Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

jesteś żałosny , a co do koksa coś mi mówi że jednak pisze prawdę i pisze to szczerze, więc ufam jego słowom ..a może jestem głupia no cóż pożyjemy zobaczymy jedno sobie wbij w głowę żebyś napisał i milion postów przeciw niemu to i tak nie wezmę tego pod uwaga z jednej przyczyny - potrafię sama budować opinię o ludziach bez twoich "wskazówek". Więcej z tobą nie pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ale przeciez ja nie napisalem ze on klamie.przedstawilem ci tylko same fakty ktore zresztom sa tu wypisal.dziewczyno znajdz se kogos przy kasie z prawkiem i perspektywami.a nie bezrobotnego pakera z wontrobą ktora za pare lat przesnie dzialac.taka prawda nie marnuj na niego czasu bo to nie jest ksiaze z bajki tylko zwykly steryd jakich masz pelno w swoim otoczeniu i miescie.czego wlasnie on?powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
przemysl moj post bo tam mase prawdy jest w punktach.a ty nie chcesz dostrzec a ten gupek sam sie pogronza i wypisuje o bujkach,silowni,wybitych zebach,braku prawka,bezrobociu i braku doswiadczen w seksie.co za frajer ze nawet nie umi dup zaliczac to nie wiem jak on ci sie moze podobac.pewnie z litosci go chwalisz zeby mu pszykro nie bylo.mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak idioto siedzę tu prawie 2 od dwóch miesięcy by go pocieszać i budować mu ego Ty się w łeb strzel za nim coś napiszesz ! :D Nie mam zamiaru Ci się więcej tłumaczyć bo nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie marnuj na niego czasu bo to nie jest ksiaze z bajki" tutaj wyjątkowo się z tobą zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jestes smieciem i lamusem z malym fiutkiem od sterydow.jestes pustym i bezmuzgim miensniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie kurrwa lamy? Czy ja marudzę?? Potwierdziłem tylko fakt i tyle. Nie jestem księciem z bajki, na białym koniu haha ;) tylko zwyczajnym chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rap sosnowskiego. Ej jak jestem niezalogowany to nie ma problemu z dodaniem linku więc dlatego na pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal kontynuuję testy z chrapaniem(chrumkaniem :) ) i nic,nawet wczoraj po pijaku nie chrapałem(przynajmniej przez pierwszą godzinę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaleć z piciem ,ej zakładam się o co tylko chcesz ,że nie nie nagrasz chrapania . :-) może chrapiesz zależnie od pozycji w której śpisz przynajmiej ja znam taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie piję codziennie,raz na jakiś czas. Wczoraj akurat kolega miał urodziny więc musiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno niektórzy chrapią gdy śpią na plecach. Nie wiem ile w tym prawdy. Ja jednak woję spać na boku lub brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się okaże czy nagram :p A s koro już jesteśmy przy tej tematyce to śniłaś mi się przedwczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie była to dobra noc :p miałem tej nocy dwa sny z tobą,a na dodatek straaasznie bolał mnie kark :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×