Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Aha, co do pory rodzenia, to żadna nie jest idealna. Ja rodziłam końcem lipca, a wtedy na Podkarpaciu, gdzie mieszkam, była fala upałów. Jak jechałam na porodówkę w nocy, to w bluzce na szelkach i krótkich spodenkach, bo było tak ciepło. Ja w każdym razie nie narzekałam i całkiem sobie chwalę wakacyjną ciążę. Nogi mi wcale nie popuchły, a tak mnie wszyscy tym straszyli, a letnie ciuszki ciążowe są naprawdę fajne i znacznie tańsze niż zimowe ciuchy na ciężarówki ;) A i z dzieckiem potem można od razu na spacerek pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrolka
hej jak tam po swiętach jak dla mnie to były troche męczące, samopoczucie kiepskie, wszystko mnie gdzies boli nie mam cierpliwości do syncia, ale cóz oby do przodu pierwsza ciaża to był naprawdę czas błogosławiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrolka
a co do pory rodzenia to ja w samo Boze Narodzenie synka urodziłam , na szczęście była ciepła zima i szybko wychodzilismy na spacer ale cały grudzień przed porodem to juz w domu przesiedziałam - straszny problem z ubieraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszystkie po swietach zmęczone :) ja w wigilie i pierwszy dzien swiat czulam sie dobrze ale dzisiaj juz jest kiepsko. prawie caly dzien mdlosci i do tego czuje sie "połamana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swieta spedzilam tak, jak ostatni tydzien - w lozku:-) i wiecie co - tez jestem zmeczona - tym lezeniem wlasnie, i tyciem, ciagle tylko jem i jem, juz chyba z 10 kilo utylam przez ostatni tydzien... brrr... lezenie, nuda, jedzenie, kiepskie połączenie jutro na 11tą mam lekarza - mam cicha nadzieje ze pozwoli mi juz sie troche ruszyc, bo plamienia na szczescie ustaly... no i ciekawe czy z moim Jasiem wszystko ok :-) chyba juz okolo 2cm powinien miec prawda? wczoraj zaczal sie 8 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroć
hej Dziewczyny! pozwolicie, że dołączę??:) jestem w 8 tygodniu ciąży, póki co wszystko ok, na usg w zeszłym tygodniu już biło małe serducho:) chętnie się dołączę do wymiany doświadczeń o urokach i dołkach ciąży:) moja ciąża jest póki co całkiem przyjemna, poza mdłościami i niechęcią do niektórych potraw. Jeszcze nie tyję na wadze, ale brzuszek już widać. powiedzcie, jak z seksem? jest bezpieczny naprawdę od samego początku...? mam wątpliwości, a zapomniałam zapytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokroć, witaj jesli wszystko jest ok, to nie ma problemu z sexem, chyba ze wystapilyby jakies plamienia, krwawienie to od razu do lekarza. Ja niestety mam zakaz, bo mnoja ciaza jest zagrozona (plamienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ja też dzisiaj już nie mam siły, jutro miałam iść do pracy ale dzwonie po urlop żeby w końcu odpocząć po tych świętach tym bardziej że boli mnie głowa i już wytrzymać nie mogę więc noc mam już głowy. Ale za to wigilie miałam wspaniałą zarówno rodzice jak i teściowie pełnia szczęścia i łzy najlepszy prezent jaki mogli sobie wymarzyć tym bardziej że mieliśmy marne szanse na ciążę. Najcenniejszy widok to mój tato który ma raka i tak na prawdę może w każdej chwili... ale jak powiedzieliśmy to jak nowo narodzony i jak to powiedział to najlepsze święta :) Dziś kolejne cioteczki się dowiedziały bo standard a wy kiedy bociany nie latają , no to jak powiedzieliśmy sierpień to aż się zatkały :) Dobra dziewczynki odpoczywajcie ja też korzystam z ostatnich chwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26sie
hej:) moge dołaczyć ?jestem tutaj nowa , mam problem i potzrebuje rady pierwsza ciąze poroniłam 8 miesiecy temu teraz strasznie sie boje by sytaucja sie nie powtórzyła ,byłam u lekarza robił usg stwierdził ze 4-5yydz ale orzeszek zamały by konkretnie ocenic zrobiłam bete wyszla 1603,00 stwierdził ze okej i kazał przyjsc za 2 tyg na badanie ja po tyg zrobilam sobie bede znow (ze strachu) i wyszla 46810,0 boje sie ze tak duzy wzrost to nie jest normalne moze ktoras z was miała podobny przypadek ??jutro ide do lekarza trzymajcie kciuki by wszytsko bylo dobrze tym bardziej ze jak to ja i moje szczescie dopadla mnie opryszczka wargowa,na wigili poł rodziny chorej::/ dzis juz mnie łamie ahhh wierze ze moj orzeszek jest silny a jutro usłysze bicie jego mocnego serducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja trzymam kciuki za wizyte i same pozytywne wiadomosci, pisz od razu co i jak :) dobrze, ze juz nie plamisz. Moje plamienia odkad ustaly to juz nie wrocily, wiec oby z Twoimi bylo tak samo. Mysle, ze od jutra bedziesz smigac. No i jednak dobre wiadomosci maja zbawienny wplyw na samopoczucie. Juz prawie wcale nie leze, chyba ze mi sie zachce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrolka
dziewczyny czy możecie spać w nocy? ja już 3 noc mam z głowy 2.30 jeszcze nie spałam ,a rano do pracy i teraz ledwo ciepła jestem dobrze ze to po świętach i można sie tłumaczyć swiątecznym zmęczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze spaniem w nocy nie mam problemow ale za to jak budze sie bolem plecow. zawsze spalam na brzuchu a teraz juz nie moge bo wylazl mi brzuch i juz pprzeszkadza jak sie poloze. z corka brzuch bylo widac dopiero w 12 tygodniu a tu juz w 8 pojawil sie. w swoje spodnie nie mieszcze sie juz i nosze ciazowe. najgorsze bylo jak chcialam zalozyc sukienke na wigilie i moje rozczarowanie bylo jak nie moglam jaj zapiac a z przodu wystawal mi brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zasypiam coraz pozniej, 23:30-0:30..ale mam ten komfort, ze odsypiam to i po prostu pozniej tez wstaje. Ala sciskam kciukasy !!! Koszykareczce tez powiem, zeby trzymala bo juz chyba ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam brzuch - na oko 5 miesiac :D ale tylko od polowy dnia, wiec to raczej z przejedzenia. Z rana mam normalny. Chociaz na dole juz jest taka gulka, ktorej nie da sie wciagnac. Tez mecze sie ze spaniem, ale u mnie to przez cycki. Moje A wylewa sie juz z B, nie moge ani na boku, ani na brzuchu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana mam taki duzy brzuch a na wigilie jak sie najadlam wszystkiego to ciezko bylo mi oddychac bo taki byl wielki brzuch. na poczatku mialam wzdecia wiec nawet nie zwracalam wtedy uwagi na brzuch a teraz wzdec nie mam a brzuch dalej duzy i to zaczyna sie od samego dolu a tam przeciez nie ma jelit zeby zwalic wine na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do piersi to tez juz nie moge wytrzymac. maz mowi " takie fajne duze a nawet nie mozna dotknac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Witam po świętach:) u mnie wszystko dobrze:) piszecie o bezsenności...też tak miałam około 5-6 tyg. najpierw nie mogłam usnąć a później budziłam się po kilka razy. Teraz jest już ok...tylko wstaje 3 razy w nocy na sikanie :) cycki bolą jak leże...obojętnie jaka by to była pozycja - oczywiście z pominięciem na wznak, ale tak nie lobię - niestety moje ulubione spanie na brzuchu odpada...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktorych nie ma w tabelce dopiszcie sie :) nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu gosienka22.........25................. 3.11.................12.08.2013 AlicjaAlaAlicja.......29..................30.10.......... ......11.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................17.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..04.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 abcd123.............25...................23.10........... .......30.07.2013 rolada................28...................3.11.......... ..........11.08.2013 natalka88.............24...................31.10......... .. .........7.08.2013 afa_fa................21...................31.10......... ..............7.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wstrzymuje z dopisywaniem, zeby nie zapeszac. Moze po wizycie 4.01 jak wszystko bedzie dobrze, to sie zdecyduje :) A gosienka prosila, zeby ja wykreslic. Z reszta afa tez... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu AlicjaAlaAlicja.......29..................30.10.......... ......11.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................17.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..04.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 abcd123.............25...................23.10........... .......30.07.2013 rolada................28...................3.11.......... ..........11.08.2013 natalka88.............24...................31.10......... .. .........7.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja przesypiam noc bez problemu tylko rano szybko się budzę niby bardzo wyspana a ok 11 to tak mnie sen bierze jakbym nic nie spała najgorzej w pracy, nie mogę się wtedy skupić i nawet przy biurku chętnie bym spała ale niestety się nie da bo trzeba pracować, też najlepiej śpi mi się na brzuchu no ale teraz to muszę o tym zapomnieć więc układam się na boczku ale czasem przez sen się obracam na brzuch wtedy mój czujny mąż mnie szturcha i każe się obrócić na boczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja po swietach :) Ja tez nie mam problemow ze spaniem, nad ranem tylko wstaje na siku....ja na brzuchu i tak spalam rzadko, wiec dla mnie akurat ok bo spie na plecach albo na boku :) Mi sie zaczynaja mdlosci i to przewaznie caly dzien mnie trzymaja :/ najlepiej zebym caly czas cos przelykala to wtedy jest ok.... ja tez czekam na wizyte 4 stycznia i ciekawa jestem czy bezdzie wszystko ok...i czy uslysze serducho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroć
hej :) a ja myslalam, ze jestem jakas dziwna, ze juz brzuch widzę...:) zdecydowanie jest! i właśnie planuję stanikowe zakupy, ja to w ogóle zawsze miałam duży biust, a teraz koniec świata... za to śpię normalnie, bez problemu. dopisuję się do listy:) nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu AlicjaAlaAlicja.......29..................30.10.......... ......11.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................17.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..04.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 abcd123.............25...................23.10........... .......30.07.2013 rolada................28...................3.11.......... ..........11.08.2013 natalka88.............24...................31.10......... .. .........7.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013 stokroć................28..................27.10...................3.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte 3 stycznia i ja jestem ciekawa czy zobacze buziaczka mojego malenstwa bo lekarz robi zawsze usg 3d wiec widac ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska cena jeszcze do przezycia... jak tylko bedziesz z tym spala to kup :) mi jak narazie nie jest potrzebny, poduszki wystarczaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w piewszej ciazy spalam z poduszka. pod koniec ciazy mialam juz 2 bo jedna pod brzuchem a druga pod noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bede bede, bo to moja ulubiona pozycja do spania :) ale mowie - na ciuch, buty, torebke bez problemu, nawet wielokrotnosc tej kwoty. Ale na jakas poduche ciazowa.. :o podkladka pod inkubator :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde napisalam cale wypracowanie i mi sie skasowalo...:-( z dobrych wiadomosci - serducho bije lekarz zadowolony, Jasio duzy, wychodzi na to, ze ma az 4,5 cm czy to mozliwe? Chyba ze pomiart jest z pecherzykiem zoltkowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×