Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Serebro

Za 15 dni kończe 24 lat! I jestem jeszcze dziewicą! Czekam na tego jedynego!

Polecane posty

Gość No chyba cos nie haaalo
Pruszcz gdanski,a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
bydgoszcz o jakim ty prezencie mi tu piszesz he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba cos nie haaalo
Chcesz zrobic cos szalonego w dniu urodzin:) wiec dam ci taką szaloną noc ze do konca zycia to zapamietasz:) mmm... A dla mnie dziewica :) ach milo by bylo. Bydgoszcz hm. Godzinka w jedną strone. Nie daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
zartujesz chyba :D no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba cos nie haaalo
A co jesli nie zartuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
a jak ty wygladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba cos nie haaalo
Szatyn,krotkie wlosy,zielono-ąrązowe oczy176cm 80kg,podobam sie kobietom:)A ty?opszesz sie troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
Do widzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona oaona ona
"faceci mnie chwalą ze się nie puszczam gdzie popadnie" Z kim ty się zadajesz? :O Chyba z bandą prymitywów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba cos nie haaalo
Do widzenia.i powodzenia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba cos nie haaalo
A to to juz przesada. Albo z powodu wyglądu albo cos z glową nie smiga jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
27 lat i dziewica he to czym ja się tu martwie nie robie tego z facetem bo sie boje pierwszego razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serebro->a ja uważam, że seks można dopiero uprawiac po ślubie, wcześniej napewno na to się nie zgodzę zwłaszcza po tym jak mnie ostatni facet zostawił dla 17 tki bo stwierdził, że z nią bedzie miał więcej korzyści niż ze mną bo mu nie zrobiłam loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
faceci to debile wymagaja zeby im robic tego loda fuj az mnie tu zemdliło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrażam pieszczot oralnych, dla mnie to obrzydliwe i nie do pomyślenia, seks powinien byc normalny i zgodny z naturą a nie z jakimiś wydziwnionymi formami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traf-l
Są wyjątki, kochana:P A decydując się na miłość francuską musisz tego sama pragnąć, to nie będziesz tego tak przeżywać jak teraz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
lizanie kutasa mnie normalnie obrzydza az na wymioty sie mi zbiera facet powinien zrozumiec kobiete jak tego nie chce robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
ja sie wcale nie spiesze to nie sa wyscigi he :D swoją drogą jeszcze nikt z moich znajomych co wiedza ze jestem dziewicą jakos mnie nie ublizali i nie dokuczali z tego powodu kolezanki moje co w wieku 16 lat to zrobili załuja teraz tego i mowia ze dobrze robie postepuje zgodnie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz zdanie koleżanek jest najmniej ważne, ważne jest to co myśli Twoj potencjalny przyszły partner, bo tych co ja spotykam jak się dowiadują, że jestem dziewicą to spylają czym prędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
u mnie jest inaczej wiesz bo jestem bardzo ładna to latają koło mnie tak aby mnie rozdziewiczyc ale nie chcą nic więcej i tu zaczyna się problem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
hehe wiesz najpierw lecą na cos innego potem na urode ale na razie chce byc sama czyli singlem a ty kiedy masz zamiar stracic cnote? masz chlopaka lub kolege? jak u ciebie wygląda sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie wiem czy kiedykolwiek się zdobędę na stratę dziewictwa...strasznie się boję seksu...obecnie jestem singielką, mam kilku kolegów, jeden z nich nawet chce byc ze mną, ale ja mam wciąż wątpliwości bo wiem, że i on prędzej czy później będzie nalegał na seks...a ja wtedy napewno się wycofam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
masz takie same problemy z seksem co ja :) nie martw się ja juz trochę się przełamałam do tego seksu chyba jestem gotowa aby to zrobic :) jak spotkam tego własciwego co pokocham na serio to na 100% to zrobie nie bede sie tego bać bo w koncu bede go kochac i jak bedzie mi na nim bardzo zalez to to zrobie i nie bede załowac a bardzo lubie i kocham dzieci i chce je miec w przyszlosci to musze w koncu uprawiac sex no nie a ty nie chcesz dzieci mieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
a mnie ciagnie jak diabli jak spotkam np na ulicy faceta ktory bardzo mnie pociaga wtedy to musze spierdalac gdzie pieprz rosnie bo mam ochote sie na niego rzucic moze idz do seksuologa na serio jak widzisz faceta to np nie masz mokro w majtach lub nie czujesz chemii lub jakiegos pociagu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem ci, że mam ogólnie ochotę na seks czasami i bez względu czy widzę faceta czy nie to po prostu odczuwam potrzebę bliskości chocby samych pieszczot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serebro
no to jeszcze z toba nie jest tak zle jak myslałam zobaczysz jak zakochasz się tak na serio to wtedy to zrobisz ja tez tak zrobię jak poznam kogos kogo pokocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×