Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Mamusinka - malo prawdopodobne, zeby cos dojrzal.. Teoretycznie widac od 1500. I to tez bez rewelacji, bo to tylko czarny punkt, ktory nic nie mowi o tym czy w srodku siedzi zarodek. Ale bete zrob dla siebie, bo to latwo sie liczy czy prawidlowo uroslo. A recepta jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska ja robilam bete dokladnie w 3t4d i mialam 58 :) wiec nie jest zle a jak robilam za 4 dni to podrosla az do 477 :) wiec sie nie martw :) a progesteron chyba faktycznie za niski...bo on w ciazy powinien urosnac dosyc sporo... Na bete bym poszla w ten pon i powinna byc teoretyznie 3 razy wieksza albo okolo tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.. zobaczymy w takim razie w poniedziałek co z beta.. a tymczasem lece lezeć, bo wtedy jakos tak lepiej sie czuje, choc mojemu małemu się to moje lezakowanie nie bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Mozna dolaczyc?Ja pare dni trmu dowiedzialam sie,ze bede miec dzidziusia.Co prawda zrobilam test dwa razy i dwa razy pozytywny,a z wizyta u gin poczekam jeszcze z tydz,ale juz mi tak fajnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
mamusinka, ja też miałam taki niski progesteron, ale dostałam luteine dopochwowo i właśnie odebrałam wyniki z laboratorium i po tygodniu stosowania mam już progesteron prawie 21. no i beta 79265... nie wiem, czy nie za duża? to wynik z 12.12, a poprzedni 741 jest z 03.12. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
przepraszam, źle wpisałam. wynik z 03.12 to 7421 z 12.12 to 79265

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi25 masz racje-zadna! siedzialam i plakalam jak glupia, ahh! zadnego wsparcia i pocieszenia... tylko samo najgorsze, ze to nic pewnego i wszystko na nie :( zalamana jestem, brzuch mnie zaczal pobolewac jak na okres (choc mialam juz spokoj przez kilka dni z tym) mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku i malenstwo nie odczuje tego stresu jaki zafundowala mi ciezarna 'kolezanka' ahh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka a Ty który tydzień? bo ja już się troszkę gubię...:) dużo nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
a ja to w sumie nie wiem. bo co i rusz wychodzi mi inny tydzień. pewnie to jakiś 7. ale tak z dokładnością do dni, to nie umiem liczyć, bo się w tym gubie. test LH wyszedł pozytywnie 06.11, ale om była 20.10, więc małe przesunięcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie poczytałam dzisiejsze wpisy afa_fa daj sobie spokój z taką koleżanką lepiej nie mieć żadnej niż taką "życzliwą" , sama pewnie jak się dowiedziała o swojej ciąży to szukała jakiegokolwiek potwierdzenia i chciała o tym powiedzieć całemu światu a teraz drugiemu człowiekowi takie przykrości wymyślać,szkoda słów głowa do góry zawsze masz koleżanki z forum :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamaKamaKama dzieki, jestescie wielkie! wiem, ze tu zawsze znajde porade i pocieszenie :) niee, ona zaliczyla wpadke i nie chciala bo wolala imprezowac jeszcze. przed znajomymi dalej ukrywa. no ale niewazne. lepiej olac i boba nie stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny odebrałam bete dziś i jest 90 tak się ciesze!! staraliśmy się 1,5 roku i chyba łapie się na sierpień mogę się przyłączyć.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza witamy serdecznie! :) sympatycznie tu u nas na kiedy termin :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
ale super! coraz nas więcej!!! wszystkim nowym gratuluję!!! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xroza jasne za mozesz dolaczyc :) ktory to tydz?? to dziewczynki uzupelniamy tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie się wstrzymam z tabelka.. jak juz bede pewna ze wszystko ok.. i ze po raz kolejny zostane mamusią to wtedy się wpisze.. jak narazie wole nie zaśmiecać waszej już dość duzej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno jej nie bylo, to wklejam :) Dołaczam się do tabelki nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu gosienka22.........25................. 3.11.................12.08.2013 AlicjaAlaAlicja.......29..................30.10.......... ......11.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................17.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..04.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 abcd123.............25...................23.10........... .......30.07.2013 rolada................28...................3.11.......... ..........11.08.2013 natalka88.............24...................31.10......... .. .........7.08.2013 afa_fa................21...................31.10......... ..............7.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzięki za miłe przywitanie wczoraj miałam termin @ i nie dostałam rano zrobilam test i bladzioch wyszedł...niewiem jak to sie liczy? jak od @ to 4 tydzień.powiedzcie mi kiedy coś widać na usg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka22 a to Twoje pierwsze USG? spokojnie, napewno bedzie dobrze :) napewno zobaczysz ta kropeczke :) bede trzymac kciuki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza lepiej jednak troche poczekac. ja bylam w 42dc i widzialam tylko 0,6mm pecherzyka plodowego. wiec lepiej poczekac ze 2tygodnie najlepiej albo i ze 3. jak chcesz sie troche uspokoic to mozesz bete zrobic :) trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to 6 tydzien, ciekawe co bedzie widać, i jakoś dzisiaj brzuch mnie boli ale to chyba z nerwów, i jeszcze dzisiaj coś dzwignełam bo sie zapomiałam i sie strasznie przejełam tym a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki afa afa bo wiesz ja wole poczekac bo nie chce żeby mi tam wcześnie grzebał..będe robic sobie bete dla spokoju i po nowym roku pójde.jak tak mówisz. chciałabym żeby mi juz zrobił usg przez brzuch a nie dopochwowe wiecie.. a myślisz że w 50 dc będzie widać już przez brzuch????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×