Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

KattiYo - masz racje< długo długo nic, a teraz widzę jak z dnia na dzień jest więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Noelia wcale nie jest taki mały ten Twój brzusio jak na 20 tydzień :)...u mnie znacząco powiększył się przez kilka ostatnich dni a tak jak już pisałam to mój 22tydzień i 5 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
KamaKama śliczny! cholibcia...mój jest jeszcze większy, a jestem dniami trochę wcześniej niż Ty. Pocieszam się, że jak sądzę ze zdjęcia bardzo drobniutka z Ciebie Kobitka :) i dlatego ten Twój brzusio jest troszkę mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne macie brzuszki:) na początku muszę nadal leżeć,w poniedziałek mam wizytę to się okaże co dalej,ale napewno będę juz do porodu miała oszczędny tryb zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaż - nie no ja uważam, że mój brzusio jest ok, przynajmniej zaczął być widoczny, to wokól Ci życzliwi uważają, że nie jem, bo powinien być wiekszy z resztą jak widze tutaj, to sprawa indywidualna, każda ma trochę inny brzuszek :) dla mnie najważniejszym wyznacznikiem jest to, że Młody jest zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięi Dziewczyny sama też nie mogę się na niego napatrzeć :P:P asiaż32 na żywo wydaje się większy tylko zdjęcie robiłam sama i szybko, a najlepsze jest to że własnie teraz normalnie zaczął rosnąć z dnia na dzień, mąż się śmieje że co wróci z pracy to jest większy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka83
Ale fajnie wyglądacie z tymi brzuszkami. Ja też postaram się zamieścić foto w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po kąpieli :D domowe SPA zaliczone :P dziewczyny śliczne macie brzucholki :) naprawdę! mój jakoś stanąl pod pępkiem... a Wam już fajnie wybija do góry... Zawsze marzyłam, żeby mieć fajny, zgrabny brzuch a póki co mam malutkiego fiflaka :P:P no ale nic, ważne że z malutką wszystko jest w porządku. Co do pogody to u nas na śląsku baaaardzo słonecznie i 14 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia - Ty się nie przejmuj wielkością brzuszka. Moja kolezanka, ta której drugą córę teraz chrzciliśmy, przy pierwszej ciąży nie miała wcale brzucha az do 6 miesiąca. Dopiero potem był lekko widoczny. No ale ona to miała tak wyćwiczony brzuch..Bez problemu robiła 6 weidera na mięśnie brzucha..I po 6 tyg po porodzie spowrotem wróciła do ćwiczeń i wcale nie było widać, że w ogóle urodziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - ooo dzięki :) może to właśnie to, intensywnie ćwiczyłam na fitnesie i siłowni, no a teraz te skurcze i nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam to Noelia tez cwiczy wiec moze to dlatego :) ale powiem Wam, ze nie ma okreslonych wytycznych :) w sierpniu bylismy na weselu u sasiadki mojego K. i ona byla w 5 miesiacu ciazy-gdybym nie wiedziala to wogole bym nie powiedziala, ze wesele jest z "wpadki" :) no normalnie sukienka dopasowana, a ona drobniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny śliczne macie brzuszki :) Odnośnie wagi malucha to w poniedziałek moja córka ważyła już 820 g. A to dopiero 25 tydzień. Chyba pobiła rekord wagowy na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek - a ile teraz masz tej szyjki? Do porodu juz mniej niz wiecej, wiec bedziesz miala po prostu chwilke odpoczynku na regeneracje i nabranie sil na zapas na te nieprzespane noce :) Olcia - jeszcze Cie nie wypuscili?? Pisz! :) ines - moja Karolka w 20t5d wazyla 324g...od glowy do pupy 15cm. Mam okruszka :D A brzuch 103cm, moze moja kruszynka wybudowala sobie w srodku basen olimpijski :D chociaz ilosc wod na USG wyszla w normie. Bede dzis wieczorem sama w domu (zeby maz sie nie smial ;) ) to postaram sie wrzucic foto. Chyba ze po zrobieniu i obiektywnej samoocenie stwierdze, ze wygladam jak hipopotam, to sie schowam :) KattiYo - sliczny kolor wlosow :) Ja mam ten monitor oddechu, kupilam w zestawie z elektroniczna niania za 290zl (na Allegro z UK, a w Swiecie Dziecka byla "promocja" za 580 juz po przecenie :D ) Tomme Tippee. Nianie chcialam koniecznie ze wzgledu na to, ze mieszkamy w duzym domu, a monitor - doszlam do wniosku, ze lepiej miec i nie uzyc, niz zalowac ze sie nie mialo. Alanja - zupa wyszla przepyszna :D czesc zycia spedzilam w Rosji i tam jedza ta zupe w biedniejszej wersji, ale nie ze z podrobami tylko np daja parowki zamiast kielbasy i chyba bez kaparkow. Bo z nerkami czy czyms takim to bym nie tknela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już jestem z powrotem . troche sie naczekałam w poczekalni, około godziny, ale przede mna były same ciężarówki, a moja gin no jak widać nie leci po łebkach. Badanie gin ok, wyniki oceniła na super, jedynie hemoglobina trochę spadła, no i badanie usg krótkie ale treściwe...spytała czy wiem juz kto to? ( w brzuszku), a ja że nie, na to ona pyta- kogo mam w domu?, a ja- że synka , a ona westchnęła, no i już wiedziałam, że to też synuś :)Zdrowy i duzy :)Gin się śmiała że będę muiała synków nauczyć prać ,sprzątać, gotować, żeby miał mi kto pomagać :) Tak więc w końcu mogę odważniej podejść do zakupów i wyboru imienia. A tak poza tym dała mi zwolnienie aż do 23 maja. W miedzy czasie mam iść jeszcze na to badanie połówkowe, tak za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia każdy brzuszek jest inny , w poniedziałek byłam w odwiedzinach w pracy i dziewczyny przeglądały stare zdjęcia , to jedna znajoma taki brzuszek jak Ja teraz (czyli 23 tydz) miała 3v tyg przed porodem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elliska moja corka w 26 tygodniu wazyla 1050 g :) zobaczymy za tydzien ile moj bedzie wazyl bo za tydzien mam wizyte i mam wtedy 25 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocno wyćwiczony brzuch bardziej "trzyma" to wszystko w kupie, że się tak wyrażę :-) i wyskakuje później - więc Noelia już wiadomo dlaczego jeszcze Ci nie wyskoczył :-) Lalka - dziękuje-kolor włosów delikatnie ostatnio zmieniony, bo był jaśniejszy na wakacje, a teraz dorobiłam sobie trochę ciemniejszych pasemek żeby je stonować :-) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Noo i kolejny chłopak! Gratulujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia-super ze sie nareszcie ujawnil :) gratulacje :) dopisuj sie do naszej cudownej tabelki ktora sama zmodyfikowalas :) jakies imiona brane pod uwage?? bo juz nie pamietam... :( sandzia-brzuszek sliczny no spory :) moj tez wielki ale jak to lalka ladnie okreslila-jak sama robie zdjecia to wygladam jak hipcio wiec poczekam na meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również gratuluję!! 🌼 patrzcie a miała by,ć przewaga dziewczynek, a wychdozi jednak, że babińca tu u nas nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że temat brzuszkow ciąg dalszy, Noeli to naprawde więcej z tyłu ma niz z przodu, he he, pozazdroscić figury :) poza tym wszystkie inne brzuchole tez świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............wiek....ostatnia @......termin porodu....płeć---imię elliska............27.........14.10........19.0 7.2013...córka abcd123.........26.........23.10... ....30.07.2013...syn-----Artur Goosiaa2........25.........16.10........23.07-6 .08 ...syn----Franek ines89...........24..........23.10........30.07 .2013...córka aandzikk........24..........26.10........01.08 .2013...córka Adrianna Pauliannaaaaa..29..........25.10.........01.08. 2013...córka smile..............22.........18.10..........02.08.2013 Synek--- Aluś stokroć..........28..........27.10 ........03.08.2013 KamaKamaKama..29........26.10........03.08.2013...Synuś ellix................27.........29.10........4.08.2013... syn----Leon lalka_tereska...29..........26.10.........08.08 .2013...córka---Karolina szczesliwakobieta.27........2.11.........09.08.2 013 sandzia161......25...........2.11..........09.08 .2013...synek----Oskar rolada...........28............3.11..........10.08.2 013...córka asiaż32......... 32............3.11..........11.08.2013...synuś Hanuś27.........27............4.11..........11.08.2 013...syn Alanja1974.......39...........02.11.......15.08.2013 ..nie chcę wiedzieć Dominika23.......23..........09.11........16.08 .2013 doremi25.........25...........11.11 .........18.08.2013...córka ManiaMania89...24...........11.11..........18.08. 2013 Aniolek2404......29...........10.11..........20.0 8.2013 Julka32...........31...........26.10...........23 .08.2013 gocha30..........30...........16.11...........23.08 .2013...córka Pola KattiYo............33..........16.11...........23. 08.2013...syn ----Jakub Noelia.............28............18.11.......... 25.08.2013...synuś Olcia30...........30............20.11...........27.08.2013...synuś Sumeja............30...........24.11............30.08.201 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Olcia gratulacje!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
ines ja też go oglądam, ale trudno mi go złapać...tak jak ten nowy 'Położne'. Mąż się na mnie złości, że się napatrzę ,a potem płaczę mu ,że ja chcę tylko cesarkę. On uważa ,że pokazują w nich tylko powikłane i skomplikowane porody, a to przecież nie prawda! Nie wierzy, że przy każdym porodzie jest tyle krzyku i tyle bólu i że to może tyle trwać.... W końcu to mój brzuch i moje ciało i sama powinnam zdecydować co jest dla mnie lepsze. Bo wbrew pozorom oba te programy nie nastrajają mnie na poród drogami natury i wątpię żeby to się zmieniło do dnia porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz patrze że sezon się zakończyl ale od tamtej niedzieli o 2 w nocy zaczynają znowu powtarzac... więc jeśli masz możliwość nagrania sobie to polecam :) raz nawet się Polka trafiła. Niestety jak to my Polacy nie wypadliśmy najlepiej ;/ dziewczyna klnęła jak najęta, w sumie to chyba bardziej nastolatka. ogólnie wszystko było na nie i ble ;/;/ no ale cóz :) jak masz opcje nagrywania, nagraj choć 1 odcinek i sprawdzisz czy Ci się spodoba :) mi osobiście bardzo ten program przypadł do gutu :) opisują całą akcję od przyjechania do szpitala, czekania na rozwarcie aż po sam poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×