Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elka felka

Mój 13-tygodniowy synek zaczyna siadać.

Polecane posty

Gość mamamaaa
moja już w 2 tyg zaczęła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papilotka84
Tzn jak zaczyna? Moja ma 12 tygodni, jak podam jej rece to sie [probuje podciagac do siadu, odbija sie jakby od podloza. Ale nie ciagne jej, sama kombinuje. jak jest gotowy to co zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczj Ci się wydaje
czy raczkuje? czy samo podnosi się na wyprostowanych rączkach? Jesli nie, to NIE ZACZYNA również siadać! to, że podciąga się jak go trzymasz za rączki to nie jest samodzielne siadanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papilotka84
Ja nie napisałam, że zaczyna, tylko co robi, jak to u nas chwilowo wygląda. Nie raczkuje, oczywiście, że nie, ale na wyprostowanych raczkach sie podnosi. :) bedzie gotowy to usiadzie, niewazne czy sadzisz ze za szybko czy nie, przeciez go nie przywiazesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczj Ci się wydaje
do autorki pisałam, nie do Ciebie, papilotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę, że w wieku 6 miesięcy
skończy politechnikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, żadne trzymanie za rączki. Trzymam go na kolanach tak jak do karmienia butelką, a on tak nóżki do brzuszka podciąga, dźwiga głowę do góry, tak do klatki piersiowej ją dociska i po kilku takich próbach podnosi całą górę tułowia do góry i siedzi! Tak ze dwie trzy sekundy pionowo usiedzi, poda i za chwilę znowu próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa też powiedziała niemożliwe, a jak jej pokazałam to jedyny jej komentarz to było: ale jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papilotka84
To moja tez robi podobnie, ale to chyba nie siadanie. Ja to okreslilam odbijaniem. Odrywa ramiona, kurczy nozki, podnosi brzuch. Etc. I tak sie do gory unosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata2525
Mój ma 18tyg i jak mógłby chodziłby już tylko wiadomo zbyt gibki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on już tak przez chwilkę normalnie siedzi na prosto. Główkę trzyma sztywno pionowo. Po chwili pada zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natmik
moja ma 16 tygodni i robi to samo czasem jak sie podciągnie to siedzi tak przez chwile trzymana za rączki, ale sama by nie usiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytalam w innym temacie to wzrostowo i gabarytowo masz dosyc spore dziecko , jak na jego wiek ,wiec sama zobacz skąd jego ten postep rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sicyyyly
No to jak sam się tak rwie. Widocznie jest gotowy, tylko sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia-lia
z ciekawości zapytam ile warzy i mierzy synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialam nicka
oj tymi metkami to bym sie nie sugerowala. ja kiedys kupilam synkowi body w rozmiarze 18m z metki a mial wtedy niecaly roczek i okazaly sie za male a normalnie nosil wtedy body w rozm 80 czyli 9-12m, tak samo na chrzciny dostal pajacyk w rozm 80 a byl wielkosciowo identyczny do pajacow w rozm 68 wiec w wieku 5mies byl juz za maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbmmmjjttkkioooll
nie sadzaj debilko takiego małego dziecka, bo mu zajedziesz kręgosłup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec swiata. ja na twoim miejscu wykupilabym billboard, zeby podzielic sie z tym calym swiatem, albo wytatuowalo sobie na czole zeby kazdy mogl przeczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda i juz
AUTORKO! zdecydowanie za wczesnie na siadanie. To zle dla kregoslupa. Nawet jesli dziecko jest duze i grube to nie wolno sadzać tak malego szkaba bo kregosłup siadzie mu bardzo szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytacie uważnie? Ja go nie sadzam! Trzymam go na rękach tak jak do karmienia, a on sam się podciąga i siada. Przytrzymuję go, żeby leżał, to się wtedy denerwuje i płacze. Za każdym razem jak chcę go nakarmić to on najpierw się trochę nasiłuje, jak się zmęczy to dopiero je. Nie sadzam go bbmmmjjttkkioooll - tępa idiotko! I nie jest żadnym spaślakiem ani grubasem. Żadnej fałdy nie ma. A ile waży teraz nie wiem, 30 października ważył 6490.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbmmmjjttkkioooll
ZWŁASZCZA jeśli jest duże i grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbmmmjjttkkioooll
za to Ty na pewno jesteś spaślakiem może się podciąga bo przyciskasz go swoim fałdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka felka a nie macie przypadkiem problemu ze wzmożonym napieciem miesniowym? bo te próby siadania to troche dziwnie wygladaja... no i zdecydowanie za szybko, szkoda kregoslupa Twojego malucha. rob wszystko zeby takie sytuacje sie nie powtarzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×