Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

witam zielarzy :) ja od 6 w pracy ,jak tam kiełkownice i kiełki ,podlane nie padły przez noc ? bo wam przyjdzie trawke jeśc albo palić:) chociaż i wy bez tego piszecie jak najarani maryśką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,przepraszm lecz za sibie mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
MalwinkaZBerlinka,Uncaria Wilkakora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat wiem jak postępować w przypadku grypy, ale chodziło mi własnie o jakieś ziółka. Dziekuję Ci bardzo za rady, ale też jetem zwolenniczką naturlanych sposóbów leczenia i wiem, że Gonda, pomocna dłoń, rzodkiewka i inni mają rację. Sama wyleczyłam cukrzycę naturlanymi sposobami, więc nikt mnie nie przekona, że lepsza jest medycyna konwencjonalna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzisiaj wkleje Wam moje wyniki badan, przepisalam je w temacie "operacja tarczycy", ale niepotrzebnie. Moje wyniki badan USG tarczycy.Badanie wykonane 10.09.2012 Badanie pierwszorazowe Tarczyca znacznie powiekszona, polozona w miejscu typowym, dolny biegun pp siega wciecia jarzmowego mostka, dolny biegun pl przekaracza znacznie linie wciecia jarzmowego mostka Wymiary: Plat prawy szer: 44, gł 27, dł ok 99mm, obj ok 56,92ml Plat lewy szer:38, gł36mm, dł 98, obj 56,24ml. grubosc ciesni 18mm. Miaz tarczycy o obnizonej echogenicznosci.W calym miazszu widoczne bardzo liczne zmiany ogniskowe lite, litoplynowe,izoechogeniczne z miazszem srednicy 6mmdo maks 14mm, w dolnych biegunach tworza konglomeraty PP 36x24mm, PL 36x28mm. W badaniu PD poj zmiany unaczynione na obwodzie, przeplywy miazszu okologuzkowego wzmozone. tchawica znacznie zwezona, przemieszczona w strone prawa. Wole guzowate.Wskazania pilna konsultacja endokrynologa. Wydano 7zdj z printera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie badanie USG robilam 12.10.2012(bylam juz zapisana na operacje na 14.11) Byla widoczna zmiana w rozmiarach roznila sie od pierwszej. 13.11 trzecie Usg, przed operacja ktora mialam miec 14.11 USG tarczycy Gruczol tarczowy powiekszony z cechami wola zamostkowego, plat lewy polozony czesciowo ponizej linii obojczykow, tchawica nieznacznie przesunieta na strone prawa, bez wyraznego zwezenia. Wymiary lat prawy: szer 30mm, gł24mm, dł 74, obj 32ml Plat lewy: szer 30mm, gł 26, dł78, obj 34ml. Miaz tarczycy niejednorodny, guzkowo zmieniony z cechami wzmozonego przeplywu krwi.Oba platy guzkowe zmienione.Guzek w placie prawym lity z elementami plynowym o wym 28x15mm.Wezly chlonne nieznacznie powiekszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzodkiewko podziwiam
jakie potrawy/soki i w jaki sposób można przygotować z kiełków? Słyszałam, że w sklepach eko też zdarzają się warzywa hodowane na chemii :( Czy kiełki sprzedawane na allegro nadają się do hodowli i jedzenia? Jak to rozpoznać? Np takie? http://allegro.pl/kielki-pszenica-nasiona-650szt-nasiona-wys-24h-i2764174874.html i taka kiełkownica? http://allegro.pl/kielkownica-gratis-nasiona-kielki-do-wyboru-hit-i2824360744.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam tez robione badanie TSH- w normie 0,715mU/l miesci sie w normie. Badanie przeciw ciala antytpo- 52,92IU/ml podwyzszone. Scyntygrafie-guzy zimne. Badanie u Otolaryngologa-Laryngologia posrednia-Przewlekle zapalenie migdalkow, wskazania -badanie ASO. Widocznie skupiska grzyba w okolici krtani.Poza grzybem krtan prawidlowa. Wynik badania ASO-286,2 U/ml wysokie, norma 200. Po operacji jesli by taka nastapila mam miec robione badanie histopatologiczne, lekarze podejrzewaja raka zlosliwego, ale potwierdzi to podejrzenie moze wlasnie to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamka ,rzodkiewka...opisałaś swoją właśnie wielką głupotę chwaląc sie tymi wynikami ,podejrzewają raka złośliwego a ona wpiernicza kiełki,ty masz przerzuty bo węzły powiekszone i rozsiane wszędzie po całym ciele ,dla ciebie juz operacja nie potrzebna ani histopat ani żadne roślinki ci już nie pomogą nie długo sama nią bedziesz z głupoty ,masz to z własnej głupoty i życzenie i jeszcze się tym chwali ,ludzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,no nieee,a co moze ma sie trucizna leczyc zeby przyspieszyc smierc,wez Ty sie puknij w głowe,lekarze nie umieja leczyc raka,przeciez wszyscy juz o tym wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,ja nie powiedziałem,ze same zielska ja wylecza,ale napewno nie lekarze,zreszta sama jestes swiadkiem co sie wyrabia,i jest z coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,no to nich Ci bedzie szkoda,masz takie przekonanie psychiczne i tak to sobie interpretujesz,ale realia zycia niestety sa inne,nie zyjesz w zgodzie z nimi tylko we własnym narzuconym przez innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soki wyciskam w sokowirowniku z warzyw kielkow i tez owocow, pije je codziennie.Nie ma dnia bez swiezego soku:) Jesli chodzi o poprawe to jest widoczna w trzecim USG, wszystkie rozmiary sa mniejsze. Nie choruje od 2miesiecy na ostre zapalenia oskrzeli, od kilku tygodniu gardlo mnie nie boli, bialy nalot na migdalach zniknal a migdalki sa troche mniejsze, nie dusze sie juz i przez ponad dwa miesiace nie bylam na ostrym dyzurze, wlasnie z powodu atakow duszenia sie.Moja temperatura ciala unormowala sie , a wczesniej codziennie mialam podwyzszona, zawsze do 38, tak przez jakies dwa lata.Mam duzo energii w sobie, moj stan psychiczny jest w swietnej formie. Jesli chodzi o zmiane diety z syfu na zdrowa bogata w wartosci odzywcze diete, to zmiana juz na cale zycie, a nie tylko chwilowa.To tylko zwyczajne lenistwo ludzi powoduje ze mysla tak jak Ojtaktak39. Wyobrazaja sobie ze taka zmiana to za duzo wysilku, ale to nie prawda, wiele dan robi sie szybciej i o wiele lepiej smakuja.Wystarcza tylko checi. No i jeszcze moja szyjka "schudla" zmiana jest widoczna ludzkim okiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Rzodkiewka na bakterie,No pewnie ze tak i tak Trzymaj Rzodkiewko,ludzie sa dzis tak leniwi,ze mysla ze na włąsne zdrowie nie trzeba pracować,ze lekarze zrobia to za nich,przypisujac cudowny lek:)nic bardziej mylnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
A dlaczego????bo takich cudowntch leków stworzonych przez człowieka poprostu nie ma,one nie istnieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam :) takie jedzenie robi sie blyskawicznie i jest sie po nim naprawde najedzonym, odzywionym, nie trzeba sie napychac wrzucajcie prosze pomysly na takie proste dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie bardzo z twoim stanem psychicznym ,od kilku tygodni nie ma nalotu w gardle ,może ma przerzuty,żre trawe ...no,coment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzodkiewko podziwiam
Dziękuję za odpowiedzi :) Oj, marzy mi się sokowirówka... Niestety nie mam porównania z tym, jak smakują warzywa bez chemii, a te chemiczne. Napisy "bio", "eko" też nie do końca do mnie przemawiają - teraz taka moda, na tym się zarabia - jaką mamy pewność, że produkt jest faktycznie zdrowy i bez dodatków chemii? Chyba tylko badając próbkę takiego pokarmu byłabym pewna w 100% :) Od jakiegoś czasu za to piekę sobie błyskawiczne bułeczki - różnica w smaku (i sytości!) kolosalna w porównaniu z tym, co sprzedają nam w sklepach. Najlepsze są z razowej mąki i dodatkiem słonecznika :) Polecam, dla zainteresowanych przepis tutaj: http://gotuj.skutecznie.tv/2011/05/blyskawiczne-buleczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj opis jaja przepiorczego i dlaczego zamienilam jaja kurze na przepiorcze. Skład chemiczny jaj przepiórczych jest znacznie bogatszy niż jaj kurzych. Tak samo jak jaja kurze zawierają one duże ilości łatwo przyswajalnych, pełnowartościowych białek, mają jednak znacznie większą zawartość żółtka. Są zazwyczaj nieszkodliwe dla osób uczulonych na białko z jaj kurzych oraz co najważniejsze - nie zawierają szkodliwego cholesterolu. Zawierają mniej tłuszczu za to więcej mikroelementów (żelaza, miedzi, cynku), witamin z grupy B (tiaminy B1, ryboflawiny i cyjanokobalaminy B12) oraz karotenu. Jaja przepiórcze odznaczają się znacznie większą (niespotykaną w innych produktach spożywczych) zawartością przyswajalnego fosforu. W porównaniu z jajem kurzym są zdecydowanie lepszym źródłem niektórych niezbędnych aminokwasów np. metioniny, treoniny. Wysoki poziom aminokwasów egzogennych decyduje o wybitnej wartości biologicznej jaj przepiórczych. Pomagają w leczeniu cukrzycy, astmy, zaburzeń nerwowych, anemii, chorób nerek i wątroby. Mogą być stosowane w diecie u osób z nadciśnieniem. Wpływają także korzystnie na słabe włosy, wspomagając terapię ich wzmacniania. Znane są także ze swoich właściwości afrodyzjakalnych. Białko jaj przepiórczych ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazjazjajajaanastazja
Rzodkiewko przeczytalam caly temat,bardzo Cie podziwiam i mam zamiar rowniez zmienic swoja diete na bardziej zdrowa.Pisz jesli moge prosic co jesz,przepisy na zdrowe danie,chetnie skorzystam:) Pozdrawiam Cie serdecznie i wierze ze Ci sie uda!:) Mam jeszcze pytanie odnosnie tych kielkow bo szczerze to nigdy nie jadlam,moze raz cos podobnego w chinskim daniu,"kurczak z warzywami,tam chyba byly jakies kielki,z tego co pamietam, czy one sa zjadliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×