Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

salmonella66

czemu niko juz nie pisze ???tzn pisze ale ma mase nowych nikow :-P:-P

Polecane posty

ale po stylu pisania latwo rozpoznac ;-) ale wciaz pisze :-P:-P szacun dla gratki bo ona nicka nie Zmienia twarda babka :-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki!...!....
napisala idiotka salmonella, ilosc postow:1 spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki!...!....
nie jestem niko tępa dzido tylko wkurwiaja mnie takie ppyebusy jak ty, co nie maja nic do roboty tylko po kims jechac a samas kurwo nie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj ja sobie zartuje i w ogole a Tobie malo zylka nie pojdzie ;-) nie jestem wredna tylko zartuje sobie wyluzuj laska ja w przeciwienstwie do ciebie nikogo nie wyzywam i nie obrazam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo co bym nie napisała pod czarnym nickiem, czego bym komuś nie poradziła, to i tak znajdzie się wiecznie ktoś, kto sie przyczepi. Dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niko A co się przejmujesz? niech się przyczepiają! O mnie tutaj już było z 5 tematów a gdzie bym się nie odezwała to się ktoś dowali, ale są i pozytywne komentarze więc ja tą bandą pomarańczek niespecjalnie się przejmuję i nie zamierzam rezygnować z forum przez to, że one tu są i się mnie czepiają. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mija :) O mnie też były co chwilę tematy, z 5, 4 lat temu :) Sprawdzają naszą wytrwałość :P Nawet nicka nie muszę zmieniać, bo jestem ponad to i o tym wiedzą :D (pomarańczowe żmije - dopisek autora ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×