,że moje życie jest już gdzieś z góry zaplanowane.Też czasami mam tak,że o czymś pomyślę a za kilka dni to się dzieje,ale to same pierdołki małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o życiu kurczaka :D haha,żartuję.Zbyt słabo znam angielski żyby móc dokładnie zinterpretować tekst i każde słowo w nim zawarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam inaczej są momenty w moim życiu które pamiętam, ale nie byłem w tych miejscach wcześniej więc to jest niemożliwe bym pamiętał coś co się jeszcze nie wydarzyło mam deja vu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby wszystkie sny się spełniały to by było przejebane :D wstajesz rano po jakimś hujowym śnie i wiesz,że wyrok już został podpisany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja mam wrażenie, że żyje drugi raz to samo życie, ale to bezsens, najlepsze jest to, że pamiętam jak umarłem. Czy to był sen, nie mam pojęcia czy jako dzieciak 1-4 letni mógłbym zapamiętać tak dokładnie sen ... jeśli to był sen bo nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×