Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

1.nie wiedzie i nigdy nie będzie mi się dobrze wiodło na polu finansowym 2.nie mam i nigdy nie będę miał prawa jazdy(nie pytaj dlaczego) Te dwa "szczegóły" odstraszyłyby 80% kobiet myślących o mnie poważnie. Taka prawda ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy ok mogę się ewentualnie zgodzić dużo kobiet zwraca na to uwagę .. Ale bez przesady. 2..chyba za dużo się kafeteri naczytałeś :D nie wierzę że można odrzucić faceta z tego powodu ..trzeba być pustakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to bardzo poważny :p jestem tego świadomy,że dla większości kobiet to jest nie do przyjęcia. Cóż,takie życie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa wyobraź sobie mnie całego nagiego okrytego skąpym fartuchem :D a tak serio to nie używam takich gadżetów jak fartuchy i zegarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię być mocno wyperfumowany-kolejny minus,nie jestem łysy-i kolejny,nie chodzę w garniturze-i kolejny :) trochę się już nazbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jestem zbyt uczciwy-kolejny minus. Ale to bardziej ja na tym "tracę" niż osoby w moim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubię jakichś dodatków na sobie. Lubię się ogolić,umyć,machnąć pod pachą jakimś antyperspirantem,ubrać czystą koszulkę i jestem gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jestem caly czas pakuje prawie codziennie i mysle o tobie. Ale widze ze ty sie bawisz w najlepsze tautaj z koksiarzem.gdzie pracujesz ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
nie rozumie co ty w nim widzisz.to ze sie najad steryduw?to ze ci mile slowka pisze?on nawet roboty i kasy niema i niepotrafilby ci zapewnic godnego bytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ale powiec mi co w nim takiego fajnego?przeciesz to zyciowy nieudacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używasz słów których nie rozumiesz , jak ty w ogole możesz mówić tak o kimś kogo nie znasz ?! Nie mam ci nic więcej do powiedzenia oprócz tego że jesteś głupszy niż myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
a ile zarabiasz na miesiac?tyle mozesz powiedziec kochanie nie zlosc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
gosc jest bez roboty,bije ludzi,pisze ci same swinstwa o seksie a ty sie cieszysz i pewnie masz mokro w majteczkach a jak ja napisze cos tak jak on to odrazu muwisze ze jestem nienormalny i cie obrzydzam.dlaczego tolerujesz jego zboczenistwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
no powiedz czego tak jest ze on ci pisze o seksia o namietnym calowaniu w szyje a ty mu odpisujesz ze to bybylo przyjemne.a jak ja cos napisze bo chce cie rospalic to mnie odzucasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
patrz sie tu 1ma sztuczne zeby(to oznakaze niepotrafi o nie zadbac a to obrzydliwe) 2bije ludzi jest agresywny i czesto pszeklina(przynosil by ci wstyd) 3bierze sterydy(morze na zewnatrz dla ciebie jest ladny ale w srodku to wrak zdrowotny 4sterydziaze maja male fiutki 5po sterydach ma agresje i by cie bil 6a morze nawet gwalcil 7ma male doswiadczenie w seksie wiec nawet by ci ten miensniak nie umial dogodzic.jeszcze by cie skrzywdzil w lozku swojom masa 8niema pracy ani kasy(coto za facet jak nawet niemialby na to zeby ci kwiatka kupic) 9niema prawka(motoryzacyjny imbecyl,nawet dziewczyny majom prawko a ten bękart niema) 10 tak jak zauwarzylas tylko seks mu w glowie.ciekawe czy jakiego chorubska niema! 11nie psika sie drogimi perfumami to pewnie po prostu smierdzi jak sie spoci a takie miensniaki sie pocom jak wieprze i wyobraz se sex z kims tak ochydnym i spoconym. 12nie ma ambicji w zyciu i nie jest wart takiej kobiety 13 pewnie od tych ilosci sterydow zdechnie przed czterdziestka . I teraz powiedz mi co ty w nim takiego widzisz???masz jak na tacy cala prawde o nim w tym poscie.co w nim widzisz?? Same negatywy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×