Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
a co to znaczy pnbr, pnbw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani nie odbiera chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujecie czy robicie porzadki swiateczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_kowalska
Ja 2 godziny pracuję ;) po za tym porządki świąteczne i szykowanie jedzonka dla gości :) ale jakoś ciężko się zebrać na te dzwonienie w ten okres przed świąteczny. W następnym tyg. to już wgl nawet ludzie nie będą chcieli rozmawiać. A Wy będziecie jeszcze rozmawiać w poniedziałek, wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja we wtorek napewno nie, a w poniedzialek zobacze czy bede miec jakies kontakty umowione moze chwilke do poludnia znajde czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba na wyplate przed swietami nie ma co liczyc :( tyle niebieskich jeszcze w pazdierniku u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiddd
Wesołych Świąt wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
wzajemnie i duzo chetnych Pan na badania w tym Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
halo pracuje dzisiaj ktoras? zasiadlam ale przez 20 minut z nikim sie nie polaczylam z gdanska ani z krakowa wiec chyba jednak dzisiaj wolne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po przerwie świątecznej dziś zasiadłam..ale mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj pracowlam i nie bylo tak zle, a dzis to zasypiam bo strasznie dlugo czekam na polacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktos moze juz przelew za pazdziernik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_majkaa
niestety tylko rachunkiem mozna sie pozieszyc, pzrelewu ani sladu i dzis juz nie bedzie niestety...pomyslnosci w Nowym Roku dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
siedze juz 20 minut i chyba baza sie skonczyla bo ani jednego telefonu nie mam z krakowa, chyba ze moje ninja nie dziala, pracuje ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
dostalyscie wykaz miast na styczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny:) przygotowuję się do dnia próbnego i w związku z tym mam pytanie. odsłuchując przykładowe rozmowy, które dostałam na maila pani podaje do siebie kontakt, mam rozumieć, że podaje kontakt na infolinie, tak? dzięki za odp.:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak beda nowe mammobusy na syczen to szef napewno w opisie gg napisze ze wyslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawniej do kontaktu w dniu probnym podawalo sie numer do szefa... teraz nie wiem jak jest, poczytaj dokladnie materialy szkoleniowe napewno cos na ten temat jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje ktos dzis? u mnie dialer wariurie a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal Ci dialer wariuje? bo u mnie tez cos nie teges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
dziewczyny widze ze co niektore umawialy z wa na mamografie a mnie interesuje ten program NinjaLite. bo dostalam sie na dzien probny ale jak sciaglam ten program to wyskoczyl mi ten telefon ale tam nie da sie skopiowac nr telefonu oraz gzie mam wpisac ten login i haslo uzytkownika jeli tam w tym ninja telefonie trzeba w ustawieniach wpiac sip pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_Majkaa
kliknij takie kółko zębate w Ninja jest u gory otworza sie ustawienia i tam jest "uwierzytelnianie" tam wpisz login i haslo ktore polecil p Karol. w Dialerze numery same wskakuja nie tzreba kopiowac a kopiowanie to ctrl+c wklejanie ctrl+v ...tak na przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klikasz prawym przyciskiem na ten telefon, powinno sie pojawic opcje lub ustawiania i tam sie wszystko ustawia, w materialach szkoleniowych powinny byc tez rysunki jak to ma wygladac i co jak i gdzie wpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dialer sie uspokoil jak narazie i dzwoni sie normalnie zobaczymy jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
Dziekuj***ardzo za pomoc:) zrobiłam tak jak mi napisalyscie ale jest problem znow:( bo wyskakuje mi w tym telefonie ninja rejesttrowanie i po chwili czas logowania przekroczony masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odinstaluj go i sproboj jeszcze raz, niestety mi czeto tez tak sie dzieje a pracuje juz dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medica chyba przedłużyła sobie przerwę świąteczną... albo może konserwuje sprzęt lub też zaprzestała współpracę że mammobusów jeszcze ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w przyszlym tygodniu nie bedzie nowych mammobusow to sprawa rzeczywiscie stanie sie podejrzana ale badzmy dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie Koleżanki:) niedługo zaczynam dzień próbny. chciałam się zapytać może o banalną rzecz, aczkolwiek nie bardzo się orientuję czy jeżeli u danej pacjentki mija 2lata np w lutym czy marcu tego roku to od razu mogę ją zapisać czy jeśli chodzi o marzec to muszę konstruować notatkę w celu zadzwonienia do niej tydz przed upłynięciem badania? na jak daleki termin mogę prowadzić zapis? dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×