Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Zgodnie z tym co wklejalam, to mozna wystawiac do przodu: 1dzien od dnia wizyty - zawsze; do 4dni od wizyty - jezeli te dni sa dniami wolnymi od pracy. Wiec sobota i niedziela spelniaja ten drugi warunek. Oczywiscie jezeli od tego mialaby zalezec ciaglosc mojego zwolnienia konieczna do utrzymania zasilkow z ZUSu to bym sie upewnila 100 razy, bo z nimi nigdy nie wiadomo :) Jezeli u Ciebie chodzi o ZUS, to mozna zadzwonic do nich bezposrednio (tam gdzie podlegasz) i sie wszystkiego dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z bolaca glowa, zmierzcie sobie cisnienie. Jak mnie zlapal atak takiego bolu, to okazalo sie ze mam o 1/3 nizsze niz zawsze. Moze lekka kawa wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba jest taka pogoda bo mnie tez glowa bolala ale wzielam apap jak od samego rana do 13 bol nie przeszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines mi sie wydaje ze jak pojdziesz do lekarza 2.03 a zwolnienie masz do 3.03 to on ci wystawo je od 3.03...bo musi byc ciaglosc tak jak pisza....i spokojnie na dzien nastepny moze wyisac ;) Ja zaraz jade na genetyczne i tak sie denerwuje...czy wszystko bedzie ok ;( Trzymajcie kciukasy zebym tam nie zemdlala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy kciuki. ja tez czekam juz na usg ale ja mam za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi będzie dobrze:) wrócisz szczęśliwa, bo zobaczysz jak Twoja dzidzia kica sobie w Twoim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) oby bylo ok.... odezwe sie jak wrocimy. Justyna to ja rowniez trzymam kciuki za twoja jutrzejsza wizyte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Ja też trzymam! Będzie wszystko ok :) Zobaczysz. ... Mnie nie bolała głowa po Apapie od 10 do 14 a potem znowu zaczęła więc wzięłam kolejny. Do tej pory jest ok...Dziś nic nie jest w stanie popsuć mi humoru bo z rana dostaliśmy wspaniałą wiadomość, że żona szwagra urodziła pięknego synka. Jeszcze wczoraj byliśmy u nich na imprezie, a dziś rano miała już maleństwo w swoich rękach :) Miała mieć planowaną cesarkę na przyszły tydzień, ale jak widać dzidzia nie chciała dłużej czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam dzis ten kojec/fasolke - dziewczyny...jaka wygoda i odpoczynek dla plecow!!! :D wlasnie sie w niego owinelam i odpoczywam po zakupach. Podejrzewam, ze dzis pierwszy raz od kilku tyg wyspie sie bez rzucania sie z boku na bok. No i wybralam wozek, postanowione :) dobrze, ze nie decydowalam sie przez internet, bo na zywo wszystko wyglada sto razy gorzej. O ile jestem ogromna fanka internetowych zakupow, to rzeczy dla dzieci strasznie mnie rozczarowuja bo zdjecia ani troche nie oddaja rzeczywistosci.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybex Topaz albo Callisto - musze tylko wybrac czy podwojne kola z dwoma raczkami czy pojedyncze kolka i pojedyncza raczka. Z montowanym na stelazu fotelikiem Aton 2 2013 zamiast gondoli. Kusila mnie Mura, bo znowu sie nia przejechalam po sklepie :D ale po dokladnej analizie naszego stylu zycia wygrala solidna parasolka z funkcja rozkladania na plasko i wpinanym fotelikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam po corce x-landera z gondola i spacerowka i parasolne maclarena. Ale ta parasolke bede uzywala tylko od czasu do czasu bo wygodniejszy dla dziecka jest x-lander to na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wygodniejsze :) gdybym miala w planach duzo spacerowac to oczywiscie, ze bralabym duzy wozek na pompowanych kolach. Ale ze u mnie w okolicy nie ma gdzie ani po co chodzic, wszedzie samochodem, a spacery nie sa koniecznoscia przy wlasnym podworku, to wygrala parasolka. A Cybexy chyba jako nieliczne maja opcje, ze mozna wyjac calkowicie siedzisko i na poczatku jezdzic z fotelikiem. Jeszcze znalazlam Chicco Enjoy z taka funkcja, ale nie podobaja mi sie wizualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A !! I z rozklekotanymi Xlanderami w Smyku to nie byl przypadek, dzis w Swiecie Dziecka bylo dokladnie to samo :( wszystkie co do sztuki mialy luzy na ramie i raczce. Skoro starsze wersje maja takie dobre opinie to wyglada na to, ze lepiej kupowac teraz uzywane niz nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dawno nie rozgladalam sie za wozkami wiec nawet nie wiem jakie sa te x-landery ale ciesze sie ze maz nie pozwolil mi przedac tego wozka bo teraz bym zalowala w takim razie jakbym miala kupic nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaż - ja tez miewam straszne bóle głowy więc doskonale Cię rozumiem i mam nadzieję że już wszystko ok. Ostatni w piątek - jak tylko wróciłam z pracy wskoczyłam w dres i położyłam się spać z nadzieją że mi przejdzie ale nic z tego, kolo 22 zawlekłam się do łazienki, umyłam i położyłam z powrotem z lodowatym okładem na czole i w sumie do rana mi przeszło :) Apap czasem biorę ale nie działa, zresztą przed ciążą też mnie często bolała głowa i brałam silniejsze leki, więc to może dlatego. Najgorsze jest to, że jak mnie tak boli to nie jestem w stanie nic zrobić, a co będzie jak zostanę sama z maleństwem i jeszcze będzie mi się darło za uchem? Przecież zwariuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
doremi,pisz jak po badaniu bo wszystkie czekamy na wiesci :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie wrocilam, bo jeszcze tesciowie czekali na wiesci :) No i moja dzidka ma juz 7cm :D ma dwie raczki, dwie nozki, przybilam na 5-tke -pokazala ze ma 5 paluszkow :) przeziernosc 1-1,2 zalezy jaki pomiar czyli idealnie, nie ma zadnych nieprawidlowosci, serducho ladnie uksztaltowane..... Wiec kamien z serca ;) no i juz mam prawie 3kg na plusie :o Ale niestety nie wiemy co jeszcze tam siedzi, bo jajowody byly centralnie pod katem 45' czy dalej jest 50 na 50....moze za 3 tyg cos wiecej bedzie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi ciesze sie ,ze wszystko okej:-) Wlasnie weszłam w Twoj suwaczek i widzę,ze jestes tylko o jeden dzien dłużej ode mnie w ciązy:-) Masz 13 i 1 dzien a ja 13 rowniutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Doremi-super :-) czyli wszystko w porzadku :-) moja wizyta za tydzien..jak to jest ze przed wizyta wszystkie sie denerwujemy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie denerwuje przed wizyta bo uwazam ze wszystko jest dobrze ale nie moge doczekac sie usg bo wiem ze qwtedy zobacze mojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorermi25
Szczesliwa ja mysle ze kazda kobieta tak ma...stres zawsze jest do porodu i po porodzie tez ;) taki juz nasz los :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz wczoraj byl szczesliwy ze nawiazal pierwszy kontakt ze swoim synem bo polozyl reke na brzuch i poczul jak maly kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi fajnie, że wszystko fajnie :) ja też mam wizytę za tydzień. Muszę jeszcze zrobić badanie moczu i grupę krwi. Dziewczyny mówiła Wam lekarka co ile będziecie mieć wizyty?? mi wstępnie, że co 4 tygodnie, nie za często??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc zazdroszcze ci ze juz czujesz malucha i twoj mezulek tez :) moj wczoraj na usg nie mogl uwiezyc ze maly tak sie rusza aja tego nie czuje :) patrzyl jak zaczarowany w monitor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada ja tez mam co 4 tyg wizyte....to sa normalne standardy :) maluchowi nic sie nie dzieje zlego przez to :) wzcoraj moj M sie smial ze na dien dziecka trzeba bedzie mu wozek kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw sa wizyty co 4 tygodnie jezeli wszystko jest dobrze potem co 2 tygodnie a od 36 tygodnia wizyta co tydzien. u nas najbardziej malenstwa nie moze sie doczekac corka. ostatnio przyszla do mnie i mowi ze chce juz lato bo wtedy dzidzia bedzie mogla wyjsc z brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd ja podobnie jak doremi Ci zazdroszczę :) tak czasem leżę i czekam..aż coś może poczuję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×