Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

kurde ty tak pijesz kawę wieczorami. Nie masz później problemów z zaśnięciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego,że się znamy i nie znamy. Ciekawe jakby było na ewentualnym spotkaniu. Czy zachowywalibyśmy się jak "starzy znajomi" hehe :) czy jak kompletnie sobie obcy ludzie,którzy widzą się pierwszy raz na oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byśmy mieszkali jakieś 50-100km od siebie to pewnie już byśmy wiedzieli co było na pierwszym spotkaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno nie jesz wieczorami :p sam bym cię nakarmił,jajecznica to nie afrodyzjak ale dobrze zrobiona też potrafi zdziałać cuda :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświęciłam bym się i tego wieczoru bym zjadła razem z tobą :-) czy ja wyglądam na jakąś sierotke marysię co sama jeść nie umie ,wszystkim tylko byś mnie karmił .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha bo nie lubisz jeść wieczorami więc jakoś musiałbym cię do tego zachęcić i cię nakarmić :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam odrazu siłą :) sposobem. Np obiecałbym ci,że po kolacji wspólnie spalimy kalorie :D haha i napewno byś się skusiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej najlepszym afrodyzjakiem dla ciebie byłby barszcz z uszkami hahaha bo ty jesteś podniecona widząc uszy ;) a co dopiero cały tależ hahaha ja pierdole haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nie znam nikogo kto by nie lubiał barszczu z uszkami :) ty wybredna jesteś,barszcz z uszkami zły,jajecznica zła. Najprostsze sposoby najlepsze:truskawki i bita śmietana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą kurrwa,to by też nie podziałało bo nie lubisz sklepowych słodyczy(a pod takie można bitą śmietanę zaliczyć) haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×