Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość KamaKamaKama
Alicja na pewno wzrasta :) PAjulka fajnie że widziałas już swoją fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
dziewczyny szczerze powiem ze troche wam zazdroszczę:) tak bym chciała juz wiedziec czy rownież będę miała swoje dzieciątko, a ten czas tak sie dłuży,chyba zwariuje do tego 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika23041987
test zrobiony kolejny wynik negatywny, @ brak, piersi bolą już sama nie wiem co mam myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
monika23041987 może zrób betę, wtedy będziesz miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula808080
a ja mam problem. okres spoznia mi sie juz dwa dni. test robilam 5 dni temu i wyszedl negatywny. Boli mnie podbrzusze od ponad tygodnia tak jak przed okresem, moze troche delikatniej - nigdy tak nie mialam. poza tym od 4 dni boa mnie jajniki - raz lewy, raz prawy, delikatnie kluja. Na dodatek dzis rano, jak wstawalam poczułam ogromne klucie, które ciagnelo w dol- a zlokalizowane bylo w macicy. Z objawow, ktore sklonily mnie do wykonania testu bylo dwukrotne mdlosci w nocy i nad ranem... wszystko mnie zaskoczylo, bo sie zabezpieczamy prezerwatywa,ale coraz czesciej slysze o wpadkach z nimi i stad moje watpliwosci. poki co czekam- dwa dni sie spoznia,pomozcie co moge jeszcze robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
kasiula808080 test najlepiej jest zrobić w dniu spodziewanej miesiączki, nie wczesniej bo moze nie wykazac ciąży. Moze w Twoim przypadku tak jest,zrób jeszcze jeden test lub idź na badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Dziewczyny a mnie naprawdę na maxa bolą sutki,cały czas je czuje, a jak sie wycierałam po kąpaniu to masakra,nigdy tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu powtorz test lub idz ma bete... Czasem testy nie wykrywaja nawet po terminie miesiaczki, ja tak mialam w pierwszej ciazy. Malinowa tez mozesz isc na bete i sprawdzic. Wyjdzie szybciej niz test... Ja mam tez jakby bol piersi ale nie jest mocno dokuczliwe... Ahh ja juz chce testowac hehe... Tylko gorzej jak wyjdzie neg... Boje sie ze sie zalamie... Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika23041987
Witajcie w ten piękny mroźny poranek. @ nadal nie dostałam, wiem że jak bym zrobiła bete to miałabym 100% pewność ale ja mam za daleko do miasta i musiałabym autobusem jechać a nie mialabym z kim synka zostawić. Mnie nie bolą same sutki tylko całe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula808080
ja tez jeszcze nie mam okresu..... rano sobie zbadalam szyjke i mam nabrzmiałą i twardą... jak to jest z ta szyjką w czasie ciazy>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula808080
nabrzmiała, tzn powiekszoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dzisiaj z rana zrobiłam test, wynik negatywny, więc jednak coś w tym jest, że jak się karmi piersią, to nie można zajść w ciążę. Na owulację poczekam pewnie jeszcze ze dwa miesiące, może krócej. W zasadzie to się cieszę, że jedna kreska, bo nie planowałam kolejnej ciąży, bo to chyba za wcześnie dla mnie jeszcze. Wszystkim mamusiom przyszłym gratuluję ;) Będę was czasem podczytywać, jeśli można :) AlicjaAlaAlicja, trzymam za ciebie kciuki, żeby się udało tym razem. Wiem jaki to stres ciąża po poronieniu, bo sama przez to przechodziłam - poroniłam dwa razy, ale za trzecim się udało :) Co do objawów, u mnie najwcześniej pojawiła się rozpulchniona szyjka macicy, już tydzień po zapłodnieniu i ból piersi. I też mi ciągle sterczały sutki, co mnie wkurzało, bo jeszcze bardziej przez to bolały. Mdłości dopiero początkiem piątego tygodnia, a na siku często chodziłam dopiero w połowie ciąży. Co do płci, ja zaszłam w dzień owulacji, a mam córę, więc różnie z tym bywa... Moja koleżanka testowała testami owu i też niby zaciążyła w owulkę i była pewna, że syn będzie, a tu zonk, bo na usg córa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlicjaAla powiedz mi proszę, w jakim tempie przyrasta CI poziom HCG ? bo ja pierwszy raz oznaczałam sobie w piątek i dziś idę sprawdzić czy przyrasta i nie wiem jakiego wyniku się spodziewać ;) napisz mi jak to u Ciebie wygląda, to będę miała porównanie :) a wydaje mi się, że jakoś równo idziemy z tą ciążą :) ja spodziewaną @ miałam mieć wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) gratulacje dla przyszłych mam i powodzenia dla tych które czekają na II kreseczki. Ja tez czekam na upragnione II kreseczki ale mi jeszcze troche czasu zostało do testowania. to mój 2 cykl starań po odstawieniu anty. wydawało mi się że w poprzednim miesiącu się udało bo kilka objawów było, bolały mnie sutki, ciągle chodziłam siku nawet w nocy i bardzo bolące jajniki ale nic z tego nie wyszło. Może w tym miesiącu się uda. Trzymam za Was wszystkie kciuki będę tu zagladała i może niebawem tez dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje a na kiedy masz termin?? Wlasnie tak ti jest ze ja km sie czliowiek nie stara to nawte no zwrqca uwagi na te rozne objawy a sa na tyle deliktne ze prawie ich nie czu. Za to jak chce sie zajsc to nagle przybierqlaja na sile. No i objawy przed @ sa niemal identycNe jak przy ciazy... Ja w jedym z cykli w ktorych sie staralam kilka dni przed miesiaczka dosyalam mdlosci w srodku nocy wybudzily mnie ze snu... @ sie spoznilala wiec bylam pewna i szczesliwa a tu kilma dni pozniej dostal @... A znowu jakis tam z kolei cykl w ktorym sie akurat nie staralam miesiaczke dostalam co do godziny... A tak to wszystkie cykle sie spozniala o prawie tydzien... To sie nazywa szczesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na te chwile nie mam żadnego terminu chyba że spodziewanej @ ale to dopiero w czasie świąt więc jeszcze u mnie staranka :) miesiąc temu właśnie też spoźniała mi sie @ ale przyszła niestety. a jeśli chodzi już o ta @ to ja nigdy nie miałam objawów że nadchodzi tylko troszkę bolący brzuch nic więcej a miesiąc temu to te objawy o których pisałam utrzymywały mi sie prze 2,5 tyg więc liczyłam że może jednak sie udało a tu klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) kasiula808080, a może po prostu owulacja ci sie przesunęła i ten ból, kłucie, o którym piszesz to może po prostu owu i dlatego @ jeszcze nie ma ? cukinia22, napisz mi jak przeżyć ciążę po jednym poronieniu? Ty przeżyłaś to aż dwa razy, jak sie nie stresowac, jak nie wkręcać sobie, że juz jest po wszystkim, że znowu czeka zabieg, że dziecko w brzuchu w każdej chwili może umrzeć... w pierwszej ciąży przez prawie 3 tygodnie chodziłam z martwą ciążą, bo dowiedziałam się o tym dopiero na kontrolnym badaniu.. Jak po czymś takim nie zwariować? Jak nastawiać się, że będzie dobrze? Bo przecież może byc dobrze, ale nie musi... super że tobie wreszcie się udało.. jakie badania robiłaś po tych dwóch poronieniach? lady_green, ja betę robiłam tydzień temu we wtorek, i dziś zrobiłam, więc dopiero jutro będę wiedziała ile u mnie przyrosło przez te 7 dni... jutro oczywiście napiszę jak to wyszło.. a poza tym od wczoraj bolą mnie piersi...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! u mnie dzisiaj 27 dc... brzuch czuje, zwłaszcza z lewej strony jajnik... czekam cierpliwie czy @ nadejdzie czy nie... OBY NIE!!!! jezeli sie nie pojawi to moze 6 sie skusze na test :P objawow brak, nawet biust bez zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEBELINKA
Z tymi testami to fakt ... ja jestem już 4 dni po spodziewanej miesiączce , Beta z krwi ponad 500 a test sikany dalej pokazuje jedną krechę mimo , że wykonywałam rano. Podobno zależy od gęstośći moczu. Słyszałam też , że czasami test pokaże ciąże ok 8 tyg- moja koleżanka tak miała. Więc nie ma reguły innym pokazuje przed @ , innym grubo po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEBELINKA
Mam jeszcze do Was pytanie. Czy wam też wydziela się taka przezroczysta wydzielina. Ja normalnie musze aż wkładki zakładać bo bielizna jest aż wilgotna. To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi test pokozał ju kilka dni temu 2 kreski, termin @ był wczoraj, a objawów wogóle nie mam żadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vosienka kiedy robilas test dokladnie? Kle dni prze Sama chce zrobic i jestem ciekawa cY jest sensd @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Aguś widzę,że się bardzo niecierpliwisz:) jeszcze tylko hmm...4 - 5 dni i wszystko powinno byc jasne:) Ja tez nie mogę się doczekać tego dnia gdy wreszcie będę wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×