Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajne dziewczyny sa tutaj

ktora z nich bo niewiem do ktorej uderzac

Polecane posty

Gość fajne dziewczyny sa tutaj

siedze tu kilka dni i znalazlem kilka kobiet wartych uwagi.ktora z nich wedlug was jest najfajniejsza i najmlisza? 1.dark side 2.zielono niebieska 3.arnold szwarceneger 4.nei_nei 5.Bo 6.perwersyjna jolka 7.vera uszatek te zucily mi sie w oko,ktora jest fajna a ktora nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz do very uszatek
to taki współczesny miś uszatek choleryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie są do doopy
tylko vera jest najmilsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne dziewczyny sa tutaj
a zajeta ta vera?mam szanse?zagadaljuz ja ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz do very uszatek
kiedyś romansowałem z nią lubi autostop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne dziewczyny sa tutaj
a co z reszta?nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie są do doopy
vera jest najfajniejsza :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne dziewczyny sa tutaj
to pewnie sama jestes vera ze sie tak reklamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne dziewczyny sa tutaj
fubu a ty jestes normalny/a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark side, już tak się wylansowała że zaraz zacznie robić z tego samozadowolenia pod siebie. ;) Trafisz w Jej punkt widzenia i już jest twoja. :) zielono niebieska, nie wie co robić z mężem, więc pisze na Kafe. :) Zdecydowanie dla wybranych. arnold szwarceneger, ja myślałem że to facet. :D Szybko uświadomiła mi to że to nieprawda a zrobiła to w sposób na tyle miły i kulturalny, że polecam Ją wszystkim, którzy mają raczej romantyczne usposobienie. nei_nei, to moja ulubienica. :) Psoci rządzi, tam pociśnie tam się podłoży istna dziewczyna renesansu i to raczej ona wybiera, ale jak Ona wybierze, to niech anioł stróż ma Ją w swej opiece. Zdecydowanie nie dla leszczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatkalo mnie
a ta Alicja z królikiem to kto? nie ma jej w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy a Ty znowu swoje mądrości wypisujesz:O każdego umiesz obsmarowac tylko gorzej jak ktoś Ciebie chce , wtedy stajesz się żałosną istotą z której nie wiadomo czy się smiac czy płakac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie Bo, toż to będzie o samej Bó. Skandalista i aferzystka a w wolnych chwilach lubiąca solidny wycisk, by razem po wszystkim, zasnąć jak odwróceni duupami nieznajomi. :O Jej bezpośredniość może być źle odebrana przez człowieczka, który właśnie za punkt honoru skończenie z odciskami na dłoni i ruszył w poszukiwaniu kobiet, dlatego nie polecam, trochę przez zazdrość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaja, to obsmaruj. O ile Ci starczy odwagi. Mnie to nie parzy a wręcz przeciwnie, jest sygnałem co się nie podoba co drażni innych. Dlatego konkretnie sonaja, albo płaczesz, albo się śmiejesz ? A jak już nie wiesz co to mam dla Ciebie alternatywę w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już to Ty wypierdalaj cwaniaczku:) a tak na marginesie to forum dla kobiet :P ewentualnie dla miłych i nie pyskatych facetów popierdku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny deep
Ją bym każda uderzyl;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, jak nadawali Randke w ciemno to ty czasem nie robiłes tam za Głos? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przez tego zjeeba nie da mi się napisać spokojnie o "grubej" :) Mi tam zawsze Vera kojarzyła się z wokalistą, (obraz więcej niż słowa : http://www.youtube.com/watch?v=5anLPw0Efmo) i to osoba, która wniosła najwięcej od czasów bimbru i karmelu, po Pozdro :) A zaczynała jak ty autorze tematu, no może zahaczyła o ciemną stronę Księżyca, ale to dzięki temu, Ona nie zadaje pytań a ty człowieczku błądzisz. :D 🖐️ perwersyjna jolka, żeby nie było, to dla mnie "fejk" i do tego totalnie zlamiony projekt. :O Właśnie przy takich się masturbuj łosiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonaja jak już chcesz się po przepychać w stylu. " nie to ty jesteś głupi", to wiedz że jestem gotowy zbulwersować opinie publiczną i oddać mocz na stojąco, by pokazać Ci, że mimo to gościnne występy, to jednak wiele osób piszących tutaj robi to swobodnie na stojąco i to bez żadnego skrępowania. W końcu to erotyczny a nie Bravo i kobiety tu piszące widziały już penisa. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dotknąłeś mnie Nowy nigdy niczym, nawet słowem więc nie wiem skąd Twoja opinia na mój temat. Myślisz, że jestem bliska samouwielbienia, bo jakaś pomarańcza wymienia mój nick na internetowym forum? Szczęśliwie odróżniam jeszcze fikcję od rzeczywistości, czego i Tobie życzę:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin80
wybierz tę z największymi cyckami - chyba, że jest gruba - wtedy następną w kolejności, aż do opcji - szczupła z dużymi cyckami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow:D czuje sie doceniona, ze znalazlam sie na tej liscie oczywiscie przez czysty zbieg okoliczności, bo akurat bylam, kiedy i Ty byles ale tak czy siak to fajnie :D:D osobiście polecam zielona i nei, bo podobno maja duze tzytzki vera to chyba zajeta wiec nie masz co probowac i podobno ma dziecko z ajronem, ktory złamał nogę zetowi ;) cóż życiowa telenowela:D🖐️ ja miła nie jestem i tym bardziej nieładna... informacyjnie: stałam wczoraj pół dnia pod blokiem Deki i jej nie bylo:( ktoś z góry zaczał wreszcie rzucać we mnie orzechami chyba żebym sobie poszla 😡 co za chamstwo w tym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×