Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Ja czuję sie dobrze,wczoraj miałam straszne mdlości,ale dzis jest lepiej. Dzidzia rośnie z usg to koniec 8 tygodnia.Apetyt mi dopisuje-na szczęscie waga stoi w miejscu :-) Z cera u mnie ok,ale dla tych z Was które mają problem szczerze polecam wlaśnie ten preperat 3w1 Garniera o którym pisałyście plus krem i tonik firmy La Roche-Posay EFFACLAR DUO. Dobry jest też roll-on Garniera do punktowego stosowania na wypryski.Swojego czasu mialam problem i to mi pomogło. Ale nie ma co buzia blada,nie moge doczekac się wiosny. Biorę się za porządki, życzę miłej soboty i dobrego samopoczucia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam do was pytanie. Czy w nocy śpicie normalnie,czy macie problem? Bo ja kurcze budzę się co godzinę,kręcę się z boku na bok,szok! A nad ranem już nie moge spać. Dodam że nie spię w dzien,wychodze na spacery. Nie wiem czego to przyczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha ja mam to samo, budze sie co chwile , wierce, moj juz Marudzi , ze wstaje nie wysłany przezemnie:) A co do garniera to ja używam go od lat :) tak jak toniku ... Widac na mnie Nie dziala:) Ja wczoraj zjadlam serek na kolacje I za chwile kilka frytek od męża ... Aha i wcześniej ten okropny rumianek , nie dość ze miałam duże mdlisci to po tym miałam straszne :( lezalam i plakalam ... Ehhh jeszcze moja głupota i taki mix ... Ja rano jakoś daje radę ale wieczorne mdlisci mnie przerażają ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciaza spalam bardzo dobrze. nawet nie slyszalam jak dzwonil meza bodzik o 4 a teraz kazdy szmer mnie budzi w nocy. najgorsze jak obudze sie o 4 razem z mezem a potem mam problemy z zasnieciem i czesto nie moge zasnac do 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ze spaniem w miarę dobrze. Jedyne co mnie męczy to stawanie nad ranem do ubikacji ;pp albo tak jak Ty Abdc wstaję razem z męzem, gdy idzie do pracy, czyli o 4.30 i już potem nie umiem zasnąć. Co do mdłości- coraz lepiej. Zdarzają się pojedyńcze przypadki, ale to i tak już znacząca poprawa:) Z cerą tez miałam problemy i to dosyć spore, strasznie mnie obsypało:( ale teraz wszystko wraca do normy, jedyne co używam to tonik z SORAY i krem nawilżający bo zauważyłąm, że strasznie cera mi się przesusza, zresztą to samo z włosami. A przed ciązą moja cera nalezałą raczej do tych mieszanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam cerę raczej tlusta, a teraz nam tak sucha skórę ze aż mnie swedzi:/ Wiem poszedl w ruch Krem nawilzajacy:) Ja tez budze sie z moim M przed 5 , pozniej Nie moge zasnąć a jak juz Zasne to potem wstać mi sie nie chce :) Mdli mnie i czuje sie byle jak;/ ale postanowiłam ze wysprzatam cały dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak to jest z usg u prywatnego lekarza? robi je co wizyte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zleży od lekarza. ja jak na razie mam na kazdej wizycie ale nie wiem jak bedzie do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na NFZ. 1 lutego mam trzecią wizytę. Za każdym razem miałam robione usg i dostawałam zdjęcia. Teraz też będę miała usg. Idę z narzeczonym, żeby sobie maluszka pooglądał :) Ta pani gin, do której chodzę to mama mojej przyjaciółki, więc wiem, że się dobrze mną zajmie :) Jakbym miała płacić za te wszystkie badania i wizyty to bym zbankrutowała chyba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chodzę na NFZ "po znajomości" :-) W dzisiejszych czasach każdy prywatny gabinet ma usg,więc myslę że jeśli placisz za wizytę i poprosisz to nie ma problemu. Ja wcześniej zawsze chodziłam prywatnie i jek coś mi dokuczało,to lekarz robił usg bez gadania i dodatkowych kosztów. Własnie usiadłam od rana... Ale może bedę w końcu dobrze spała...Posprzatałam dom,obiadek,ciasto. Energia mnie roznosiła,a teraz czuję zmęczenie. Czas na dobry filmik i odpoczynek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ledwo żyje:/ wzięłam sie za sprzątanie , odkurzylam cały dom , umylam podłogi , łazienki itd .... Nawet pościel zmieniłam :) i dopiero teraz usiadlam i jem kanapkę , od rana zjadłam tylko pol bułki:/ kiepsko sie czułam ale sie zawzielam i skończyłam sprzątanie :) Jeszcze muszę pomoc córce przy kapaniu bo muszę jej myć włosy i koniec na dziś :) Kąpiel i relaks .... Nawet nie mam siły zrobic kolacje , albo namówić m zeby coś zamówił , moze pizze :) nawet myśle ze bym zjadla :) a jak nie moze siły mi wrócą do wieczora daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodziłyście sobie na tą stronę, która wyżej przez przypadek mi się wkleiła? Dokładnie pokazuje wiek ciąży :) Ja też odpocznę sobie po zjeździe. Jakiś filmik obejrzę :) Jutro znowu rano trzeba wstać :\ Już się odzwyczaiłam.. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma sie znajomego lekarza na nfz to dobreze. ja niestety nie mam tak dobrze ale za to ten lekarza do ktorego chodze prywatnie to jest juz moj znajomy lekarza bo prowadze u niego 2 ciaze i bardzo duza chodzilam do niego miedzyczasie bo mialam ciagle infekcje. A tak apropo to ja tez dziisaj mialam duzo energii i tez wysprzatalam cale mieszkanie aleniestety gdzies mi chyba macica uwiera na jakies nerwy bo strasznie bola mnie plecy jak stoje i siedze. maz sie ze mnie smial jak wracalismy od rodzicow bo nie moge podniesc nog z bolu i ciagam nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za zaśmiecanie ale miesiące mi się nie zgadzały. teraz jest na pewno ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd mnie też bolą plecy :( a dziś to już wyjątkowo mocno. byłam na wykładach. przesiedziałam 7 godzin w ławce. koszmar :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt na tej stronie licza jakos dziwnie te miesiace bo wedlug tego co pisze w tym suwaczku to mi wychodzi ze termin porodu mam na 12 sierpnia a nie na 30 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie studia mam juz za soba i nie musze siedziec tak. ale wiem jak to przyjemnie bo tez stdiowalam jak bylam w ciazy z corka. ale powie ci ze jak siezialam w lawce to nie bolaly tak plecy jak teraz bo tamten bol byl inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz zwariuje .... Niech juz wkoncu mina te mdlosci :( wieczorem sa okropne :/ mnie tez boli kręgosłup tak nisko nad samym tyłkiem :/ ale często przed okresem mnie bolał i przy zapaleniu przystanków itd leże i czuje ze mnie boli .... Idę zrobic Miete :) Ajs wyczytałam jeszcze ze niedobór wit B6 , magnezu i potasu oraz. Niska glukoza mogą powodować mdlisci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście jestem na trzecim roku. Jeszcze tylko prace muszę napisać. Najlepsze jest to, że termin mam na 21 lipca a wtedy są obrony. Zobaczymy jak to będzie :) Ale tak sobie myślę... teraz bolą mnie plecy a co to będzie za kilka miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zaparzylam sobie miete i cos mnie podkusilo zeby wlac sok z malin i jak to powachalam to prawie zwymiotowalam bo az mnie wywalo ale jakos powstrzymalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem ... Nie powinnam dopuszczać do długich przerw w jedzeniu , tylko jak tu jesc ;/ staram sie skr nie zawsze mi to wychodzi ... U mnie tez mieta :) a sok Malinowy i herbatka malunowa leżą w półce , jeszcze nie ruszene;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja drugi dzień walczę z gorączką :(:(:( w czwartek pod koniec pracy rozbolało mnie gardło , wczoraj zrobiłam sobie wolne i od rana gorączka 38,5, byłam u lekarza tylko tak na prawdę nic mi nie dał bo nie wolno, w ostateczności mam wziąć paracetamol i chyba dzisiaj będę musiała to zrobić , już jedną noc nie spałam jestem cała gorąca okłady pomagają na moment, nie mam smaku nic praktycznie nie jem w środę mam usg genetyczne strasznie się boje o moje maleństwo, Brałyście może paracetamol to podobno jedyne co dopuszczają wezmę pół tabletki tak mi zalecono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam paracetamol kilka dni na samym poczatku ciazy i wszystko bylo ok. ostatnio tez musialam brac bo strasznie bolala mnie glowa. w ciazy z corka tez bralam kilka razy i nic jej nie zaszkodzilo. mozesz brac spokojnie bo dziecku nic sie nie stanie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj chyba za bardzo poszalalam ze sprzataniem. teraz czuje jak w pochwie cos mi ciagnie. bralam juz nospe ale tylko troche zlagodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mogę dołączyć? Jestem teraz w 12 tyg. i chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach. Sama też się podzielę moimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama mi gin mowil ze paracetamol mozna brac....ja na ulotce wyczytalam ze gora dwie tabletki, ale mi na szczescie juz po jednej zaczela spadac... Napewno nie mozesz sie przegrzewac, wiec nie przykrywaj sie za bardzo, zeby cialo ci sie chlodzilo a sszczegolnie od pasa w gore... chlodne napoje pij i mi pomogly zimne oklady - M mi chodzil i zmieniam co 15 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×