Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

pierwszy sen: Spotkaliśmy się(wyglądałas tak jak na pierwszym zdjęciu) rozmawialiśmy i ty mi powiedziałaś,że masz dziecko :o nie kryłem zdziwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkaliśmy się(wyglądałaś inaczej,brunetka z długimi włosami) i poszliśmy gdzieś(jakaś duża sala pełna ludzi,słabo oświetlona) i zacząłem się z kimś napierrdalać. Po chwili cała sala się biła,każdy z każdym,dziewczyny z chłopakami i wszyscy jak na wielkiej bitwie. A ty powiedzialaś,że jestem bardziej prymitywny niż myślałaś i uciekłaś zapominając torebki haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,ale jak wstałem rano to byłem strasznie zdziwiony tym,że mi nie powiedziałaś o tym,że masz dziecko haha :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie nie. Może gdybym miał 40lat i spotkał fajną kobiete(powiedzmy 35lat) z dzieckiem to miałbym inne podejście do tematu. W każdym razie teraz jestem młody i przez najbliższe kilkanaście lat kobiety z dzieckiem odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty jaki masz do tego stosunek? Spotykasz faceta,który ma np 23 lata i dziecko wychowuje samotnie(wiem sporadyczne przypadki ale się zdarza) hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne czy nie,nie każdy młody facet jest gotowy na opieke nad dzieckiem. Szczególnie nie swoim(oczywiście dziecko nic nie jest winne,żeby nie było,że coś w tym stylu mówię) w każdym razie ja bym się nie związał z kobietą z dzieckie. Widocznie jestem płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko Ty , to jest wielka odpowiedzialność i zobowiązanie wydaje mi się ,że przy takim dziecku chcesz "wykazać" się podwójnie. Idz, tylko fartuch załóż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrywanie z gościem,który kilka godzin dziennie gra na kompie nie jest wcale takie łatwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślałem nigdy nad tym poważniej. Pamiętam,że jak byłem mały to mama mnie zawsze pytała czy chciałbym mieć siostrzyczke. Widocznie się do tego nie przyłożyli :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×