Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Tak mi sie wydaje wlasnie. Nie pamietam dokladnie ale synka widzialam chyba 6t2d. Czekam na telefon z tej kliniki kiedy moge przyjsc. Doktor przylatuje tylko na 2 dni, swoja droga dobra fucha co?;) Ogladam tvn24 I widze ze piekna zima! Trzymajcie sie cieplo mamuski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
rolada, a czy jak beta dobrze przyrasta, to znaczy, że na 100% zarodek jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka podobno tak jest...na poczatku rosnie szybko, nawet o 100% w ciągu dwóch dni, później około 66% w ciągu dwóch dni...ja właśnie czekam na drugi wynik...za pół godziny powinien byc...najdłuższe pół godziny w moim życiu...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiotrkowaa
Znów ja :) z kalendarza internowego wychodzi termin na 20.08 i 4 tydzieńi 1 dzień, kiedy mam sie wybrać do ginekologa? i czy bedzie już coś widać? :) Kurcze strasznie sie stresuje,że jednak to nie jest ciąża. Jakieś takie schizy mam albo to dlatego,że poprostu nie moge uwierzyć w to,że sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada - kiedy ruszasz po wyniki? :) U mnie w pracy wiedza, maz wczoraj zaniosl moje L4 z kodem ciazowym. Prosilam lekarke o takie, bo dzieki temu dostane 100% wynagrodzenia a i wiem, ze pracodawca nie ma z tym problemu. Mile widziane jest zeby ciazowki szly na zwolnienie, bo wtedy nie utrudniaja pracy swoimi "przywilejami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka-tereska, nie idę po wynik...:) w necie odczytam...:) laboratorium w którym robiłam badanie ma taką możliwośc. Narazie jeszcze nie ma wynku, pewnie ok. 15 tak jak przedwczorajszy wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka - to nie zarodek wytwarza hcg tylko pecherzyk plodowy. Do pewnego stopnia pecherzyk rozwija sie niezaleznie od zarodka, wiec hcg nie jest gwarancja ze 100% jest ok. Mi beta rosla idealnie a ciaza obumarla. Malo tego - rosla nawet po zdiagnozowaniu obumarcia i tuz przed zabiegiem usuniecia byla na tyle wysoka, ze lekarz bal sie wykonac zabieg. Wiec w tej ciazy nie robie bety ani razu, szkoda kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges - o tym, kiedy powiedzieć w pracy to pewnie zależy od konkretnego układu. ja mam szczególną sytuację, bo moją szefową jest... moja mama. i nawet chciałam jeszcze przez jakiś czas jej nie mówić, tylko wszystkim powiedzieć w święta, ale nie dało się ukryć. widujemy się za często. np. było tak, że weszłyśmy razem do sklepu, a ja nagle robię się zielona, mówię, że tu śmierdzi i zaraz się porzygam, a moja mama robi wielkie oczy i mówi, że tu przecież po prostu pachnie jedzeniem hihihi. ślepa nie jest, wydało się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
no to według kalkulatora jak zrobiłam pierwsze dwie bety to podwójny przyrost był co 36 godzin, więc to chyba dobrze? rolada, Tobie też życzę takiego przyrostu! ja za pół godziny idę na kolejną betę i sprawdzić progesteron, bo miałam strasznie niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkowa wydaje mi się, że za wcześnie na usg, ja poszłam tak jak Ty bo nie wiedziałam i nie miałam się kogo poradzic, chyba, że masz jakieś nietypowe bóle...które mogą świadczyc o ciąży pozamacicznej to wtedy im wcześniej tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiotrkowaa
no właśnie tylko to co pisałam w nocy,że ruszyć sie nie mogłam bo jak chciałam to odrazu skurcz dziś już nic tylko plecy mnie bolą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka:):):):)
piiotrkowaa czyli jesli jestesmy w ciazy to mniej wiecej na ten sam dzien mamy przewidziany poród:) rolada a jaki był pierwszy wynik bety? czekamy razem z Toba.. tez myslalam o becie.. ale w czerwcu przed poronieniem robiłam to badanie i wtedy postanowiłam sobie że nastepnym razem jak się uda to nie bede się tak napalac.. choc ciezko tak czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
to ja już nie rozumiem po co to hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślicie...jest ok...? boże ale już mam stresa...czekam na ten kolejny wynik...klikam i klikam "pobierz wynik" ale jeszcze nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze potwierdza ciaze zanim da sie ja wychwycic na USG, po drugie jezeli zle przyrasta to na 100% z ciaza jest zle. Ale z kolei jezeli przyrasta dobrze, to nie daje gwarancji ze to juz jest TO i przez 9 miesiecy bedziesz miala spokoj. To tylko element ogolnej diagnostyki, najwazniejsze jest USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak bym już chciała powiedziec mamie, poradzic sie jej, w końcu jest pielęgniarką i urodziła 4 dzieci...:) ale chce jej zrobic niespodziankę w weekend, o ile wszystko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze mama by sie rownie cieszyla jakby sie dowiedziala juz teraz :) a Tobie zawsze byloby latwiej, bo juz bys miala w niej oparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka:):):):)
ja tez chce się już iść położyć.. ale czekam na Twoją bete :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jeszcze nie ma! zaraz tu zwariuje! dzieki tereska ze jestes ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska i potrkowa ja tez jestem na podobnym etapie ciazy 4t3d :) I co jest juz wynik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
ojeja! ja też czekam, ale już muszę iść do laboratorium. będę trzymać kciuki po drodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem co jest...ostatnio o 15 juz był juz wynik..jak tylko sie pojawi to dam znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka555
Hej dziewczyny właśnie dzis miałam mieć pierwszą wizytę a tu się tak rozchorowałam .Mam silny ból gardła i prawie 38 temp. Bardzo się boje czy to może źle wpłynąć na moją fasolkę,jak myślicie ?.A wizytę musiałam odwołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×