Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

dziewczyny wy mowicie ze wam sie ni epodobaja takie ubranka ale zobaczycie ze jak wasze dzieci skoncza rok to one tylko takie beda chcialy ubranka. ja sie zdziwilam jak moja corka majac rok i szlam z nia do sklepu wybierala wszystko z hello kitty. bylam w szoku ze taka mala i juz ja ciagnie do tego. ja mam butelki avent i jestem z nich zadowolona. nie wiem jak te nowe bo jeszcze ich nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd masz rację, także muszę się nacieszyć dziecięcymi ubrankami które podobają się mnie przez pierwszy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - u mnie to jest na prawo od pepka, ale gdzies 5cm w dol, zapomnialam doprecyzowac :) ale rzeczywiscie, to moze byc wszystko. A tymczasem ja oczekuje tego fikolka o ktorym mowi moja mama, wtedy bede miala pewnosc :) Hanuś - kappahl wlasnie dostal wysokie miejsce na mojej liscie, dzieki! Nie szukalabym tam, bo to ulubiony sklep mojej mamy i kojarzy mi sie tylko z nia a nie z ubrankami dla dzieci :D Moje dziecko bedzie mialo ze mna ciezko, przynajmniej tak to sobie obiecuje. Bedzie moglo samo wybierac ubrania za swoja pierwsza wyplate ;) na szczescie nienawidze chodzic po sklepach, wiec i dziecko nie bedzie narazone na pokusy jezeli ubrania beda przychodzic poczta. Butelki z Aventu podobno sa najlepsze, ale mi sie nie podoba...logo :D chyba jestem zboczona estetycznie po prostu. Poniewaz chyba jako jedyna (i asiaż?) bede tu miala z butelkami najwiecej doczynienia i to bedzie nieodlaczny element kazdego dnia, to stwierdzilam ze musza byc perfekcyjne. Czyli to bedzie szklany dr Brown's :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w szafce mojej corki sa ubrania z hello kitty albo truskawkowe ciastko i co najlepsze nie mam za wiele do powiedzenia w temacie jej ubioru bo ona sama juz wybiera co chce ubrac i nawet jak przebiore ja na sile w os co ja chce to po 5 minutach juz sie przebiera i chodzi w tym co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny koniecznie wybierajacie takie butelki ktore wsadzicie bez problemu do podgrzewacza bo to jest wazne. no i wybierajcie takie butelki ktore bedzie wam sie dobrze trzymalo w rekach. ja zaczelam karmic jak corka miala 2 miesiace i karmilam nawet w nocy do 2,5 roku wiec z butelkami juz mam doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - charakterna ta Twoja corka, jak Ty sobie z nia radzisz?? :) jezeli mi sie taka trafi to bedziemy miec pieklo w domu, bo ja bym nie odpuscila. Albo bedzie coreczka tatusia, bo maz jest bardziej wyluzowany, a ja zostane wyrodna matka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety charakterek ma ale to po tatusiu. ja staram sie jej nie ulegac ale nie raz mam juz dosc to daje za wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, wczoraj p.doktor przepisała mi tab.dopochwowe metronidazol mam brać 1 na noc,cztalam ze dopochwowe rano jakas część wypływa,a u mnie nic na wkładce nie było,dodam ze pierwszy raz w życiu mam tabl.dopochwowe. Czy dobrze zastosowałam ta tabl.skoro nic nie wypłynęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek2404 spokojnie na pewno dobrze zastosowałaś , poczekaj poruszasz sie troszkę , pochodzisz i będzie wypływać , Ja biorę dopochwowo luteinę i dopiero jak dotrę do pracy to zaczyna sie "wyciek" więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek poczekaj ;) pochodzsz chwile i z ciebie chlusnie :D a to nic przyjemnego....czasem potrzeba chwile zeby wszystko splynelo z sila grawitacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek metronidazol bardzo zle sie rozpuszcza i w ciagu dnia moze wypasc ci cala tabletka. ja tak zawsze mialam po tych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) a jeszcze jedno mam pytanie w piatek mam zrobić bad.moczu to w czwartek mam wziąć ta tabletkę czy 1 dawkę ominąć? Żeby wynik był wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz wizac ale przed oddawanie moczu zaloz sobie tampona zeby nic sie nie dostalo do badanego moczu.... albo pomin jak nie chcesz tamponow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) co do tabletek to mi zawsze mowiono, ze przd badaniem sie nie zaklada :) nie spalam pol nocy... jak sie juz obudzilam, to wlaczylo mi sie rozmyslanie na kazdy temat, a to porod, a to wyprawka, a to imie, a to jutrzejsza wizyta... masakra jakas :) jak juz zasnelam, zadzwonil budzik meza do pracy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam :) Mam nadzieje ze te leki w końcu zadziałają i nie będę miec tych bakteri. Lekarz zdziwiony ze bakterie nie reagują na żadne leki,ta są juz chyba 3-4 leki i bakterie nadal sa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek ja tez mialam problem z bakteriami i nie moglam sie ich pobyc. lekarz ze sie dziwil co ja mam za ogranizm ze moje bakterie tak sie trzymaja. po kazdym antybiotyku mialam posiew i za kazdym razem bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miała posiew moczu i coś tam wyszło. Dziś mam dzień pytań, teraz zauważyłam na papierze troszkę sluzu brązowego ale to tak tyci tyci a mocz czysty, czy to działa tak tabletka? Może oczyszcza pochwe? Wczoraj miałam jeszcze usg dopochwowe moze przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz byłam w WC i jest czyściutko Ale dzisiaj panikuje Przepraszam ze tak wam zawracam glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie zawracasz glowy-wydaje mi sie ze po to jest to forum zebysmy mogly dzielic sie pytaniami, troskami i radosciami :) a ja wlasnie dowiedzialam sie ze wszystkie badania ktore kiedys wypisywalam mam w pakiecie medycznym w pracy (na ktory zawsze wyklinalam) i zrobie je gratisowo :) wszystkie wymazy, nie wymazy itd :) wiec zaoszczedze troszke pieniazkow-bedzie na wyprawke :) co dzis taka cisza na forum?? dziewczyny, wiosna za oknem-wstajemy z lozek :) aaaaaa i jeszcze jedno pytanie-czy ktoras z Was kupowala juz jakies ciuszki ciazowe przez internet (procz wspominianej kiedys spodniczki na allegro) i moglaby cos polecic?? :) na zdjecich zawsze wszystko wyglada pieknie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Hej dziewczyny! Nieźle się rozpisałyście, nie było mnie ok tygodnia a tu kilkanaście stron do nadrobienia:D Miałam dziś wizytę u ginka. Myślałam że zrobi mi usg ale niestety tylko sprawdził mi długość szyjki itd. Trochę na mnie nawrzeszczał bo ..... znowu schudłam. Od początku ciąży to już 12 kg! Jak dla mnie to jest dziwne bo brzuch mi wywaliło - już powoli widać że jestem w ciąży a cały czas tracę na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Jeszcze jedna sprawa. Nie wiem czy to za szybko ale ja już mam wszystkie kosmetyki dla dziecka. Byłam za granicą i kupiłam te same kosmetyki co moja siostra stosowała na swoich dzieciach. W polsce też można je spotkać ale są strasznie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Dawno się nie odzywalam, ale czytam na bieżąco. Fajnie że wszystkie dzieciaczki zdrowo rosną. Ja byłam w czwartek na wizycie. Nie miałam usg tylko słuchaliśmy serduszka. Wszystko ok, tylko mam zapalenie i muszę brać tabletki dopochwowe. Muszę na noc zakładać normalną podpaske bo strasznie wypływa, ale jeszcze tylko dzisiaj i koniec. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek - mi gin powiedziala w 13t, ze plamienia juz nie wroca a plamilam praktycznie od poczatku 4t do 12 jedynie z krotkimi przerwami. I faktycznie przeszlo :) Jak powstaje czop sluzowy i lozysko to juz nic nie ma prawa wylazic ze srodka. Wiec prawdopodobnie bylo to troszke starej krwi z pochwy - wlasnie od tabletek albo badania. Goosiaa - jeszcze, ledwo ledwo, ale mieszcze sie w swoje rzeczy i nie chce kupowac ubran ciazowych na teraz. Zwlaszcza ze siedze w domu na L4, wiec wyjscia moge ograniczyc do minimum, a po domu mam dresiki. Czekam na cieplejsza pogode, zeby kupic spodnice na gumce, troche lekkich spodni, jakies dluzsze bluzki. Moje przez biust i brzuch zrobily sie przykrotkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze przez internet kupilam spodnie ciazowe ale nie polecam!!! beznadziejne, sztywne i zle sie je nosi - spodnie tylko w HM-ie....a kupilam te: http://allegro.pl/rurki-ciazowe-jeans-rozm-s-i3054316078.html kupilam jeszcze bluzeczki zwykle bawelniane http://allegro.pl/sliczna-bluzka-podkreslajaca-brzuszek-s-m-i3045173218.html ale czy sa takie super hmmmm..... A teraz planuje zakupic: http://allegro.pl/bluzka-tunika-kimono-dekolt-woda-dwukolorowa-i3045172818.html http://allegro.pl/sukienka-ciazowa-sukienki-tunika-marki-limone-36-s-i3047121324.html Ja niestey jeszcze do pracy chodze a w swoje ciuchy juz kiespko wchodze i nie wyglada to za fajnie....wczoraj zalozylam koszule - w biuscie w gole sie nie dopielam a na brzuchu mi sie tak rozchodzila ze szok....mezulek sie ze mnie smial ze musze czesc rzeczy odlozyc na bok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki :) pogoda dziś ten przecudowna. Podobnie jak Goosiaa nie mogłam spać w nocy :/ najpierw nie mogłam usnąć, w głowie też wyprawka, wydatki, remonty, itp. Jak to wszystko ogarnąć bo czasu coraz mniej...ale dziś ze względu na słońce wstałam w lepszym humorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do remontu to masakra-ja juz baterie, panele, plytki mam za soba :) i najwazniejsze, ze w glowie plan pokoju dla malego :) wymyslilam, ze wstawie sobie tam fotel... moje postanowienie, przynajmniej na teraz jest takie, ze dziecko bedzie spalo u siebie w lozeczku a ja bede notorycznie wstawac w nocy je karmic i nie przynosic do lozka... stad pomysl wygodnego fotela, tak zebym miala w nocy na czym glowe przytrzymac :) lalka_tereska-->ja wlasnie tez na L4 ale ostatnio sie smialam, ze juz nawet nie mam w czym do lekarza isc :) tez staram sie teraz nie kupowac zeby miec wiekszy wybor w lecie ale bede musiala cos na swieta pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale sie rozpisałyście :-) , dawno mnie tu nie było... Cieszę sie że u Was ok,sporo z Was zna już pleć-super!!! Ja nie wiem jeszcze co będzie,a jestem strasznie ciekawa. Pójdę na usg 3D za jakiś tydzień,może coś już będzie widać. Jestem dop. w 15 tc,a połówkowe mam 18 kwietnia. Czuje się dobrze,chodz codziennie boli mnie brzuch. Biorę 3x1 Duphaston,ale nie ma poprawy. Bóle są częste,ale nie bardzo silne (takie jak podczas miesiączki). Mimo to sie martwię. Mam jakąś schizę na tym punkcie... Czy Wam też zdarzają się takie pobolewania??? Czasem tez kuje mnie mnie w pachwinach,ale to pewnie od macicy. I wydaje mi się od tyg, że czuję ruchy dzidzi. W podbrzuszu,bardzo nisko,takie dziwne uczucie jakby coś mi pływało heh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zakupów. Kupilam tylko kilka par leginsów i te jeansy co doremi... mnie pasują. Po praniu są miękkie,cieńkie. Tylko rozmiarówka zawyżona. Ja zamówiłam M,a i tak są lużne w pupie i udach. Z pozostałymi zakupami wstrzymam się do wiosny. A dla dzidzi nie mam nic. Bo nie wiem jaka płeć. Ale na allegro mam upatrzone ciuszki . Bardzo podobaja mi się z Next i H&m. I jest tego masę. Polecam też Tesco f&f-wczorej oglądalam i tez są super! Butelki chyba Avent,bo TT źle mi leżą ,są mało wygodne i jakieś takie szerokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokoik stoi pusty i czeka na dzidzie. Tylko malowanko. Myslałam o szarości,bo mam w szarości i bieli i brązie całe mieszkanie. Panele mam szaro-brązowe,meble kupię białe w Ikei. A dodatki różowe lub zielone...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa - szkoda po prostu kasy na jeden miesiac, bo od kwietnia juz zacznie sie robic coraz cieplej i wybor tez na pewno bedzie wiekszy. A co do fotela, to ja biore ten (ciemnoszary) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S29896852/#/S89896868 to i ja bede mogla nogi wyciagnac i dziecko polozyc np do przebrania. Do tego bujane krzeslo, komoda, lozeczko, kolyska, otwierana pufa ze schowkiem na np zabawki i pokoik gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×