Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diabeł wcielony

Stali podrywacze na kafe, kto najgorszy?

Polecane posty

Gość diablicaaaaaaa
chciała może się dowiedzieć coś o swoim koledze forumowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze diabałku Ty naprawdę mądrze piszesz,ja jestem od krotkiego czasu jako osoba udzielająca sie na forach okazalo sie to bardzo wciągające poznac mysli i opinie osób postronnych ale romans i wirtualna milosc jak na razie mnie nie dotyczy podkreslam na razie bo w zyciu nie można byc niczego pewnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devil nie bój
się o kobiety, one dobrze wiedzą kto do nich pisał jak pisał i o kim pisał. wiedzą też kto komu nagminnie wciskał bajki o miłości. zastanawiam się czy w ogóle taka osoba wie co to jest prawdziwa miłość? a nie zauroczenie internetowe? śmiem twierdzić ze są z tym kłopoty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablicaaaaaaa
to zanim się zauroczysz skontaktuj się droga @ z kilkoma paniami, to otwiera oczy na tą społeczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie najgorszym jest duch cafe - jest tak zdesperowany, ze bajerzy nawet do facetów. Adaś też plasuje się w czołówce, potem Florek. To takie Top3 ero. A mogę dla odmiany podać nicki interesujących mężczyzn? :) Po co mamy się dołować syfiarzami z kompleksem małego, smutnego korniszonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Prawdziwa miłość a zauroczenie internetowe :) Bardzo ciężkie to do odróżnienia, jak się jest zauroczoną kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście poda swoich przydupasów.Może jeszcze podasz jak poderwałaś Zeta przekonywując do siebie w czasie kiedy zona jego rodziła.Vera patrz się wypiertolic stad.Nikt za tobą nie przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devil mylisz się
miłość odróżniasz tym od zauroczenia internetowego ze znasz osobę którą kochasz nie masz przed nią żadnych tajemnic ufasz jej bezgranicznie nie możecie bez siebie zyc. jesteście razem na dobre i złe nie wazne czy swieci słonce czy pada deszcz wazne ze macie siebie. na mailu czy przez telefon mozesz sobie zrobic seks rozmowy a nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Tak, tak się właśnie uważa. Nie da się pokochać, zakochać przez internet. Szkoda, że tych kilka inteligentnych osób tu się nie wypowie jak cienka jest to czasem granica. Jak kobieta potrafi się zgubić, ulec emocjom, myli rzeczywistość i relacje internetową bo myśli non stop o danej osobie, bo lata do komputera gdy tylko ma czas, bo śni o kimś, bo czeka na to szczęśliwe zakończenie. Panom się wydaje, że są fer bo coś napomkną na początku. Jednak mija czas i się ludzie do siebie przywiązują, koniec boli nie mniej niż w świecie rzeczywistym. Moim zdaniem bardziej - dlatego, że się szło w coś bez szans, zmarnowało cza,s żyło złudną nadzieją - to budzi żal do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Temat jest o tych panach którzy zamiast żartów, sex gg tworzą relacje. Poznają się mocno, spędzają razem masę czasu, są zazdrośni (tak wiem śmieszne, ale to fakt), tworzą kobietom w głowie obraz bycia razem i po czasie biedactwa ulegają rezygnując z tego co mają na żywo, pod ręką, dla iluzji, marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabeł masz racje lecz w moim przypadku było to na stopie towarzyskiej.I Wspaniały tajfun w osobie very rozwalił to doszczętnie.w ub r z mojego tematu odeszło z kafeterii w ciagu miesiąca 16 osób.Mamy kontakt lecz już coraz słabszy.Tylko z 4 osobami rozmawiam na skajpa reszta sie rozpierzchła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
"Zdecydowanie najgorszym jest duch cafe - jest tak zdesperowany, ze bajerzy nawet do facetów. Adaś też plasuje się w czołówce, potem Florek. To takie Top3 ero." Duch, nikt nikogo nie osadza. Samemu trzeba być bez winy. Nie bądźmy tylko hipokrytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Gwarantuje Ci, że nie o Ciebie tu chodzi duchu ani o poleconego. Czas może poznać resztę, bo więcej jest pań na kafe zauroczonych, zagubionych. Same się nie rozkochały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfkjgkjdf
Najwiekszym tu świrem jest Desznik. Nawija makaron na uszy kążdej naiwnej lasce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabeł, nie czytaj go, nie warto. To psychol. Rozumiem, co masz na myśli. I w sumie nie pasuje to do miana najgorszego podrywacza, tylko idioty bez sumienia i wyższych uczuć. Znam taki przypadek, ale nick sobie podaruję, bo by serca popękały paniom, które siedzą tutaj od 2-3 lat. :D Nie wiem jak to jest z tym zakochaniem przez internety, ale wiem, ze na pewno można się polubić przez sieć. Czasami kobiety sobie za dużo myślą, ja rozumiem, ze jest sytuacja taka, że facet sobie coś pokręci w sieci, ale nigdy nie obiecuje czegoś więcej. Kobiety mają potem żal. I takich przypadków było tutaj mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel ale
polecony tak robił. tworzył internetowe relacje bez szans na powodzenie. bo za daleko bo związki były, mimo to bajki o miłości z jego strony tez były. to by nawet przeszło gdyby nie tworzył plot w celu skłócenia innych. niech sobie uprawia na gg sex czy tam gdzie chce ale bez plot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Nie jest fer masowo ratować tą jedną, a reszcie mówić super, na bank się zobaczycie i będziecie szczęśliwi, tyle już piszecie, gdy się wie, że dany delikwent pisze z 3 i każdej to samo mówi, ten sam piękny obraz maluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamstwo ma
krótkie nogi i tak się kończy kiedy ktoś ciśnie poważne ściemy na jego temat za plecami. w realu nie miałby odwagi a na mailu to każdy jest kozak. w przypadku poleconego to znam trzy przypadki mniej więcej w równorzędnym czasie gdzie cisnął kobietom tanie miłostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Solidarnie panny :) mamy już adasia i ducha i poleconego, może koleżanki jeszcze przed kimś się ostrzeże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×