Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

kurdę nie wejdę na kompa bić się nie będę :-) tak o legię ,ten utwór jest dość stary ..? Leci tam coś takiego czy się mylę ... Mam tak samo jak ty ,ja mam to miasto moje a w nim swoje sprawy ..nie wiem coś mi po głowie takiego biega :-) ale pewnie się mylę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
96 lub 97 rok wtedy jeszcze tedy był chudy,a my no cóż,jeszcze chyba w gacie robiliś my hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha taaaa,to piwo to tylko taki pretekst do tego żeby mnie upić i wykorzystać haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś mi chciała odgryzc uszy to moje łapy wylądowałby na twoich dużych udach i silnym,stanowczym ruchem sprowadziłbym cię do parteru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzałbym ci głęboko w oczy z delikatnym uśmieszkiem na twarzy. Następnie na szyji poczułabyś moje szorstkie,wilgotne usta i delikatny,ciepły oddech. Zamknęłabyś oczy a ja wykorzystując moment twojej nieuwagi wgryzłbym ci się w tętnice swoimi porcelanowymi jedynkami. Wyssałbym krew i wyszedłbym na miasto szukać kolejnych ofiar,które zaspokoją moją rządze krwi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to przeczytałem to naszła mnie jedna myśl. Jestem pojebbany :) haha. A tak serio to brzydze się krwią. Nie wiem dlaczego prawie każdy jak sobie np rozetnie palec to wysysa krew. To jest obrzydliwe :) odpycha mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież żartuję,nie zagryzłbym cię bo byś po chwili była zimna i nie miałby mnie kto ogrzać :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zakładanie nogi na nogi to akurat fajne. A to z zabieraniem kołdry chujowe :) no chyba,że sypiasz wtulona w kogoś to wtedy nie masz jak ukraść kołdry. Bo jest ona albo na każdym albo na nikim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze lepiej :) większe ciepło emanuje od takiego mięsistego,gładkiego uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×