Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Ale się rozpisalam... Wiecie mam jeszcze problem, ponieważ strasznie puchne. Przed miesiączką zawszezatrzymywała mi sie woda i przybywało 3 kg. Po znikało. Teraz jest masakra. Rece,nogi,twarz. Pije wodę,soli mało uzywam. Nie wiem od czego to się dzieje. Waga rosnie,chodz nie widac po mnie żebym przytyła. Tylko brzuszek mam baaardzo duzy. Aż jestem w szoku,jakby to był 5 miesiąc :-) a to dop. 15 tydzień ;-) Jak będzie tak dalej szybko rósł,to mój kręgosłup nie wytrzyma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka --- ja kupuję szafę , komodę , lóżeczko , przewijak i taki regał z szufladami na zabawki - za zaś :-) oprócz tego myslalam o leżance. W Ikei maja taką fajna z wysuwanymi szufladami. Jak dzidzia bedzie starsza to na niej będzie spała. A do tego czasu przyda sie bo może przeniosę sie tam w pierwszych tygodniach. Mam malą sypialnię i łóżeczko tam nie wejdzie. Wiec maluch będzie w swoim pokoju od poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha - tez chce szarosc, podloga sosna, dla dziewczynki dodatki roz i czerwony, dla chlopca blekit i granat, meble biale i grafitowe, a lozeczko venge :) pokoik dla dziecka jest bardzo widny - pokoj narozny, dwie sciany z oknem i balkon, wiec nie wyjdzie ponuro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ze szkoda kasy... jutro do lekarza pojde w dresie bo juz ompletnie nie mam w czym :) z bluzeczkami sie jeszcze wstrzymam... ale spodnie musze juz jakies kupic-jeansy na pewno-tylko, ze to nie przez neta-spodnie wole przymierzyc :) fotel super, ale mi sie taki nie zmieci :( musze poszperac w innych :) jutro wizyta.... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak remontowalismy mieszkanie i powiedzielismy rodzinie że malujemy na szaro to wszystcy twierdzili że bedzie ponuro. A to nie prawda,bo jest super widno i jasno. I wszystkim sie podoba. Tak samo jest z pokojem malucha. Dodatki robia swoje ;-) Granat dla chłopca fajnie będzie się komponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ja zrobilam fioletowa lazienke... ile gadania bylo-dramat :) a jest pieknie i przytulnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska lepiej planuj jeszcze tez dla chlopca bo dopuki nie masz na 100% potwierdzenia to wszysstkiego mozna sie spodziewac. ja mialam 2 razy potwierdzone ze chlopak ale jakos nie jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wszyscy mowia i wszystkie (oprocz chinskiego kalendarza) metody wskazuja, ze dziewczynka. Nawet to co tu wczoraj bylo o nozkach, to moje ma takie dlugasne, ze kladzie je sobie pod nosem :D Moja tesciowa ma nawet swoja "naukowa" teorie, ze skoro moja babcia miala tylko jedna corke i wczesniej poroniona ciaze, moja mama tez tylko mnie i pozniej poronione ciaze i ja tez jestem po jednym poronieniu, to ze u nas w linii zenskiej jest przekazywany jakis gen, ktory eliminuje meskie zarodki, wiec skoro teraz jest ok to to jej zdaniem musi byc dziewczynka...a ja i tak mam przeczucie na chlopca :) jeszcze rowno 3t i moze w koncu ktos mi to potwierdzi. A wlasnie sprawdzilam tego lekarza do ktorego jade jutro - ma srednia ocen 4,5 na 5 i wszystkie w opiniach go wychwalaja i polecaja rodzic tylko z nim i u niego w szpitalu. Skoro jest taki dobry, to moze go namowie na jakies USG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ikei robią leżanki 2m z oparciem i szufladami. Bardzo fajne i funkcjonalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha - a moze to rozkladany fotel? Bo takiej lezanki jak opisujesz nie ma w katalogu ani na ich stronie ani w samej Ikei :) juz sama nie wiem, bo w poszukiwaniu lezanki przekopalam caly internet i okoliczne stacjonarne sklepy meblowe i jakby byla taka jak opisujesz, to pewnie bralabym w ciemno, ale moim zdaniem taka nie istnieje :D doremi - to jeszcze masz malutki, ale Ci dobrze :) to Tobie podkradlam ten rozek z uszkami? Wlasnie przyszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska tak mi podkradlas :) i jaki jest milusi w dotyki i dobrze wykonany?? Bo pewnie tez bede chciala go kupic bo mi ste strasznie podoba :) A brzuszek faktycznie malutki, a rano jest jeszcze mniejszy...ale ludze sie ze moze dzieki temu nie bedzie taki ogromny na koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba go wyprac (przy okazji wpadlam na to, ze przeciez musze kupic proszek i plyn dla dzieci), bo taki wyjety z paczki to jest caly pognieciony i w klaczkach poprodukcyjnych co odbiera mu sporo uroku :) wiec mam nadzieje, ze po praniu sie nie zmechaci albo wypelnienie nie pozwija sie w grudy... ale za 39zl kupuj smialo. Fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka --- katalog Ikea na 2013 str.279 punkt 05 . Tyle że na tym zdjeciu jest bez oparcia. A w sklepie widziałam ja z oparciem i lepiej wygladała. Chyba że to inny model. Jak moj M wróci z pracy to napisze dokladnie model,bo ma zdjęcie w telefonie :-) A w sklepie widziałam trzy,ale ta najbardziej będzie pasowala do mebli.Na stronie nie moge znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku jaki malutki masz brzuszek :) ja dzisiaj bylam w mojej bylej pracy i tam nikt nie wie ze jestem w ciazy to kazda byla zdziwiona jak tylko weszlam mimo ze bylam w grubej kurtce to i tak widac. http://imageshack.us/photo/my-images/94/dsc00309bx.jpg/ to moj brzuch a zdjecie robione w sobote. a to moj synek tydzien temu :) http://imageshack.us/photo/my-images/252/dsc00308k.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi --- super!... Ale ja mam większy ,ale to niekoniecznie dobrze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd masz taki brzuszek jak ja :) widac ze idziemy z ciaza prawie rozno :) moj maz postanowil dzis zlozyc lozeczko (po mojej siostrzenicy) musimy sprawdzic czy jeszcze sie do czegos nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie robie pranie ubranek bo sa troche zakurzone i piore je teraz w normalnym proszku a na poczatku lipca zaczne prac znowu w proszku dla niemowlat. gosia w koncu nasze maluchy sa praktycznie takie same nawet wagowo bo roznia sie 10 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wszystko jasne :) bo to jest w lozkach a tylko nazywa sie lezanka. Mi chodzi bardziej o lezanke-szezlong, przedluzony fotel, wiec tych nawet nie ogladalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za mile slowa :) WIem ze jeszcze malutki jest ale on mi taki na dniach wyskoczyl i peweni teraz z dnia na dzien bedzie rosl :) tereska to w takim razie kupie taki jak juz bede robic akupy dla malucha, jakbys miala cos jeszcze fajnego to wrzucaj. Abcd twoj brzuszek juz jest typowo ciazowy, fajny :) ja czekam na takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przeczytaniu wszelakich imion w internecie decyzja zostala podjeta :) MIKOŁAJ :) moj maz na poczatku nie chcial ale dzis juz dal sie przekonac i oby zdania nie zmienil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi - ale Ty chyba ogolnie jestes szczuplutka, wiec ciaze pewnie tez bedziesz miala "drobna" :) Bardzo dobry pomysl :) a moze wszystkie bedziemy tu wklejaly linki do swoich zakupow lub zakupowych planow i komentarz "wart/nie warto" z opisem "dlaczego"? Dla wiekszosci z nas to chyba bedzie pierwsze dziecko, wiec moze dzieki temu uda nam sie uniknac wiekszych wpadek. Jak narazie moge Wam odradzic ubranka z firmy TU. Kupilam na Allegro pajacyka, bo bardzo spodobal mi sie wzor, w opisie bylo ze bawelna, a na zdjeciu wygladal na milutki dla ciala. Okazal sie strasznie cienki, a w dotyku przypomina bardziej poliester. Na szczescie to tylko 16zl, wiec przeboleje. Tu jest przykladowa aukcja http://allegro.pl/tu-pajacyki-spioszki-3szt-nb-56-w8-ssp-3077-i3074186988.html No i te nieszczesne butelki Tommee Tippee :) jedne sa nimi zachwycone, inne pisza, ze ich dzieciom mleko wylewa sie nosem, bo maja bardzo specyficzny przeplyw w smoczku. Ja nie zaryzykuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska faktycznie jestem szczupla ale wysoka....mam 176 wiec mam nadzieje ze jak przytyje to jakos rownomiernie ;) A co do dziecka to mam nadzieje ze nie bedzie wielkoludem, bo ja ja go urodze :o ale mam kolezanke chudsza ode mnie i urodzila synka 4200 - naturalnie!!! A co do butelek to chyba teraz jak nie TT to zostane przy avent natural :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam większy brzuch niż doremi ale mniejszy niż abcd :) byłam z mężem na zakupach i chciałam coś dla dzidzi kupić a on powiedział, że to przynosi pecha i nie pozwala :( a ja tak chciałam:( pójdę sama i kupię...:P a co do wagi dziecka, ja jestem niska (160 cm ) ale też się boję, że urodzę duże dziecko, bo to w mojej rodzinie dziedziczne. Moja mama urodziła 4 dzieci i żadne nie ważyło mniej jak 4300, największe miało 4800, i to urodzone w wieku 40 lat!!!! dodam, że naturalnie...!! SZOK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodzilam sie z waga 4100. moja corka tez sie tak zapowiadala bo w 31 tygodniu wazyla 2100 g. ale w 36 tygodniu mialam juz lozysko 3 stopnia i do tego zwapniale wiec juz duzo nie mogla podrosnac. teraz sie zastanawiam jak to bedzie z malym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×