Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

też się kilkakrotnie spotkałem z tym stwierdzeniem :) a tak serio,lubisz jeść? Dużo tak ogólnie jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem stosunkowo dużo. Tak 5-6 posiłków dziennie. Umiem,akurat wczoraj robiłem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciebie tą pomidorową, to ja bym nawet nakarmił,jak niemowlaka. Wjeeeżdża pociąg do tuneliku (i łyżka do buzi)haha :) Właśnie,że mało spalam,ćwiczę tylko 3godziny w tygodniu. Ale taki już mam organizm,że ciężko mi zrobić zarówno mięsień jak i tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha daj spokój pierwsza łyżka bym się zakrztusiła ,przez śmiech i koniec by było :-) no tak byłeś chuderlakiem-w co nie mogę uwierzyć patrząc na takie plecy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w ogóle mam duże wahania wagi. Raz w sześć tygodni schudłem 10kg(jak pracowałem,nie ćwiczyłem i slabo jadłem) i zacząłem ćwiczyć i jeść i w 5tygodni przytyłem 12kg. Tak to jest jak katabolizm dopada ludzkie mięśnie i organizm je "konsumuje" żeby przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nawet nie wiesz jakim chuderlakiem :) ja mam szerokie biodra i duży tyłek i czasami żartowali,że jestem(byłem) w dupie szerszy niż w barach haha :) ale na szczęście już się to zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę takich spadków,jak jestem taki chudy to aż się czuję zle we własnym ciele. Dobrze,że chociaż szybko się te straty odrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważę 94. A im więcej tym lepiej. Tak chyba docelowo 110kg byłoby dobrze. A ty ile ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna się do tego nie przyzna! :p to opisz mi swoją sylwetkę chociaż. No ciekawy jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duże lub średnie cycki,długość nóg bez znaczenia i duuży tyłek ;) ja tam wole duże. Po prostu lubię mięśnie haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przepadam za chudymi,kościstymi dziewczynami. Wolę jak "jest za co złapać",brzydko mówiąc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czasami "geniusz tkwi w prostocie" i najprostsze rozwiązania są najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie .. Twój brat też jest taki jak ty z charakteru .. I czy gotuje sprząta ,pytam z ciekawości czy to kwestia wychowania czy sam z siebie to lubisz :-) oczywiście jeżeli nie chcesz to mi musisz mi odpowiadać ,nie chce wyjść na jakąś wścipską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gotuje a on tylko obiera ziemniaki. A sprzątamy albo po połowie albo gramy gierke na kompie,kto przegra ten robi. Ktoś musi to wszystko ogarniać. W sumie to tyle w zimie mam do roboty żeby posprzątać,wyprać i ugotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×