Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dla męża chcę

Bielizna termoaktywna do 50 zł na prezent, polećcie coś

Polecane posty

Gość dla męża chcę

Czy rzeczywiście taka bielizna się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn ma kalesony i koszulkę z długim rękawem. Mówi, że mu jest super ciepło... Uzywa tej bielizny na treningi... Ale za samą koszulkę zapłaciłam 60 zł, 70 za kalesony więc nie wiem czy kupisz do 50 zł. I to i tak było bardzo tanio na to co przeszukałam... Chyba,że jest jeszcze ta promocja w lidlu, ale nie pamiętam cen i nie znam jakości tej ich bielizny, ale ja raczej zadowolona jestem ze wszystkich produktów przemysłowych z lidla, to może i bielizna dobra (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka bielizna jest super wygodna i wyglada o niebo lepiej niz kalesony a'la ferdynand kiepski. Poza lidlem polecam tchibo, ale nie regularne sklepy tylko outlety albo wyprzedaze na ich stronie www, wtwdy cena jest "normalna" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla męża chcę
A jakiej firmy bieliznę ma Twój syn? Cena może być wyższa, najważniejsze, żeby faktycznie było ciepło, i nie przepuszczała zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla męża chcę
Dziękuję za odzew:) . Muszę zorientować się w cenach i pochodzić po sklepach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra jest tez w aldim
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragoranka
do 50zł ciężko znaleźć coś rzeczywiście dobrego. popatrzcie sobie na woolpower, tam mają termoaktywne rzeczy z wełny owczej. to naprawdę grzeje, no i oddycha, a o to w tym wszystkim chodzi przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
na allegro znajdziesz zestawy - 50 - 70zł już jest wybór kilku - ja kupiłam jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno osoba obdarowywana się ucieszy :) Ja też mogę polecić esportshop, mają tam bardzo przystępne ceny. Ostatnio kupiłam tam fajny komin do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan49

Spróbuj w sklepie 11teamsports, ja tam ostatnio kupiłam synowi t-shirt termiczny za 60 złotych, wiec to dobra cena. Szukaj promocji, bo wtedy byly zniżki duże :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×