Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

berebetka nic sie nie martw... czasami jest tu faktycznie ruch... a czasami wchodzisz na forum i cisza... :) jeszcze kilka z Nas pracuje... :) ja dolaczylam gdzies przy 160 stronie i oderwac sie teraz nie moge-wpadlam w uzaleznienie :) na poczatku mialam ambitny plan przeczytania wszystiego od poczatku, ale nie da sie, a poza tym... wszystkie tematy i tak wracaja :) dzwonila krawcowa-zaraz wyruszam :) zobaczymy co wymyslila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj berebetka i reszta dziewczynek:) Tutaj ruch na całego 1 dzień przerwy i juz nie można nadążyć :) Na dolnymslasku od rana deszcz ale ciepło,ale ze spacerku u mnie nici nakaz leżeć jedynie po mieszkaniu troszkę moge chodzić. Berebetka ja też wlkp. :) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandzia bidulko !! Trzymaj się tam.. A tak na marginesie to ja nie rozumiem takich osób - jak można w takim miejscu się perfumować???? Ja miałam kolezankę w pracy taką która tak samo - na zakonczenie pracy (dzieki Bogu na zakonczenie) wyciagała perfum i zaczynała się pryskać..Żeby to chociaż był jakiś miły łagodny zapach..albo żeby tylko raz prysła...A to duszący cięzki zapach i z jakieś 6 pryśnięć że bez ciąży można się było shaftować. Mam nadzieję, ze ja jakoś zniosę tą glukozę. A jak to jest z tym czekaniem 2 godziny? Panie same wołają potem do gabinetu? czy trzeba znowu w kolejkę? Przeraża mnie jak ja wytrzymam tyle czasu głodna i w ogóle czy się nie zanudze..Będę jechała robić badanie 6 maja. (chciałam 3 maja ale chyba będzie nieczynne bo to święto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Hej dziewczyny! A ja od 8 rano jestem na uczelni :/ Czy któraś z was miała przez 3 dni strasznie twardy brzuch? Ja tak mam od paru dni i się zastanawiam czy to może być przez stres i zmęczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek przynajmniej nadrobisz seriale, ksiażki, filmy.. Może zrobisz czapeczkę dla dziecka na szydełku :-) A spacery są przereklamowane ;-) Ja zaraz musze isc po jakieś mięsko na obiad i mi się nieeee chceeeeee... W piżamie jeszcze siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania a kiedy masz koniec sesji? Nie możesz jakoś podejśc szybciej do egzaminów? Żebyś tylko nie zaszkodziła dziecku i sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupisz gazety i dasz rade :) mi pozwolono sie przejsc-aleeeeee bardzo powoli :) co do wolania pozniej to mi pielegniarka powiedziala, ze mam wchodzic rowno po dwoch godzinach i nie wazne czy jest kolejka czy nie :) nie dziwie sie, ze zwymiotowalas (dobrze, ze obeszlo sie bez picia drugi raz) dla mnie tez najgorsze bylo nie wypicie, a wlasnie jakies 15 minut po... tylka z lawki podniesc nie moglam bo myslalam, ze zwymiotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti zrob dzis nalesniki i problem bedziesz miala z glowy :) albo placki ziemniaczane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattiyo no juz sie lepiej czuje. Jeszcze tylko pol godz i koniec:-) wiesz u nas w labolatorium jest tak, ze jak przychodzisz na badanie to mowisz w okienku i wchodzisz bez kolejki i jak mijaja te 2 godz to tak samo bez kolejki sie wchodzi. A ta baba jakas totalnie niekumata. Mowie do niej, ze otworze okno bo mi niedobrze, a ta za chwile ta perfume wyciagnela i to wlasnie taki zapach jak mowisz, ze normalnie moznabyloby zwymiotowac. A glodu jakos nie czuje tylko brzuch mnie rozbolal od tego cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
KattiYo - koniec sesji mam w czerwcu. teraz najbardziej się stresuje pisaniem pracy magisterskiej (boję się ze nie zdążę) oraz jednym warunkowym przedmiotem. Babka od warunku jest oburzona twierdzi że to jest wręcz nie do pomyślenia aby studentka była w ciąży, bo kiedyś takie dziewczyny od razu się wyrzucało z studiów.... boję się że będzie mi robić problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wizytę idę w piątek więc pewnie mi zleci tą glukozę...boję się tego badania bo nie lubię takich słodkości...no ale jak można cytrynkę :) zresztą tyle z Was to przeszło więc i ja dam radę. W nocy miałam sen, że urodziłam :) poród trwał może 15 min...czułam ból, ale później dziecko PYK i wyskoczyło :) hehe A ja sobie zrobiłam poranne SPA :P piling całego ciała...maseczka na twarz i włosy, teraz siedzę i pachnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a Ty mialas mierzony cukier naczczo, po 1h i po 2h? Bo mi pobrali naczczo i teraz jak mina 2h i wlasnie tak sie zastanawiam czy to bedzie dobrze, czy nie powinni mi tez po 1h pobrac. Pytalam ale powiedzieli, ze nie. Mam nadzieje, ze moj gin nie bedzie sie czepial o to, bo on mi dal skierowanie do labolatorium w tym miescie gdzie do niego jezdze, a to jest 50km, wiec ja zrobilam to prywatnie u siebie, bo bym tam sama naczczo nie dojechala juz nie mowiac o powrocie jak ciagle mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania co za babsko z tej prowadzącej!! przecież to normalne, ze w tym wieku się "zachodzi" w ciążę!! nie jesteś jakąś gimnazjalistką, żeby to było dla niej szokujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja glukozę miałam 4kwietnia.tylko,ze u mnie lekarz mówil o wypiciu jej w domu,co zrobiam i tylko przez 10minut mnie mdliło a pożniej już było ok. jaja zaczęły się w laboratorium,bo przez błędy elektroniki i pielęgniarek był taki galimatias,,że nie szlo z ludzmi się dogadać i oddałam krew o 30minut za pózno. wyniki będę znała w piątek jak pojade do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania a ta babka ma dzieci? Bo moim zdaniem tak powiedziec moze tylko jakas stara panna, albo baba co nie ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti niestety nie dam rady zrobić czapeczki bo nie mam pojęcia jak robić a z chęcią bym taka zrobiła. Przed świętami robiłam jajka,a teraz myślę żeby zrobić sobie bransoletkę. A moze polecicie gazetkę albo książkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Rolada - to jest babka starszego pokolenia - wg niej jesteśmy nadal za młodzi na dzieci, małżeństwo itd Ostatnio mnie rozwaliła tekstem jak powiedziała ze dziewczyny które się afiszują z brzuchem po uczelni to nie mają wstydu bo zgarszają inne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania nie przeeeejmuj się...takie babki niestety są niereformowalne, rób swoje, a ona niech dalej sobie myśli co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie co do tej babki to: albo ma klimakterium i ci zazdrości,ze ty mozesz a ona juz nie, albo wnuka jej potrzeba a nikt jej nie chce zrobić i też zazdrosc przez nią przemawia lub to ją wlasnie spotkalo,ze za ciaze wyleciala z jakiejs uczelni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja studiowalam to u mnie byl facet ktory powiedzial do dziewczyny ciezarnej ze na egzamin wchodzi sie pojedynczo i wygonil ja z wpisana 2. ja na szczescie jak mialam z nim zajecia to nie bylam jeszcze w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada a wiesz juz gdzie bedziesz robic glukoze w Krk?? prywatnie czy na fundusz?? Bo ja mysle gdzie isc i ile w ogole taki badanie kosztuje? Ja napewno bede robic prywatnie..... Moja wizyta w przyszla srode i tez pewnie bede musiala isc to zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi no właśnie nie wiem gdzie mam to zrobić...ale obok mnie jest takie labolatorium, gdzie zawsze robię badania, więc może tam. Zapytam gin na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek2404 ja też piszę z dolnośląskiego, ale dopiero czekam na deszcz:) ManiaMania89 nic się nie martw głupią babą, zazdrosna i tyle. Ja też mam twardy brzuch i dostałam nawet na to leki, na pewno wspomnij o tym lekarzowi. Mnie dziś strasznie telepie po tym fenoterolu, ręce mi się trzęsą, aż wstyd się komuś pokazać. Po za tym mam jakiś spadek nastroju, po raz kolejny... Martwię się o dzidzie, o to czy damy sobie radę, nic mi ostatnio nie idzie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu od 2 dni mam twardy brzuch a wcale tak duzo nie chodze ostatnio. zobacze co jutro powie lekarz na ten brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja też dolnośląskie i też jeszcze nie pada ale myślę że już niedługo :) Wczoraj byłam na bardzo bardzo długim spacerze i obserwowałam wózki bardzo dużo ludzi ma bebetto tylko rózne modele widziałam solaris, pascal, luca, Ja też z mężem się na niego chyba zdecydujemy tylko jeszcze model do dogrania. śmiać mi się chce jak idę koło wystaw sklepowych bo najpierw w szybie widać brzuszek a dopiero za chwilę mnie :) Jutro wizyta :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy mamy;-) Co do glukozy to w wawa kosztuje 16 PLN. Dziś w nocy miałam koszmar kolejny. Miałam mega problemy z karmieniem piersią i karmilam jakoś tak bardzo rzadko, ale to chyba odzwierciedla moje obawy bo mam problem żeby wyobrazić sobie karmienie piersią. Boję sie tego i trochę mnie to przeraża, od razu myślę o zakupie laktatora dobrego żeby karmić butelką. Nie wiem czy to normalne ale dla mnie to na prawdę problem, mam nadzieje że mi to minie. Laseczki a jak Wasze nerwy? Bo ja jestem chodzącą bombą zegarowa,wszystko , może mnie rozładować żebym wybuchła. A dodam że raczej jestem opanowaną osobą, nigdy nie robiłam burda haha a teraz już potrafię:-) Ja też mam sesję w czerwcu i już mnie to martwi czy dam radę. Obrona na szczęście za rok. Z córcią na rękach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellix na innym forum gdzie jestem jedna dziewczyna też bierze ten lek on jest straszny właśnie takie objawy się po nim ma,u niej było tak ze aż w sercu zaczęło ja dusić pojechała na pogotowie ale tylko usłyszała ze to normalne ze przy tym leku tak jest. pogoda u mnie co raz lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzikk to wspolczuje cie pisania pracy na obrone bo to najgorsze co moze byc to pisac jak ma sie male dziecko. ja pisalam wiec wiem o czy mowie. corka zasypiala o 23 ja wtedy zaczynalam pisac prace i siedzialam do 3 rano jak kladlam sie spac to ok 5 trzeba bylo karmic corke a o 7 juz trzeba bylo wstawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lezalam w szpitalu to byla dziewczyna ktora dosyala fenoterol i polozyli ja wlasnie do szpitala po te zeby obserwowac jak ona reaguje na to no i co chwile albo robili jej ktg albo sprawdzali tetno dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×