Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monica78

kominki i ekologiczne ogrzewanie - jak się sprawdza?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam u siebie w salonie zamontowany ekologiczny kominek, który zamówiłam na www.eko2020.pl i jestem zadowolona ze swojego wyboru. Firma u której zamawiałam swój piecyk ma szeroką ofertę kotłów, wkładów kominkowych i pieców, wszystko w ich ofercie jest ekologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ekologicznym ogrzewaniu świetnie sprawdzają się kotły na olej. Dobre kotły wieloolejowe, które dają dużo ciepła i mało szkodliwych substancji oferuje firma www.tec.com.pl Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze warto wspomnieć o panelach na podczerwień, na przykład takich - https://infrashop.eu/ Korzysta może ktoś z Was? my zastanawiamy się nad wymianą, bo jednak kotły to sporo roboty, do tego kurz, nie fajnie. A mamy syna alergika a to polecane rozwiązanie dla takich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amejka

na podczerwień sama nie wiem, ja mam z płaszczem wodnym z kratki.pl i szczerze mówiąc bardzo jestem zadowolna z wyboru! świetne kominki i bardzo ładnie wykonane! rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli9

A jak się zapatrujecie na panele fotowoltaiczne? U nas mamy z Oze-Biomar i powiem wam szczerze, że jesteśmy zachwyceni. No rachunki znacząc o nam się zmniejszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka

ja mam kominek z rozprowadzeniem ciepła po domu i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z tego że wybrałam komiek z kratki.pl - ładnie wykonane i montaż dokładny. Super opcja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×