Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Słyszałyście o tej pijanej matce co urodziła pijane dziecko.Ja cierpie jak taki coś słysze .Głupia baba powinni ją naprawdę ukarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o tej pijanej matce. Tacy ludzie nie powinni mieć dzieci. Najgorsze jest to, że niektórzy starają się latami o dziecko i nie wychodzi a takie patologie bez problemu zachodzą w ciążę i rodzą dzieci. Wiecie, znam przypadek gdzie dziewczyna tak samo trafiła na porodówkę z imprezy, była pijana i naćpana i całą ciążę piła, paliła i ćpała. Urodziła zdrowe dziecko (przynajmniej zdrowe wydawało się do 3 roku życia bo póżniej nie wiem co się z nimi stało, wyprowadziła się) a i jeszcze ani razu w ciąży nie była u ginekologa, dopiero w szpitalu na szybko robili jej badania i mimo tego, że przyjechała pijana i pod wpływem narkotyków nie odebrano jej praw do dziecka. Później 2 miesiące po porodzie chciała iść na dyskotekę, babcia nie chciała zostać z dzieckiem wiec zabrała małego ze sobą i na czas imprezy tostawiła go w bagażniku :( Dziecko płakało i ktoś wezwał policje, niby miała jakieś problemy ale dziecko nadal pozostało pod jej opieką i to jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja czekam na wyniki glukozy i siedze jak na szpilkach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem normalnie spanikowana! :( byłam z mężem na spacerku zaszczepić naszego psa. Myślałam, że nei wróce do domu. Mój D. chciał już iść po samochód żeby mnei zabrać ;/ pisałam Wam o tych moich bolach z prawej strony pępka. Dziś tak się nasiliły, że nie byłam nawet w stanie dotknąć w tym miejscu brzucha ;/ Dzwoniłam do doktora ale póki co nie odbiera ;/ Teraz siedze na tarasie z nogami do góry i znów jest ok. Nie wiem sama co o tym myśleć... Może po prostu taka moj anatura i do końca ciąży będę miałą zakaz chdozenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi za to dzisiaj zaczela dokuczas rwa kulszowa :( tak mnie boli posladek i cala noga.no nic trzeba jeszcze wytrzymac 2 miesiace z kawalkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czytam Was regularnie z tym że do tej pory nie miałam za wiele czasy aby się udzielać. dziś miałam wizytę kontrolna jestem w 25 tyg i 5 dniu ciąży i dziś po raz kolejny wyszło mi białko w moczu oraz bakterie w pochwie. praktycznie co 2 miesiące powtarza się ta sama sytuacja, dostaje leki i przez chwilę jest ok. dziś jednak moja pani ginekolog skierowała mnie do szpitala, mam się tam stawić jutro rano. bardzo się tym zmartwilam i już zdążyłam naczytac się w internecie że to może być groźne. może któras z Was była w podobnej sytuacji? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja już mam wyniki i chyba nie jest zle :) na czczo 4,01 po godz 4,33 a po 2 godz 3,56 Chyba ok?? dziwne ze później mam nizsza wartość niż wyjsciowa?? :o xxx Ines mnie czasem tez lapie takie klucie w pępku jakby mi ktoś igly wbijal ale po chwili przechodzi....nie wiem co to może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi a masz tak przy chdozeniu, czy niezależnieod tego co robisz? Bo u mnie tylko przy dreptaniu. Może być że macica na coś uciska i wypycha, ah sama nie wiem czy jechać na dyżur czy nie;/ narazie nie boli więc siedzę z tyłkiem na miejscu. Zobaczymy co będzie później, może uda mi się dodzwonić do doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines mnie na spacerach i przy jakimś wysiłku to często coś kluje koło pępka. Myślę że to coś ciagnie coś się rozciąga może bobo na coś naciska. Lekarz Ci pewnie powie żeby odpoczywać. Mój tak powiedział i że takie uroki 3 trymestru. Co do komunii. Córcia nasza będzie chrzczona w moim kościele czyli w cerkwi prawosławnej. U nas bierzmowania jest od razu przy chrzcie a komunia pierwsza niedługo po nim. Nie ma przy tym żadnej pompy ani prezentów. Ja dorastałam w miejscowości gdzie prawosławnych było 50% i dzięki temu prawosławne dzieci nie czuły się pokrzywdzone bo było nas dużo i było to dla nas naturalne. Niestetu teraz mieszkamy w Warszawie i tu naszej córki może być przykro że wszystkie dzieci mają jakieś imprezy i drogie prezenty. Będziemy próbować jej to jakoś wytłumaczyć ale i tak wiem że dzieci mogą szydzić z naszej córki bo jest inna. Wymyśliśmy że będziemy odkładać i jak inne dzieci będą miały imprezy i prezenty komunijne to my naszego szkraba zabierzemy do DisneyLandu żeby nie było jej smutno. Przyszedł mi śpiworek i dresiki które zamówiłam i dziś w mothercare nie mogłam się oprzeć i kupiłam kocyk. Ależ tam sa piękne rzeczy. A pościele jakie cudne. Niestety wszystko meeega drogie:-( Katti trzymaj sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, nie ma Olci, ale na pewno się pojawi :) Goosiaa - ja słyszałam o operacji odstających uszu przed komunią teraz to jakies normalnie chore jest. a co do imion, no widze, że jestem na szarym końcu albo w ciemnym lesie, żeby nie powiedzieć gorzej zanosi się na to, że Młody będzie bezimienny KattiYo - no w sumie masz rację z ta połóżną, też nie będę sobie zaprzątać tym głowy Teściowa własnie była u mnie :) i przywiozła mi arbuzika :) kolejnego :) w przyszłym roku muszę założyć mini - plantację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi - ja się jeszcze zatsanwiam właśnie, ale dzięki za opinię na temat nivei sandzia, jesli można, bo nie zapamiętałam, jakie imię brałas wczesniej pod uwagę ?? :) to tak odnośnie mojego bezimiennego dziecka wszytskie moje znajome, które są w ciąży (oprócz jednej), będa miały chłopców, wypytuję wszytskich o imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalicha - nie byłam co prawda w podobnej sytuacji ale jeśli dostałas skierowanie do szpitala, to się tam staw i bez niepotrzebnych nerwów, bo one nie pomogą a w szpitalu będą Cię mieć pod kontrolą - Ciebie i dziecko, na pewno będzie w porządku :) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines ja to mam chyba niezależnie co robie :o tak mi się wydaje....czasem mnie wlasnie to chwyci i się zginam w pol bo jak jestem wyprostowana to jeszcze gorzej :/ a dotknąć się nie mogę bo boli tez jeszcze bardziej:/ Ale ze mam to rzadko to się nie spinam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines lepiej skontaktuj się z lekarzem,to nic nie kosztuję a zawsze uspokoi(nas też) x Doremi no ty masz wogóle fajne wyniki,ale pewnie dobre :) x Aandzikk masz fajne i mądre podejście ,napewno to mądrze rozegrasz, mojemu najstarszemu synowi zrobiliśmy płytkę z nagraniem najważniejszych momentów życia,zaczynając od szpitala gdzie się urodził .Ponieważ kaset vhs mamy pełno z nim więc wybraliśmy najfajniejsze momenty.Powiem Ci że dostał sporo pieniążków ale miałam wrażenie że ta płytka go najbardziej ucieszyła,dziękował nam wiele razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za szybką odpowiedź uspokoiłyście mnie. Koleżanka, która też jest w ciąży pytałą właśnei o te bole doktora i też stwierdził, że po prostu albo maluszek się pręży w brzuszku albo po prostu cos uciska, i nie ma się czym martwic. po prostu przystopuje z większymi spacerami już :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines ja bym próbowała na Twoim miejscu skontaktować się z lekarzem...ale póki co to leż! nie mam bladego pojęcia co to może być...może rzeczywiście coś uciska... Noelia ja też z imieniem jestem w czarnej d... :P póki co Alicja...ale jakoś nie jesteśmy z mężem przekonani Doremi dziwne te wyniki, ale ja się nie znam...mi wyszło na czczo 4,82 a po godzinie 7,02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam o tej pijanej matce. Masakra! Normalnie mi to sie noz w kieszeni otwiera jak takie cos słyszę! Noelia bralismy pod uwagę imie Oskar a na samym początku był jeszcze Gabriel. No ale teraz jest Igorek i mysle, że już sie nie zmieni:) Ines ja też dosyc czesto miałam takie kłucia w pepku, ale przeważnie jak lezałam lub siedziałam. Na szczeście poki co minęło. Moj gin oczywiście mówił, że to normalne, czyli wliczone w koszty ciązy ja to mówi:) Tez czytałam o tej przepuklinie pepkowej, ale narazie jest ok, wiec sie nie martwię. A i jak juz mnie tak naprawde baardzo mocno kłuło to brałam nospe i chwila moment przechodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z imieniem też nadal przejścia. Póki co nastąpiła zmiana i jest Hania. Coś czuję że tak zostanie. Zdjęcia podesłałam na mejla. Ineso jak mnie tak kluje to kładę się lub siadam i oddycham głęboko przeponowo czyli do brzuszka. Pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lezalam w szpitalu to bolalo mnie tez przy pepku i jak dotykalam to byl bol straszny. lekarz powiedzial ze kolo pepka jest delikatne miejsce i bardzo czesto boli jak dziecko w tym miejscu wypina sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Na początek muszę Was opieprzyć że żadna, ale to żadna nie zauważyła że mnie też nie było prawie dwa tygodnie! ;) To chyba znak, że za rzadko się odzywam na forum, może się to zmieni jak w końcu pójdę na zwolnienie i będę miała więcej czasu... Co mam nadzieję nastąpi już pod koniec przyszłego tygodnia bo w następną środę wizyta :) Generalnie to w weekend majowy w końcu udało mi się przeprowadzić do naszego mieszkanka więc przez ten czas ogarniałam się jako gospodyni domowa ;) No i przede wszystkim nie miałam internetu, ale teraz wreszcie mam i przyznam że sporo czasu zajęło mi przeczytanie wszystkich postów z tego okresu... Z niepokojem czytałam niektóre wpisy, m.in. Katti o podejrzeniu cukrzycy, Mani o nocnym krwawieniu czy Aniołka o mdleniu po glukozie (jeśli coś pomieszałam z osobami to sorki) - czasem to aż ciarki przechodzą... No i z radością - że Wasze dzieciaczki zdrowo się rozwijają i jakie już niektóre duże - zwłaszcza Artur Abcd czy Franuś Gosi :) Ines co do kłucia w okolicy pępka to też tak miałam, ostatnio mi trochę przeszło - że jak tylko połaziłam dłużej niż 5 minut to zaczynało boleć tak trochę powyżej pępka, ok 5 cm na prawo i też tak że się nawet dotknąć w tym miejscu nie mogłam - generalnie uznałam że mały wpycha mi tam stópkę albo po prostu uciska jakiś nerw i nie dzwoniłam do lekarza, także jestem bardzo ciekawa co powie Twój jak już uda Ci się z nim skontaktować :) Kończę na razie bo mąż mnie na spacer ciągnie i jeszcze do sklepu musimy skoczyć, ale odezwę się później pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada - ja też zazwyczaj mówiłam póki co jest :P ale teraz już nie mówię nic, bo postawimy wszytskich przed faktem dokonanym :) w sensie każdy ma dużo do powiedzenia, więc wtedy już nikt się nie odezwie :P naszym typem był Fryderyk, który w całości jest pięknym imieniem i mąż wczoraj do mnie dzwoni i się pyta "jak tam Fryciu?" , obydwoje parsknęliśmy śmiechem :P :D chyba trochę niefajnie, że się sami z dziecka naśmiewamy ? :P :D więc nic nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z imienin :) tiramisu chyba dobitnie smakowalo Frankowi bo kopal jak oszalaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia :) ja to nie wiem co mój lubi, kopie mnie kiedy chce i ile wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines mnie też czasem coś mocno zakuje ale lekarz powiedział ,że taki ból kłujący to nic poważnego pod warunkiem ,że nie trwa dłużej bo to może dziecko kopać czy naciskąć na coś np. na szyjkę macicy. Nie chcę Ci zle powiedzieć na Twoim miejscu zadzwoniłabym do lekarza i opisala mu dokladnie co i jak ale nie denerwuj się bo pewnie to nic takiego. lalicha ja na każdym wyniku mam bakterie: dość liczne w moczu i moj gin mówi ,że dopóki mnie nie piecze pęcherz, nie boli i nie ma na wyniku "liczne bakterie" to nie muszę nic brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kij w pijaną zdzire:( jak myślę o tym maluszku to bym jej gardło podcięła bez mrugnięcia... Hanuś my tak się z tobą po prostu droczymy;) nie umknie naszej uwadze ,zniknięcie kogo kolwiek:) Właśnie wróciłam z castoramy i mam dość, za tydzień ruszamy z remontem - już się boję... Dzwonił kurier do godz. będzie wózek:) juupi.. i przyszły ciuszki z allegro, jutro zrobię fotki i wyślę na meila... KattiYo, spokojnej nocki w szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
ech, jednak dołączam Kattiyo do Ciebie.. tez dostałam skierowanie do szpitala, ale doktor powiedziała, ze w moim szpitalu odbywa sie wszystko w trybie jednodniowym, więc na szczęście na noc wrócę do domu. tez sobie tego klucia nie wyobrażam... :( dobrze, ze sierpień juz blisko, bo mi niedługo organów, które nie wyrabiaja braknie. do wątroby i nerek dołączyła teraz trzustka. ale najważniejsze, ze dzidzia zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×