Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

no ja się nigdy nie pociłam, a teraz to jest dosłownie sekunda czuję, że oblewa mnie gorąco i nagle jestem już cała mokra mam tak od jakichś dwóch tygodni dziwne, bo np cerę mam teraz mega przesuszoną, a wcześniej miałam mieszaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia mi sie wydaje, ze śmierdzę bardziej - może mam jakieś schizo, bo moj M tez nic nie czuje:) może mój węch się wyostrzyl.... Dominika szczeże to nie wiem w jakim sklepie był kupiony ten wózek, muszę zapytac siostry jak będę z nią rozmawiać, jedno wiem, że w Manchesterze:) przy najbliższej okazji zapytam i dam Ci znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja, no to chyba podobnie, bo mój G mówi, że czuje nawet balsam na skórze, ale potu żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines89 i ja się dołączę, wszystkiego najlepszego! Byłam dziś na wizycie i jestem jakaś zawiedziona. Gin s trasznie długo sie wpatrywał w monitor podczas usg, ale nic nie mówił, jak już się zaczęłam denerwować, to powiedział, że ok. ale nic nie mogłam z niego wydusić. Mam naprawde fajnego lekarza ale dziś ewidentnie nie miał nastroju. Na początek okazało się, że mamy problem z twardym brzuchem i zapisał mi Fenoterol, ostrzegając, że może wystąpić kołatanie serca:( Na usg stwierdził, że wielkościowo 24-25 tydzień ok. 650g. i tylko tyle się dowiedziałam. Na koniec jeszcze dodał, że nie jest taki pewny, czy to chłopiec... Wychodzi na to, że ja mam wręcz odwrotnie, przed wizytą zero stresu, a nerwy dopiero po:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) wrocilam :-) Gołąbki na obiad zaliczone. W sklepie oglądalismy wózki bebetto no i oprocz tego solarisa pokazano nam jeszcze najnowszy model luca. Mężowi sie spodobal- swietna amortyzacja wozek mięciutki na resorach i kolory takie fajne na żywo wyglądaj jak jeansowe. I chyba bardziej nam pasuje niz solaris. Chce jeszcze mężowi pokazac model nico, ale widze ze chyba najbardziej wpadla mu w oko luca :-) Co do pocenia- dzisiaj wlasnie mialam wrazenie ze jakos bardziej sie spocila i ze śmierdze ;-) ale mąż nic nie czuł więc to moze bardziej wyczulony węch przyszlej mamy, ktora wyczuje brudną pieluszkę z drugiego pokoju ;-) Dzisiaj mąż tez mnie troche zawstydzil - poszlismy na gołąbki i sie niby skonczyly - a moj mąż na caly glos ze chyba nie odmowią ciężarnej kobiecie .. No i specjalnie dla mnie odgrzewaly panie nową porcję gołąbkow a ja w oczekiwaniu skoczylam do jyska po szlafrok ( bedzie do szpitala w razie co bo wcale nie mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elix to witaj w klubie;) ja też mam gina delikatnie mówiąc ciężkiego:( mam nadziej, że jednak uda mi się go zmienić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - no i kupilam sobie nowy staniczek w esotiq :-) trzeba bylo większy kupic ;-) A w h&m widzialam kombinezoniki misiowe dla dzieciaczkow w przecenie za 40 zl ale niestety tylko biale, brązowych nie przecenili buu Siedze i pije koktajl truskawkowy pyyyyycha ( mrozone truskawki zmixowane z jogurtem naturalnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattiyo - pielucha z drugiego pokoju:):) dobre... a u mnie pizza się piecze... Acha jutro rano GLUKOZA :) mam nadzieje, ze tym razem się uda...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja po prostu schowaj do lodowki sok pomaranczowy i powinno sie udac :P heheh :) lalka nam cos zniknela... zaniedbuje Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja to powodzenia z glukozą i weź cytrynę :-) I schowaj soki i przekąski ;-) A wiecie, mi u lekarza powiedzieli ze przed badaniem to nawet wody nie powinnam pić... Kurcze chyba dzisiaj wczesniej zasne po tym calym dniu. Na udach mam normalnie zakwasy po piątku jeszcze a miednica i kość łonowa znowu mocno bolą jak obite bejsbolem.. A w pracy taka starsza kobieta z kadr mnie przestraszyla - apropo bolu kosci lonowej- powiedziala ze jej córce to w ciąży ta kość podczas rozszerzania się pękła... Ciekawe czy to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja, załóż kłódkę na lodówkę vczy spiżarkę:) KattiYo - narobiłaś mi smaka tym koktajlem :) jutro musze zkaupić ingrediencje :D co do pieluchy, heh tu akurat nie trzeba mieć wyczulonego węchu :) mi naprawdę nie przeszkadzają żadne zapachy i jestem raczej "przyzwyczajona", ale jak dzieci u nas w pracy "puszczą w pieluchę " to czuc nawet na korytarzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarz sie rozejscie kosci lonowej ale nie pekniecie. mnie kosc lonowa boli od poczatku ciazy ale wiadomo ze z biegiem czasu bardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAttiYo - ja mam mocne bóle bioder, miednicy i kości ogonowej... czasami to masakra... a z tą kością, hmm chyba wszystko jest możliwe, ale sądzę, że to jest jak ze skutkami ubocznymi po braniu np aspiryny czy paracetamolu... tzn bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze raz Was zapytam:)Czy skierowanie na badanie krwi ma jakąś "datę ważności"?U lekarza byłam 08.04 i pierwszy raz dał mi skierowanie,bo zawsze badania robiłam odpłatnie na swój koszt i teraz nie wiem kiedy te badania mam zrobić?Na tym skierowaniu jest data 08.04...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika - az tak się nie znam, ale pewnie tyle co każde skierowanie, czyli 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mała daje mi dzisiaj w kość:)Cały dzień się tak strasznie energicznie rusza,że szok:)Nie miałam chwili odpoczynku.Teraz to samo:)Z niecierpliwością czekam aż zaśnie i da mamusi sobie w spokoju poleżeć:) A jak u Was Kobietki z ruchami maleństw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast chyba wiele zalezy od laboratorium, w którym robisz, więc może zadzwoń tam gdzie zamierzasz robić badania i się dowiedz nie chciałabym CIę wprowadzić w błąd ja zawsze badania robiłam od razu, więc się nad tym nie zastanwiałam, tu wiem, że ważny jest termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika - u mnie Młody szaleje :) wczoraj w filharmonii jak byłam sądziłam, że da mi popalić, ale był spokojny, na jednym utworze tylko dał mi dwa kopniaki ale później w aucie się bujał,l dzisiaj rano oczywiście też, przed chwilą też, no nie będe wyliczać natomiast ułożony jest pupą w dól i kopie mnie po pęcherzu zwłaszcza i podbrzuszu a pod mostkiem w okolicach żeber jak leżę, często pojawia mi się zapewne Jego głowka, która wpycha, delikatnie ją głaszczę, On się chowa i zaraz wyskakuje znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika ja tez robie badania krwi prywatnie ale mimo to w laboratorium zyczą sobie skierowanie. Wazne zazwyczaj 30 dni. No poczytałam o tym rozejsciu spojenia łonowego i co sie dowiedzialam? Są przypadki ze kosc lonowa za bardzo sie rozejdzie i wtedy konieczna jest cesarka. A potem operacyjne naprawianie kosci gorset 6 tyg lezenia.. Masakra. A objawem zbyt duzego rozejscia spojenia to bardzo silny bol zarowno podczas chodzenia, wstawania jak i lezenia na boku. Kurde nie wiedzialam ze takie rzeczy sie zdarzają i ze jak mocno boli to trzeba zglaszac lekarzowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia- Ty wiesz gdzie maluszek ma główkę? Moj na razie rusza sie bardziej w środku i nawet nie widac na " zewnątrz" jak kopie a o tym gdzie akurat ma glowke i ja glaskac to moge pomarzyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia mnie też ta kość ogonowa ostro napieprza, to jest strasznie upierdliwe, szczegolnie jak kisze wstać bo wtedy robię to jak stara babcia. Okropne to jest. Jutro planuję odwiedzić smyka i może wreszcie coś kupię małej bo pewnie jej tak smutno że jeszcze nic jej mamusia jej nie kupiła. Właśnie przeczytałam że w klinice gdzie bede rodzić wszystko zapewniają maluszkowi a mamusia tylko podstawowe rzeczy musi wziąć a do porodu koszulę dają i mają na szczęście zewnatrzoponowe znieczulenie i dodatkowo jakiś smieszny aparat ktory drganiami i falami ma niefarmakologocznie łagodzić ból hmmm ciekawe;-) a ja zasiadam przed moją literatura, co jakieś czas sobie w empiku kupuje pare pisemek dla mam i się do kształcam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika ja miałam skierowanie z 6 marca a na badania poszłam 23 i było ok, także chyba rzeczywiście 30 dni ważne. A ja dziś poczułam ruchy mojego malucha, nareszcie! Tak trzymać matkę w niepewności do 23 tygodnia, ja nie wiem co będzie z tego dziecka ;) Asia idziemy łeb w łeb, ja też wczoraj zaczęłam 23 tydzień, ciekawe która pierwsza urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wiem gdzie maly ma glowke :) a dzisiaj rano lezal glowa w dol i wyczulam jego nuszke a jak tylko dotknelam nozki to kopnal i zabral szybko nozke. maz tez zaraz znalazl nozke i zrobil to samo. a ta nozka jest taka malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mylcie 30 dni z miesiącem, to nie to samo, a później są problemy i niepotrzebne nerwy natomiast może abcd ma rację, że dłużej, tego nie wiem na pewno KattiYo - tak bo robił to zanim miałam usg i nie byłam pewna, a pani doktor powiedziała, że tak jest własnie ulożony i to wybrzuszenie jest takie, że mieście się w mojej dłoni lekko złożonej w taki daszek więc jest dość duże, poza tym kopniaki rozpoznaję, a to nie jest kop, czy pchnięcie kończyną, bo jest to takie wybrzuszenie, czuję jakby napierało coś delikatnie i tak powoli a po tym się chowa :) zdarza sie to tak często, że sądzę, że to główka :) w każdym razie odróżniam te dwa rodzaje kuksańców :) aandzikk - jestem odporan na ból ale czasem budze się w nocy i dokłądnie jak Ty - nie moge się ruszyć , czuję się jak staruszka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przebudziłam się nad ranem i położyłam na brzuchu rękę (leżąc na plecach) i normalnie brzuch miałam twardy jak kamień (aż dziwne bo co nieco tłuszczyku tam jest:)), nawet męża obudziłam żeby sobie dotknął jaki twardy, a po chwili przekręciłam się na bok i mały musiał się przekręcić bo zaraz brzuch był mięciutki, w sekundzie dosłownie. Śmiesznie tak, takie obce ciało... Muszę się pochwalić że wczoraj kupiłam pierwszego ciuszka dla maleństwa - rozmiar 62 - taki oto zestaw dla mojej małej glizdki: http://www.hm.com/pl/product/08059?article=08059-C#campaign=Q25_Baby_Campaign&campaignType=Transactional_Planned. Jeszcze tylko muszę dokupić skarpetki do kompletu i będzie miodzio :) Przejrzałam też ciuszki po chłopakach moich sióstr i odłożyłam już sobie dwie reklamówy ciuszków w różnym rozmiarze, a siostra mojego męża dosłownie wpadła w zakupowy szał jak tylko poznała płeć i co drugi dzień coś kupuje, już ją wczoraj opieprzyłam żeby trochę przystopowała bo ja też chcę coś kupić, zwłaszcza że to taka radocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×