Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Wozek to chyba najtrudniejsza decyzja :o ciezko znalezc idealnie dopasowany do idywidualnych potrzeb, zeby byl do tego solidny, ladny (to juz subiektywne) i w miare przystepnie kosztowal. O ile reszte rzeczy mam zaplanowana od dawna, o tyle z wozkiem ciagle nie moge sie zdecydowac.. Czy dla sierpniowych dzieci potrzeba miec wozek z gondola? Mamy wlasne podworko, wiec jazdy na spacerki odpadaja. Czy moze wystarczy wpinany na stelaz fotelik + rozkladana spacerowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz nie masz wcale tak wysoko do dzwigania bo ja na IV pietro musz edzwigac. a co to wozka Tako Jumper nie polecam. mialam dla corki i sprzedalam szybko. zle wypina sie gondole i jak zlozysz spacerowke to zajmuje duzo miejca. mam X-landera i jestem zadowolona. duzo lepsze wykonanie niz tako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaz ja myslalam o tym vector ale on sue wcale nie sklada do malego....bo my tez szukamy malego po zlozeniu i w sumie czesciej sa ale bez pompowanych kol. Np delti jest malusi po zlozeniu i tak samo muum jane a ja dla mojego mysle o mutsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Mutsy jest trochę za drogi a używki bym nie chciała. X- landery są ciężkie dlatego wpadł mi w oko BabyActive Elipso. Jest w miarę lekki i kompaktowo się składa. Jak nic innego nie znajdę to wybiorę ten, ale chciałabym wiedzieć o innych możliwościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu jestem spokojniejsza bo maly zaczal sie w koncu ruszac. niby wiedzialam ze moze byc przerwa w odczuwaniu ruchow ale jakos podswiadomie martwilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Tak juz bym chciala poczuc ruchy dziecka :-( mam do Was pytanie:czujecie czasem takie 'prady' ewentualnie mrowienie tam na dole?czasem tak mnie tam scisnie czy 'popiesci' ze az sie skrecam :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie cos zwlaszcza jak kicham albo kaszle. czesto tez sie zdarza jak podnosze cos ciezkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Najczesciej zdarza ni sie to wieczorem gdy leze..ciekawe skad to? :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest rozciaganie sie wiezadel macicy czyli wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroć
hej! ja już trochę odzyskałam siły, mam nadzieję, że tendencja się utrzyma...;) u mnie z wagą ok. +3kg. To teraz 14 tydzień. wydaje mi się, że póki co w normie. jestem na takim przejściowym etapie miedzy ciuchami - jeszcze nie ciążowe, już nie normalne... jutro idę na zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie się chyba te wiązadła macicy jeszcze nie rozciągają bo raczej nic nie czuję - to 13 tydzień, może wszystko przede mną :) Co kilka dni zaglądam co nowego piszecie ale zanim nadrobię czas i przeczytam te kilka stron to już muszę zająć się czym innym i nic nie piszę - zazdroszczę tym z Was, które narzekają na nudę - ja nie mam na nic czasu - dzieci wprawdzie nie mam, ale za to pracę i remont mieszkania na głowie - a najgorsze jest wybieranie wszystkiego - płytki, drzwi, teraz sprzęt do kuchni - masakra. Może dlatego nie mam czasu żeby rozejrzeć się za rzeczami dla maluszka. W tym tygodniu miałam USG genetyczne, strasznie długo to trwało bo mam w brzuchu małego skoczka (albo skoczkę :)) ale wszystko jest OK - następne w 20 tygodniu. Pozdrawiam cieplutko, mam nadzieję że będę mogła częściej tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus27 ja tez mam niedlugo genetyczne, a to nie mowia tam o plci dzieciacka,co?Czy sama nie chcesz jeszcze jej znac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna na usg genetycznym nie zawsze powiedza jaka jest plec bo jezeli lekarz ma slaby sprzet albo jest niedoswiadczony to nie da sie wtedy okreslic jaka jest plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna - najczesciej lekarze nie mowia, bo jeszcze nic nie widza. Na tym etapie to nigdy nie jest 100% pewnosci, ale jak jest lepszy sprzet i doswiadczony specjalista, to cos tam mozna wywnioskowac na powiedzmy 80-90% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa. Dziewczyny a to w jakim tygodniu juz mowi lekarz o plci?Ja jestem w 13, myslalam,ze juz cos bedzie widac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy dzis z mezem pomacac wozki :) szczerze, to za takie pieniadze spodziewalabym sie lepszego wykonania.. Np wszystkie X-landery byly rozklekotane, a niby takie solidne sadzac po opiniach. Ogolnie materialy na zywo prezentuja sie zupelnie inaczej niz na pieknych foto producentow. Najbardziej podobala mi sie Mura. Nie razila w oczy tandetnym plastikiem, widac ze juz sporo przeszla jako egzemplarz wystawowy a i tak nic sie nie poluzowalo. Prowadzi sie jedna reka...ale straszna z niej krowa :D wozek olbrzym. Wiec odpada... Wstepnie wpadl nam w oko Navington Cadet w opcji 3w1. Dobry i z gondola i ze spacerowka, na pompowanych kolach, ale ani nie za duzy ani nie za ciezki. Jest powaznym kandydatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska na 90% chlopak. na 100% bedzie za 2 tygodnie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereska a co do x-landera to ja mam ten z 2010 roku wiec jeszcze z tych. Solidnych. Ostatnio wlasnie ogladalam te nowe i wlasnie mowilam do meza ze wyglada jak taki plastikowy. Stelaz mojego wozka w tej chwili jest jak nowy. Nic nie skrzypi, nic sie nie telepie po prostu jakby byl nowy. Slyszalam tez ze te nowe x-landery sa robione w chinach teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wróciłam ze szpitala- rano mnie puścili :) Z dzidziusiem wszystko wporządku, szyjka 36 mm, krew, cukier, crp i mocz w normie. Jedyne co to Niskoosadzona ściana przednia łożyska, ale z tego co powiedział mi doktor, często się tak zdarza w tych tyg. Powinno się do zmienić ok 24 tyg, także jestem dobrej myśli :) OBY! no i nieciekawe ciśnienie 80/50 to naprawdę niewiele- niestety w tym temacie nic mi ni epowiedzieli, nie wiem czy jest to powodem jakichś problemów czy co... po wypiciu kawy ciśnienie wzrosło mi nieznacznie na 100/65 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Ja mam już wózek wybrany dawno ;) firma Coletto wzór Maco Polo. Jestem zdecydowana bo ma go moja siostra i miałam nie raz okazję prowadzić i głęboki i spacerówkę i jak na nasze potrzeby sprawdza się idealnie ;) pozostał tylko wybór koloru :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines ja po wypiciu kawy mam cisnienie 100/50. przed wypiciem nie mierzylam. co do tego lozyska to moze sie podniesc szybko a moze tak jak u mnie w pierwszej ciazy w 31 tygodniu. ja teraz bardzo sie boje zby znowu tak nie bylo u mnie bo nie ma szans zebym czegos nie podniosla ciezkiego przy dziecku a to moze zle sie skonczyc. za 2 tygodnie mam usg wiec dowiem sie jak lozysko jest miejscowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zostala nam kawa i trochę ruchu :) ABCD nie martw się będzie dobrze, MUSI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Czytam Was i czytam i....zaczelam wozki ogladac :) narazie tylko w necie :D i nic mi sie niepodoba :( Wczoraj przezylam sensacje zoladkowe, ale na wlasne zyczenie. Po tlustym czwartku i 3ch paczkach mialam ochote na cos, wiecie kwasnego a co jest najlepsze z kwasnych rzeczy.... oczywiscie kiszona kapusta! Wiec zrobilam sobie pysznosciowa surowke :) Zjadalam. I sie zaczelo... Nacierpialam sie bardzo :( Meczyl mnie okropny bol brzucha... Nospa nie pomogla. Musialam sie polozyc spac i po prostu przespac najgorsze. A dzis dla odmiany boli mnie brzuch ciazowy :( Zjadlam dzis 2 nospy i tez nie widze poprawy... Moze jakas trefna nospe mam? :) Poza tym myslalm, ze jak mi stuknie 12scie tyg to sie troszke zrelaksuje ale nie bardzo mi to wyszlo, jak sie martwilam tak sie martwie nadal. Wiecie, ze ja jeszcze sie znajomym nieprzyznalam, ze jestem w ciazy? obawiam sie, ze jak wszystkim powiem to stanie sie cos niedobrego... Niezle zabobony, co? Pozdrowienia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abc moja siostrzenica ma obecnie dwa lata i spacerówka jest ciągle w użyciu. Julka to widzę że nie tylko ja taka mądra wczoraj byłam.. Najpierw pączek, później kapusta kiszona i do wieczora objęcia z kibelkiem. Też rano bolało mnie podbrzusze ale po nospie mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do spokoju po skończeniu 12 tyg.. Ja w dniu w którym zaczęłam 13 tydzień wylądowałam w szpitalu z krwawieniem. Odetchnę ze spokojem chyba dopiero po porodzie. Zauważyłam dzisiaj że mi się " bąbelkuje" w dole brzucha. Możliwe że to ruchy? Jutro zaczynam 14 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines - super wiesci :) ale nie wiem dziewczyny jak Wy zyjecie z tak niskim cisnieniem. A co do wozkow mam jeszcze jedna koncepcje, bo juz mnie to denerwuje - parasolka i fotelik 0-13kg.. :D styknie I musze pochwalic sie moim mezem..dal sie zaciagnac do Smyka, co prawda obok maskotek i ubranek przelecial jak poparzony, ale przy wozkach sie zaciekawil, bo nie wiedzial ze wozki tez moga miec amortyzatory. Byl z siebie taki zadowolony, ze to wypatrzyl :D i spodobala mu sie poduszka-rogal do spania. Tylko nie bardzo umial sobie zwizualizowac jak w to sie wplatac, ze cos pod glowe, cos miedzy nogi a cos pod brzuch. Mezczyzni na dziale dzieciecym sa rozczulajacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×