Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

U mnie się chyba nie powtarza toxo. Wiem, ze na pewno to obciążenie glukozą będzie i chyba ponowne jakies badania krwi i moczu ale to bliżej porodu już. Wiem, ze co lekarz to opinia i zalecenia.. Niektóre dziewczyny muszą co miesiąc robić badania.Dla mnie to im mniej kłócia tym lepiej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada ja wczoraj tez slabo czulam ruchy malego a dzisiaj od rana szaleje. kazdy ma gorsze dni i nasze maluch tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewcxzyny :) no ja z małego C nie wiem co mam, bo one rosnąa :O cały czass yyy ktoś tu wczoraj pisał o sprawiedliwości ?? wiosna wiosna wiosna ah to Ty ;) u mnie: ciepło i momentami słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nic nie mówili o powtórnej toxo, ale zastanawiam się czy nie powtórzyć, bo mam kotkę w domu i choć oczywi scie uważam i zawsze myję ręcę po niej, no to nigdy nie wiadomo abcd123 - co ile u Twojego lekarza się powtarza to toxo? bo wiem, że robienie tego co chwilę nie ma sensu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie robie co wizyte badania i uwazam ze to bardzo dobre bo w ciazy z corka czulam sie dobrze a mialam anemie i zatrucie ciazowe. gdyby nie badania to bym tego nie wiedziala i pewnie wszystko by sie poglebilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) ja wczoraj dlugo spac nie mogelam i przez to dzis dluzej spalam choc i tak chyba za malo bo w srodku bardzo interesujacego snu obudzil mnie telefon :) wlasnie zjadlam sniadanko i bede sie ogarniac troszke, wiecie dzis zawalony dzien :) ale najpierw fryzjer no a pozniej wizyta u lekarza-reszta jest niewazna :) alanja-brzydko powiem "Ty ciapo" :D ale musialabys zapytac co i jak bo w internecie sa opinie, ze nie trzeba byc na czczo :) no chyba, ze mialas jeszcze zrobic morfologie to co innego :) Franek tez bardzo malo sie rusza... w poniedzialek niewiele, wczoraj tylko cos tam w lozku wieczorem... ale postanowilam nie panikowac skoro dzis lekarz :) no i stwierdzilam, ze chyba sie inaczej odwrocil bo zawsze wieczorem jak kladlam sie na prawym boku to dawal mi znak, ze zle leze i uspokajal dopiero jak olozylam na lewym boku :) a wczoraj i przedwczoraj nic... spalam na prawym :) wiec pewnie zlokalizowal sie w brzuszku inaczej skoro go mne czuje i nie przeszkadzaja mu takie rzeczy :) mam nadzieje :) u mnie slonca tez brak ale pewnie jest dosyc przyjemnie :) wczoraj tez tak bylo, a spacer dal mi i tak wiele przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u mnie dzisiaj slonecznie i pięknie i duzo cieplej w końcu. Jadę poszaleć po sklepach, bo wypłata na koncie czeka :D A co do wypłaty na zwolnieniu, to rzeczywiście w tym miesiącu 200 do przodu.Za luty było mniej, bo krótki miesiąc,a styczeń nie był pełny na L4 i tez było mniej.To chyba lalka tereska przewidziała, że za marzec powinno być więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj jest 3 rocznica mojego slubu koscielnego ale ja odliczam czas od slubu cywilnego bo w tym roku bedzie 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo sama siebie rozwalilam;) Ja oprócz tego obciązenia glukozą mam skiro. na mocz, morfologię i toxo. Toxo juz drugi raz mam zrobić. Tak poczytałam na necie,że glukoze robi się między 24-28tc wiec mam czas jakby co. Mój szef zaczyna ze mna pogrywać i przeciąga wyplate wynagrodzenia, po woli zaczynam sie wkurzać:( a lepiej zebym nie wybuchla bo rozpętam wojne!!! Co za kretyn!!! Co do biustu to u mnie masakra:( z B zrobiło się chyba D-E i wcale mi się to nie podoba, niestety czuje,że na tym nie koniec;) Rolada spokojnie:) wszystkie przerabiamy chwilowy brak ruchów maluszka, przez tą pogodę zapadają w zimowe drzemki częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - tak tę w 8 tygodniu robiłam i wychodzi na to, że teraz jest czas na kolejną :) ok dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa nie dobijaj;) Abcd to gratulacje:) Chyba wyjde na spacerek, bo po wczorajszych ulewach dziś jest nawet ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do badan to wlasnie moja stosuje taktyke trzech morfologii... wydawalo mi sie, ze to za malo ale po konsultacjach wyszlo, ze to normalna ilosc i nie trzeba sie martwic-niektorzy lekarze stosuja ciagle-ale to juz ich wola :) moja jak zrobilam ostatnio te badania od drugiej gin to tylko na nie spojrzala i mimo tego, ze byla tam morfologia nie wpisala jej do kart ciazy, a kazala zrobic na ta wizyte nowe badania-jak to stwierdzila, tamte byly robione w nijakim dla niej terminie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieję, że w końcu się poruszy...:) na pewno się poruszy :) ja też jeszcze śmigam w piżamce...nie chce mi się nawet ubierać. W krakowie pochmurno, od czasu do czasu przebije się słońce. Co do biustu..hmmm... mąż się cieszy, ja też, bo miałam naprawde maleństwa a teraz się takie w sam raz zrobiły. :) tylko żyłki mi widać, przebijają się takie fioletowe france przez skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nazwać żyłki muszę żylastwem jestem w fioletowe tatuaże na piersiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanja ja na szczescie mam odruch rano do picia wody wiec w razie takiej wpadki wypicia wody mozna jeeszcze robic badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanja-przepraszam za to okrslenie, ale normalnie sie tak smialam jak przeczytalam o tym Twoim soku :) mam nadzieje, ze sie nie gniewasz :) ja postanowilam do fryzjera isc piszo :) kawalek mam no ale nic-przyda mi sie ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia a jak Ci wyszły pierwsze badania z toxo? Może mając kotke już dawno to kiedyś przeszłaś i masz już przeciwciała (często własnie tak bywa)- więc nie musiałabyś się przejmowac. Z resztą słyszałam, że prędzej można się zarazić od obcego zwierzątka niż swojego, z którym przebywamy od dawna. A moja wypłata prawie bez zmian - widzę tylko delikatne wahania o 10-20 zł..No ale na święta wpadło 500zł na osobną kartę płatniczą w ramach bonów zajączkowych :-) A odnośnie pogody - u mnie od wczoraj pochmurno, deszczowo, brzyyydko. Miałam nadzieje, że chociaż cieplej - ale wczoraj przeszłam sie tylko do apteki i byłam szczęsliwa że mam na sobie długą kurtkę zimową z ciepłym kapturem. Mam nadzieje, że zrobi się cieplej albo chociaż deszcz nie bedzie padał w piątek bo muszę iść sama na wizytę, a mam spory kawałek do przejścia (przed ciążą jakieś 35 min spacerem - nie wiem ile teraz z obciążeniem ;-) Myślałam aby w razie czego podjechac autobusem ale sie okazuje że w tamtym kierunku o interesującej mnie porze nie ma ani jednego. Mąż mi kazał wziąć taksówkę no ale bez przesady - nie jestem az tak uposledzona żeby się nie przespacerować kawałek.Nie będę się wygłupiała z taxówkami :-) No ale w sumie szkoda że męża nie bedzie przy usg - już się przyzwyczaiłam, że razem chodzimy i wspólnie to przeżywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd ja właśnie zawsze pije wodę nie wiem co mi strzeliło z tym sokiem:( Olcia artykuł ok, tylko jak to sie ma do rzeczywistości w naszym społeczeństwie? mam na mysli stworzenie odpowiedniego miejsca pracy pracownicy? nie raz spotkalam sie w życiu z naduzywaniem przez pracodawców przepisów i traktowaniem ciężarnej jak trądu:( kurde co za kraj:( i mówi sie, że prorodzinny niby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze dzis zapytac gin jak to bedzie z moim terminem porodu... no bo ja mam termin niby na 23 lipca ale, ze cykl mialam 42 dni to wychodzi na 6 sierpnia... ostatnio jak rozmawialam z kolezankami to mowily mi ze lekarze wogole nie patrza na to jaki byl cykl tylko biora pod uwage termin z piesiaczki... w moim przypadku jezeli po tygodniu od miesiaczki beda chcieli wywolac porod to jak dla mnie bedzie to dopiero 39 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia wazna jest dlugosc cyklu. mi zawsze jak wyliczali termin porodu to pytaali jaka dlugosc cyklu byla przewaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takiego pytania nie uslyszalam od zadnego gin... a bylam u trzech na wizytach... moja gin juz wie... i teraz przy usg pyta, ale w karcie ciazy mam wpisany 23 lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - no nietety nie mam tego komfortu - tzn nie przechodziłam toxo w przeszłości a do tego moja kotka nie jest kotem typowo domowym, tzn owszem w domu spi, ale wieczorami czy w ciagu dnia biega po lesie i teraz może przez zimę nie polowała, ale wcześniej owszem : co chwilę mam jakies zwłoki na wycieraczce _ więc ona też może się zarazić i przywlec to a weterynarz powiedział, że jak to kotka chodząca, to nie ma sensu jej szczepić na żadne bakterie itd... no nie wiem ale mam dzisiaj dzień, zapowiadało się pięknie, ale nie wytrzymałam teraz oczywiście mam wyrzuty sumienia pisałam wcześniej, że mieszkam w domu rodziców: (rodzice za granicą są), no i mieszkam tu z Babcią: która naprawde jest kochana z jednej strony, a zdrugiej no nie wytrzymuję pomijam, że uważa, że ja nic nie umiem sama zrobić bo ona jest starsza i zna się lepiej zazwyczaj dla własnego i jej spokoju odpuszczam: ale dzisiaj nie wytrzymałam, za dużo się uzbierało i się na nią wydarłam, może nawet nie na nią ale jakby darłam się do siebie, ale że o niej, no to wiem, sprawiłam jej przykrość, ale mam zwyczajnie dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie pada deszcz ze śniegiem i jest +1 :-( Co do biustu z B mam C/D. Mam nadzieję że już dużo nie urośnie. Morfologię i biochemię robiłam wcześniej co drugi miesiąc. Zawsze była dobra. Teraz zmieniłam lekarza. Mam wizyty co 3 tyg. i mam co wizytę robić morfologię! Wczoraj na wizycie uprosiłam żeby robić co drugą czyli co półtora miesiąca i dr się zgodziła. Ale teraz dostałam skierowanie i muszę pobrać krew na HIV i odczyn Combsa,bo nie robiłam. Co do drugiego toxo to nic nie mówiła. Idę wykapać psa,a później biorę się za szarlotkę,bo mam wielką ochotę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam hiv w 5 tygodniu ciazy a odczym coombsa to sa wlasnie przeciwciala i ja mam robic wlasnie 3 razy w czasie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×