Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

andzik nie polecam depilacji woskiem bo w ciazy bardzo wrastaja wlosy i robia sie stany zapalne. ja depilowalam depilatorem zawsze i w ciazy zaczely mi sie robic straszne blizny i po tych wlosach co wrastaly. lekarz mowil ze w ciazy bardzo czesto to sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik ja kupilam Mutsy i odbieram go w piatek po swietach, on ma amortyzacje z tego co wiem w tylnych kolach... Ale jak go dostane to posprawdzam ;) Ja już zrobilam pozadek że swoimi rzeczami, bo bedzie remont gory i musialam wszystko powywalac co zbedne ale się tego nazbieralo przez lata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mi pomoże?Tak bardzo mi puchną stopy i bolą.nie wiem już co mam robić!czy ktoś ma ten sam problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mi pomoże?Tak bardzo mi puchną stopy i bolą.nie wiem już co mam robić!czy ktoś ma ten sam problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namirka ja nie mam tego problemy. A probowalas moczyc stopy w soli boheńskiej? I ograniczyc sól?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też puchłam - dłonie i stopy ograniczyłam sol,i minimum butelka wody 1,5l mineralnej niskosodowej... przeszlo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie mogłam butów założyć tak mnie stopy bolały. A jak postałam dłużej to masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak probowałam i nic:(biore tabl cyclo 4 fort i tez nic:(moze sa jakies sposoby na to czy trzeba sie poprostu przemęczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiałam nad zmianą lekarza, ale nie mam zbyt dużych możliwości , w mojej okolicy jest tylko jedna przychodnia , pracuje w niej jeden polski lekarz i 2 Irlandzkich. Pacjenci z Polski są automatycznie przekierowywani do Polaka. Musiałby mój doktorek gdzieś wyjechać żeby mógł przyjąć mnie jakiś inny.. Ale póki co mam leki , dobrze się czuję , więc jest ok. Następną wizytę mam dopiero w maju... ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mialam tyle zrobic w kuchni i w sumie zrobie nie za wiele bo jak stoje to robi mi sie slabo. jedno ciasto zrobilam juz ale maz musial dokonczyc bo mi tak slabo bylo. maam w planach zrobic jeszcze 2 ciasta dzisiaj i salatke na kolacje. reszte zostawie na jutro bo nie dam juz rady. maz dzisiaj jest szczesliwy bo znalazlam ogloszenie samochodu i jutro z samego rana jedzie kupic wiec radosc tryska z niego. jest tylko niezadowolony ze on nie bedzie mogl prowadzic samochodu jak bedzie wracal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo dzięi za przepis faktycznie wydaje się szybki :) Aniołek jeśli znajdziesz chwilkę to też możesz wrzucić im więcej tym lepiej. Ja własnie wróciłam z zakupów w sklepach jest jakaś masakra ludzie mają pełne wózki jakby koniec świata się zbliżał, pracownicy nie nadążają wykładać niektóych towarów na półkę o kolejkach przy kasach nie wspomnę ale na szczęcie już zakupy zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co do wypieków mam się nieco lepiej. gdy ja wysprzątałam całe nasze 4 kąty ój mężuś upiek sernik z jabłkami i serem :) nie a to jak mieć cukiernika z wykształcenia w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines to faktycznie masz super nic tylko mieć słodkie zachcianki a mąż będzie realizował :) Mój jest straszny łasuch nawet zakalca zje ale do pieczenia się nie zabiera, coś ugotuje, posprząta ale pieczenie to nie jego bajka najlepiej wrzuciłby wszystko razem i mikserem na najwyższych obrotach zmiksował i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama no nie narzekam ale ciężko go zaciągnać do upichcenia cegoś dobrego :P ile to trzeba się naprosić :P na szczęście za 2 tygodnie mam urodziny to pewnie jak go ładnie porosze to się zlituje. Ja niestety talentu do pieczenia nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jutro czeka tylko serniki jajka faszerowane. Ja pomyślę o świetach,cistach i pysznościach... a po świetach plus 2 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namirka -- skonsultuj się z lekarzem,ponieważ słyszałam że jeśli picie dużej ilości płynów nie pomaga,to może być zatrucie ciążowe. Nie wiem ile w tym prawdy,ale moja gin jak miałam takie objawy kazała zrobić mocznik,kwas moczowy i kreatyninę-pod katem zatrucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2szkl maki,2szkl kaszy manny,1szkl cukru,10jablek,kostka margaryny,2lyzeczki proszku do pieczenia,2lyzeczki cynamonu. Mąkę,kasze manne,cukier,proszek dokładnie polacz i podziel na 3czesci. Jabłka obierz zetrzyj na tarce posyp cynamonem. Tortownice natlusc posyp troszkę kasza manna. Ułóż warstwę sypkich składników,połowę jabłek,druga cz.skl.sypkich,resztę jabłek i pozostałe skl.sypkie. Na wierzch starta margaryna. Piecz ok 40min. W 180 stopniach. świetnie smakuje na ciepło,z lodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namirka ja nie pomogę, bo nie wiem nie miałam takich problemów ale kuzynka też puchła i niestety musiała przecierpieć:( Babki upieczone:) teraz chwile odpoczywam...za oknem śnieżyca na maksa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek dzięi za przepis :):) Ines ale teraz to pewnie Ci nie odmawia poza tym masz pewnie swoje sposoby żeby go ładnie poprosić :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, a ja tak chcialam miec dziecko baranka albo byczka bo to najfajniejsze znaki, a wyszedl lewek :D Wreszcie udalo mi sie polozyc...wczoraj zalapalismy sie z mezem na ladna pogode i pojechalismy na cmentarz. Dobrze ze mamy to z glowy bo dzis od rana nad Warszawa zamiecie i sniezyce. A wczoraj maz sprzatal, a ja dyrygowalam grzejac sie na sloneczku :) ale co sie tam narobilam kilometrow to moje, wrocilam do domu i padlam. Dzis z kolei ten siostrzeniec, potem pojechalismy z mezem na zakupy - 3 sklepy, zeby zebrac wszystkie skladniki, ktore chcialam. Wrocilam do domu i juz mama podjechala po mnie na te zakupy w galerii. Dopiero wrocilam - rozlozylam zdobycze na lozku i leze kolo nich ledwo sapie :D mam 4 body, sweterek z kapturem, sweterek z kapturem i nogawkami (taki sweterkowy kombinezon bez stopek) i...najfajniejsze - jesienny kombinezon - mis z uszami i ogonkiem na pupie z H&Mu :D wyglada jak pluszak. A dla mnie wiosenny kurtko-plaszczyk i troche majtek, bo wiekszosc moich to stringi i nie jest zbyt wygodnie ;) Widzialam dzis w Realu fajnego chlopca, nie wiem w jakim wieku ale jezdzil jeszcze w nosidelku na stelazu i mial tam sporo miejsca, wiec musial byc raczej swiezy :) ale juz mial takie skupione spojrzenie, marszczyl fajnie jedna brew bacznie sie wszystkiemu przygladajac i sobie energicznie potrzasal grzechotka. Jakos tak wydawalo mi sie, ze grzechotki to dla troche starszych dzieci, a jednak nie :) grzechotki trafily na liste zakupow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka_tereska najfajniejszy znak zodiaku to Lew:):):) ja jestem lwem i teraz bede miała małe lwiątko:):):):) teraz w domu bedzie ryba, skorpion, baran i dwa lwy... Jak chyba po świetach zacznę coś kupować dla maluszka:) lalka ty ze stolicy jak rozumiem??? to licze na info gdzie i kiedy beda promocje dotyczace zakupów dla maluszków, bo u mnie lipa z takimi sklepami, a z warszawki zawsze syn przywiezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja caly czas sa - bylam w Kappahlu i bylo 2+1 gratis, w H&Mie dwa spore wieszaki z przecenami i jeszcze jakas pani, ktora stala przed nami w kolejce miala wydrukowane kupony "rabat 20% na dzial dzieciecy", odwrocila sie i mi dala :D otworzyli niedawno outlet Smyka w Factory - natka byla, ja nie. Wiec nawet jakbys ktoregos dnia zrobila sobie wycieczke w ciemno to na pewno nie wrocisz z pustymi rekoma :) Nasza Ewa zaczyna zamieniac sie w Karoline :D mezowi sie podoba, a ja mowilabym do niej Lola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki :) oj pracy tyle w kuchni , ze nie ma czasu popisać sobie... Ciasta ( z pomocą mamusi) mam juz upieczone, zakupy zrobine,miesko zamarynowane, jajka pomalowane, koszyczek przygotowany :) jutro robię sałatki,troszkę poodkurzam, a w niedzielę goście :) Tez jestem zoodiakalnym baranem, a urodzinki mam w Prima Aprilis :D Mężulek też baranek ( troche z cechami Byka ), a synuś typowy byczek, wszyscy z kwietnia :) a kolejny członek rodzinki to Lwiątko będzie :) :) :) Wesołych Świat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Dzien dobry :-) :-) Spicie dzis? Dziewczyny powiedzcie mibczy duzo przytylam bo chyba zaraz oszaleje..wiem ze w tym momencie nie powinnam sie tym przejmowac bo najwazniejszy jest moj Jasio ale jednak w glowie mi to siedzi.. Mam 173 cm,waze teraz 59 kg, od poczatku ciazy przytylam 6 kg..stresuje sie :-( W sumie w biodrach doszlo 6 cm a w najszerszym miejscu brzuszka 17 cm..poza tymi miejscami, i cyckami oczywiscie, wszystko w normie..czytalam gdzies ze szczuplejsze dziewczyny przybieraja na wadze wieceej niz te troszke wieksze..to prawda?Tylko sie ze mnie nie smiejcie.. ja na prawde sie martwie :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa to ile ktora z nas przytyje jest zalezne tylko i wylacznie od naszego organizmu i czy mamy do tego tendencje, nie przejmuj się ty aż tak bardzo... Ja mam 176 i zawsze wazylam 57-58 a teraz mam 62... Ale w biodrach nic tylko w brzuszku 10 cm. Jak się boisz że za duzo to odzywiaj się zdrowo, nie jedz pustych kalorii żeby tluszcz ci się nie odkladal... A wartosciowe pokarmy sa potrzebne maluszkowi. Dziewczyny kiedy robi się test obciazenia glukoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi ja skierowanie na test obciążenia dostałam na ostatniej wizycie i mam zrobić po świetach. Olcia30 mój M też baranek z 21 marca:) dla mnie lwa to idealny znak:) Szczęśliwakobieto tycie to w ciąży najmniejszy problem, teraz tylko dzieciątko się liczy, ale jak napisała doremi - racjonalne odzywianie, a potem dietka:) ja tyłam w każdej ciąży do 30kg. i jakoś potem z tym sobie radzilam, więc cieszmy się ciążą:) Lalka_tereska dzięki:) ja bede liczyc na zakupy zrobione przez syna, bo do stolicy za daleko na wycieczkę:) bede wdzięczna jak na bierząco będziesz pisać co i jak w sklepach:) ale to juz po świętach naspokojnie:) jak dla mnie to Karolina super, mam sentyment do tego imienia po przeczytaniu książki ,,Panny i wdowy". U nas nadal brak konkretnego pomysłu na imię dla chłopca, a dziewczynka na razie bez zmian Zuzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ta ciaza robi z czlowieka :D kiedys, zebym sama z siebie wstala o 8 bylo nie do pomyslenia, a wczoraj nawet mnie obudzilo o 6:30. Zwariowac mozna, bo chodze snieta druga polowe dnia. Alanja - to masz sporo zaufania do gustu syna skoro powierzasz mu takie powazne zadanie :) nie wiem czy duzo bede chodzila po sklepach, bo nie lubie (wczoraj bylam po rzeczy, ktore upatrzylam w internecie :) ), ale na pewno jak na cos trafie to bede Ci dawac namiary. Mozesz tez robic tak, ze idziesz do kiosku, przegladasz gazety typu Avanti (zawsze 2 strony kuponow na koncu) i jakies wydawnictwa dla matek (tez sie trafiaja kupony) i tylko mowisz synowi jaka gazete ma zakupic i gdzie z nia pojsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×