Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diabeł wcielony

Stali podrywacze na kafe, kto najgorszy?

Polecane posty

Cofam Adasia i Florka, to są głuptasy. Zostawiam tylko ducha. Chyba przejrzę ten temat i dowiem się o co chodzi z Poleconym Przedwczorajszym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co niektórzy biorą tu zycie całkiem poważnie ,kazdy ma rozum i wolną wole ale cale nasze zycie polega aby uczyc sie na bledach nie pierwszych i ostatnich ....coz poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Kobietki są różne, mniej i bardziej silne, mniej i bardziej romantyczne. Wytrawny spec poświeci czas aby każdą omotać w tej wyjątkowy, skuteczny na nią sposób. Przykre jest to, że później kwiatuszki płaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w takiej roli tutaj nie wystepowałem.Przecież mam starsze dzieci od tych kobiet :D Toż normalny absurd jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Niestety nim silniejsza, tym lepszy obiekt zawodów. Chrońcie się słoneczka. Facetów się słucha 1 uchem i obserwuje czyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera :) nie jestem pewna na 100 % ale chyba mi to juz pisałas gdzies tam :) ;) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Zranionym, zauroczonym proponuje pogadać - oszczędzić sobie łez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabeł wcielony--jakim cudem przecież to kobiety dojrzałe sa i decydują one a nie jakiś cwaniaczek.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Powtórzę: Facetów się słucha 1 uchem i obserwuje czyny. Piękne kłamstwa nie ogrzeją w zimowe wieczory. Nie przytulą w trudny dzień. Nie zdejmą z barków ciężaru dnia codziennego. Miłość to nie serduszko na mailu czy gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego cała wina spływa na facetów? Każdy ma większy lub mniejszy musk (tak, tak :D), ale ma i potrafi myśleć logicznie. Jedna i druga dały się wkręcić, no to trudno. Trzeba myśleć i tyle. I czasem nie tzipą, a głową. Bo on mi obiecał ślub, dzieci, dobre ruchańsko i wakacje na Teneryfie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duchowisko najgorszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do ducha
warto wspomniec ze miał kilka podszywów projektów między innymi podszywał się polecony w przerwach między psuciem tematów. pomaranczowa ofensywa wchodzi projekt z suportem rozpoczynając przewalanie topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Mamy tu speców niekiepskich. Na każda nawet silną się znajdzie hak. Każdy ma gorszy dzień, Każdy chce być kochany. Spec ten moment wyłapie. Czekajcie na tego wartościowego. Niedługo lato, słońce, sukienki w kwiaty i czas czarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Kwiatuszki moje, nie dajcie się w trąbę robić. Facet jak kocha to pół Polski przebiegnie, ocean wpław przepłynie, wszystko zrobi by zdobyć ukochaną. Tak działa mężczyzna. Zdobywa, walczy, kocha, troszczy się, wszystko dla ukochane zrobi, bo jest jego skarbem największym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola poczytaj co diabeł mówi o tym co ustawicznie Cię dręczył u saama a zwalał wine na mnie.Ty jemu bezgranicznie wierzyłaś i masz teraz skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Czynem nie słowem. Gadać każdy potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze diabel nawijasz
jak niejaki Florek vel hannibal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanrompay
ciekawe co na ten temat powiedziałaby Dek@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Jaj mi brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×