Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość asiaż32
mężowie może i mają radochę ;) ...z patrzenia, ale dotykać się nie mogą! -przynajmniej mój ;P Zawsze miałam wrażliwe piersi i nie pozwalałam poświęcać im za dużo uwagi, a teraz to w ogóle nie daję się tu dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
U mnie 11 tydzień 5 dzień...mdłości przeszły ,nie były silne i bez wymiotów ale cieszę się że już po :) Wczoraj źle się czułam, kuło mnie coś w górze brzucha co jakiś czas więc cały wieczór przeleżałam. Dziś jest na razie ok. Nie mam problemów ze snem i bieganiem do łazienki wzmożoną ilość razy...pewnie wszystko przede mną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dobrze spałam...pozatym, że budziłam się na siku 3 razy :) ale miałam taki tydzień że kładłam się spać zmęczona, przysypiałam na 5 minut po czym się budziłam i noc z głowy...:/ prawie do rana nie mogłam usnąć. Na szczęście przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie orientujecie się do kiedy wykonuję się badanie przezierności karkowej?? bo na necie są różne informacje...ja będę miała w 12 tyg.3 dniu, mam nadzieję, że nie późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
ja będę mieć w 13 tygodniu, miałam mieć teraz ale dzidzia jeszcze za mała była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada dobry termin :) najlepiej robic w 12 ty ale mozna ten czas troszke przesunac i mi gin mowil ze 11-13 tydz ew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady. Kurcze kiedyś nie było internetu, kobiety były mniej uświadomione i nie wiem czy to nie było lepsze...mniej nerwów...teraz to każdy wynik można traktować na milion sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz ciut lepiej śpię ale jeszcze tydzień temu to był koszmar :/ bydzilam sie ci chwile i czasem przez kilka godzin nie mogłam zasnąć :/ U mnie rano mdlisci juz mniejsze ale od południa aż do wieczora nadrabiaja :/ ABC mnie tez krew leciała , miałam w nosie tak sucho ze aż mnie bolal , kupiłam sterimar isotonic i nawilzam,mnie naprawdę pomaga , jest lepiej:) Mnie od wczoraj boli krocze:/ Ale tak jak piszecie to rozciaganie macicy takze sie nie martwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz mowil ze badanie przeziernosci karkowej robi sie miedzy 12 a 13 tygodniem. ja bede miala dzisiaj czyli 13 tydzien i 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki boli was tez tak kregoslup??? u mnie tragednia od jakiegos tyg. od rana jestem w pracy i tylko modle sie zeby byla juz 21 na zegarku:( nie wiem, zastanwiam sie nad L4, bo ciezko to widze po 12godz w pracy sie meczyc;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie maluch ma sie dobrze, ma 4 cm :) ale mam leukocyty w moczu i musze cos zaczac lykac zeby infekcja mi sie nie wdala.....polecacie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw kotke w spokoju
A czy to nie jest tak, ze kobieta w ciazy nie moze pracowac dluzej jak 8h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw kotke w spokoju
To pracodawca ma obowiazek stworzyc ci takie warunki pracy, zeby bylo 8h. A jak mu to nie na reke to L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kojarzę, że któraś z Was dostała opryszczki na ustach, co na to lekarz? Czy to niebezpieczne dla dziecka? Ja waśnie dostałam :( już ją wysuszyłam ale bardzo się boję. Proszę o Wasze zdanie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie. moje malenstwo ma 7 cm. jest zdrowe, nie ma zadnych wad. nie chcialam nic pisac a sie nie upewnie ale od 2 dni czuje ruchy maluszka. lekarz powiedzl ze to na pewno nie jelita tylko maluszek. no i co najwazniejsze mam SYNKA na 90% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd ale Ci super:) fajnie, że udało się uchwycić też pleć :) napewno super uczucie czuć jak maleństwo się rusza...myślałam, że później czuć ruchy dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd gratuluje. Ciesze sie ze wszystko ok:) A ja sie zastanawiam czy na kolejnej wizycie, tj w 15tyg2 dniu nie poprosic lekarza o )4..szybko sie mecze, kregoslup nawala, i te nieszczesne dniowki w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z corka pierwsze ruchy czulam w 16 tygodniu. w drugiej ciazy juz wie sie jakie to uczucie pierwsze ruchy. teraz jak na razzie cuje czasami takie jakby otarcia w podbrzuszu ale od srodka. lekarz az powiedzial " kocham cie dzieciaczku" pieknie ulozyl sie do zbadania przeziernosci, w zoladku byly wody plodowe czyli od przelyku do zoladka jest wszystko drożne. za 4 tygodnie wizyta i wtedy lekarz powiedzial ze zobaczymy wszystkie narzady. na usg 4d bylo widac jak sobie tanczy maluszek no i oczywiscie ulozyl sie tak ze od rau bylo widac ze to chlopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd córeczke już masz także super, że teraz będzie chłopczyk :) niech rośnie zdrowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) no jest wszystko ok :) krwiaka już praktycznie nie ma :D maleństwo zdrowe :) i ma aż 6 cm :D serducho bije, nóżki i ręce na miejscu :) ale się ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 cieszę się, że u Twojego maluszka wszystko ok :) Fajnie, że znasz już płeć i czujesz ruchy. Ja idę do gin 1 lutego i mam nadzieję, że też dowiem się czy mam chłopca czy dziewczynkę w brzuchu :) Z niecierpliwością czekam na ruchy, ale nic nie wyczuwam jeszcze. Na tą wizytę zabieram narzeczonego. Już nie możemy się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines89 jak męczy Cię praca to śmiało idź na l4. Ja jestem na zwolnieniu prawie od początku. W ciąży powinnyśmy odpoczywać a nie przemęczać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×