Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Malinowa a no... Hehe Powiedz mi masz moze temperature? Bo ja mam caly czas tak 37-37.5 Nie pamiwtam ale raczej nie mialam w poprzednich cyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Aguś ja nie mierzyłam ani teraz ani nigdy wczesniej-tylko jak bylam chora hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.diagnosis.pl/czy-jestes-w-ciazy.html W tym artykule wyczytalam ze testy moga wyjsc juz 3-4 dni po implantacji bo hcg co drugi dzien podnosi sie o 66% A ja najpozniej implantacje mialam 1 grudnia ... A moze wczesniej. Wie, test 10 miu powinien wyjsc... Zrobie jutro ja km przyjda bo w paczce 30 testow wiec starczy jeszcze kolezance oddam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ale ja mierze tak normalnie pod pacha nie robie wykresow bo mi sie nie chce:p Ale ostatnio moj syn jest chory wiec tak z ciekawosci sobie zmierzylam... No i trzyma sie kilka dni juz heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Jakbym juz miała 30 testów to tez bym zrobila hehe bo by mnie kusiły:) A jesli chodzi o temperature to moze sama pojde po termometr i zobacze jaką mam:P tylko nie wiem czy to bedzie mialo jakiekolwiek znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
nic z tego, gdzies mi termometr wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak z ta temp. Ja czekam na testy mialy byc dzisiaj nie przyszly. Moze jutro beda. Czyt. Ze po owu tem .p. Sie moze utrzymywac i spac zaraz przed @ wiec nie ma sie ,o suverowac. Chociaz jak mowie ja raczej temp nie mialam w poprzednich cyklach... A pamietam ze w drugiej ciazy tak no zobaczymy...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
haha obie sobie cos wkręcamy;) dobra kochana ja uciekam. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Witajcie .Ja zrobiłam test 2 dni przed miesiaczka. ....test wyszedł mi pozytywny czy jest możliwość że się pomylił ????? Dziś mam dostać m... ciekawe .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
gosienka 22 i jak wyszedł ci pozytywny ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Dziękuję ;) jestem szczęśliwa i przerażona ;) już mam dwie dziewczyny 12 i 8 lat i teraz nastepne. ......o matko ......; ) ale zrobię jeszcze jeden test żeby się upewnić .....bo dziś powinnam dostać ale jak narazie cisza .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Ulajowy gratulacje:) Córy już takie duże to przydałby się jakis maluszek:) Mysle że już nic się nie zmieni i @ się nie pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Alicja a jak u Ciebie? odebrałaś wyniki bety? Aguś przyszły Twoje testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam @ spoznia mi sie 3 dc ale nie chce mi sie wierzyc ze po tylu latach staran sie udalo:(:O czekam spokojnie i @ napewno przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Paula rozumiem,że boisz się kolejnego rozczarowania ale może jednak zrób jutro test? Będziesz wiedziała,ja na Twoim miejscu nie wytrzymała bym w takiej nie pewności. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula podziwiam Cie za,Twoja sile ja od roku probuje... Tylko ja jestem w innej sytuacji bo mam juz 2 synkow. Malinowa no wlasnie nie przyszly i sie wkurzam... Ale jeszcze listonosza nie bylo wiec moze jeszcze przyhdzie. Ale ja zaraz musze wyjsc i nie bardzo chcr by testy wpadly w niepowolane rece... Hehe Dzisiaj juz zwatpilam no wszystkie objawy minely, a nagld dostalam takievo bolu piersi... Hehe I wnocy co 2 godziny siku...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Aguś ja nie mam juz kompletnie żadnych objawów, tzn.cos tam zakuje od czasu do czasu i sutki mam wrażliwe-ale okaże sie niedługo czy to w ogóle objawy ciąży były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa masz racje Ja czekam na te testy ehh... Ale moze i dobrze... Najwyzej jutro zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula808080
ja tez caly czas czekam... 4 dzien juz sie spoznia i nic... czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
cześć dziewczyny!!!! Przeczytałam cały topik i dołączam się do Was. Ostatni okres miałam 29 października, test zrobiłam 01 grudnia i wyszły II kreseczki- strasznie się cieszę. To był mój czwarty cykl starań. Dzisiaj jestem umówiona do lekarza- mam nadzieję, że wszystko będzie ok i już coś będzie widać. Narazie o ciąży powiedziałam tylko najbliższym, więc jesteście pierwsze, które wiedzą spoza rodziny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
kasiula ja nie wiem na co Ty czekasz, leć po test i go zrób - ja bym nie wytrzymała, odliczam dni do terminu @ żeby wreszcie wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Justyś no to wspaniale! gratuluje Ci!:) No i czekam na relacje po powrocie od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, czy brałyście kwas foliowy przed zajściem w ciążę? Czy są takie które nie brały? Czy lekarz zalecił Wam wieksze dawki z powodu niebrania przed zajściem w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
ja z racji tego, że starałam się 4 miesiące o dzidziusia to brałam cały czas. Ale mam koleżanke, która dopiero jak dowiedziała się, ze zostanie mamą zaczęła brać- lekarz nie zwiększył jej dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Ja biorę folik juz od dłuższego czasu-nie wiem dokladnie ile. Ale wiem ze powinno się brać minimum 3 miesiące przed planowaną ciążą i w trakcie również, a to ze sie wcześniej nie bralo to nie znaczy ze pozniej zwiększona dawka cos zmieni. Zresztą na pierwszej wizycie u lekarza wszystkiego się dowiesz,moze dodatkowo przepisać jakies witaminy dla kobiet w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Justyś bylas juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie chce robic testow napewno @ jeszcze przyjdzie podchodze do tego neutralnie przed te 5 lat przeszlo sie :(swoje i poprostu dla mnie to nie jest mozliwe zeby to byla ciaza:(poprostu w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten przed mikołajkowy dzień ;) u mnie dzis 28 dc... jajnik lewy tak bolal ze latałam co chwile spr czy @ nie przyszła... poki co cisza... to chyba cisza przed burza... zamowilam na allegro kkilka testow, dojada pewnie jutro wiec w pt moze potestujke jak @ nie przyjdzie, chociaz pewnie przyjdzie znajac zycie wiec sie nie spinam nic a nic ;) pozdraowienia dla Was wszystkich :* gratulacje dla nowych mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×